Přejít na obsah

milanblatnica

Uživatel
 • Počet příspěvků

  247
 • Registrace

 • Poslední návštěva

1 Sledující

O uživateli milanblatnica

 • ID člena 32533
 • Hodnost
  Pozorovatel

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 407
 • Rok výroby
  2006

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  BLATNICA
 • Stát
  Slovenská republika
 • Nálada
  Dobre už bolo

Návštěvy profilu

1 184 zobrazení profilu
 1. milanblatnica

  Peugeot 407 led pásky pro denní svícení

  Má to dôvod.A to ten,aby sa zmenila farba svetla,príp.aby sa ešte upravila intenzita bieleho svetla.Otázka znie ako krám ktorý zakúpil zakladateľ témy pracuje.Môže napr. takto : červený a čierny vodič -biele svetlo,žltý a čierny vodič -oranžové svetlo.To ale nevieme.Dá sa to však jednoducho odskúšať,príp. funkciu upraviť napr. relátkom.
 2. milanblatnica

  Peugeot 407 led pásky pro denní svícení

  Ako to tak čítam,myslím,že to je zle zapojené.Keď zapneš smerovku bliká origo a dorábaná led na striedačku alebo súčasne ?
 3. milanblatnica

  parkovacky LED

  Musia mať"canbus".Všetky ledky stoja aj tak za h...o.Ja mám také skúsenosti .Po čase začnú blikať,alebo úplne prestanú svietiť. Hoď tam od osramu w5w cool blue intense a máš pokoj.
 4. milanblatnica

  P407 2.0 HDI RHR - výmena rozvodov problém

  Myslím,že Tvoj budúci smajlík bude asi takýto .Elektricky skontroluješ ventil cez diagnostiku,podtlak tam byť musí.Choď po hadičke až k zásobníku podtlaku.Pozri na ten fap.Myslím ,že to bude jadro problému.Ak je fap vymlátený,musí to byť ošetrené aj softwarovo.Na túto tému je tu toho písané neúrekom.
 5. milanblatnica

  P407 2.0 HDI RHR - výmena rozvodov problém

  Na ľavej strane motora zhruba niekde nad elektropneumat.ventilom turba je konektor,ktorý keď rozpojíš,vieš zmerať jednotlivo žhaviče ohmetrom voči kostre.Z opačnej strany zas voltmetrom,či sú žhaviče napájané. Na tom ventili je myslím vyrazené out a in ,čiže výstup a vstup podtlaku a na skúšku sa dajú hadičky prepojiť.Máš vytrepaný fap ?
 6. milanblatnica

  P407 2.0 HDI RHR - výmena rozvodov problém

  Možno stačí iba vyčistiť konektor snímača vačky.
 7. milanblatnica

  P407 2.0 HDI RHR - výmena rozvodov problém

  Prekontroloval si po výmene správnosť montáže ? Ak je všetko v poriadku ,typol by som to na snímač na kľuke.Čo píše diagnostika ? Demontażmontaż Pasek rozrządu.pdf
 8. milanblatnica

  P407 2.0 HDI RHR - výmena rozvodov problém

  Ťažko. Vylučovacou metódou.Pozri pred filter,ak nejdú odtiaľ, za filtrom,atď.
 9. milanblatnica

  P407 2.0 HDI RHR - výmena rozvodov problém

  Na vrchu obalu palivového filtra je nátrubok,na ktorý nastrčíš hadičku,povolíš maticu,ktorá ho obopína a tlačíš balónikom,kým nepotečie nafta.Ja pri odvzdušňovaní ešte odpojím prívod nafty do čerpadla a tlačím,kým nevytisnem bubliny. Takto chytí hneď.Po naštartovaní nesmieš vidieť v priesvitných hadičkách bubliny.Inak niekde ťahá vzduch.
 10. milanblatnica

  P407 2.0 HDI RHR - výmena rozvodov problém

  Tiež som menil rozvody na tomto motore a mám dojem ,že bolo potrebné rozpojiť iba snímač na kľuke.Ak si rozpájal nevedno prečo palivový okruh odvzdušnil si ho?Neštartoval si náhodou pri rozpojených konektoroch ? Inak všetky možné poruchy mi vypisovalo pri slabej baterke.
 11. milanblatnica

  Hadica turbo

  http://www.autodielygafa.sk/inshop/scripts/shop.aspx?action=DoChangeTecDocSortimentGroup&level=53770&CarID=18015
 12. milanblatnica

  Navi z číny - problém se zvukem

  Ak sa ti po prepnutí tlačítkom source nezobrazí na display AUX,niečo nie je v poriadku.Na zopnutie cez mute by mal byť privedený signál ext. zdrojom do rádia.Aké napätie na aký pin neviem.Mohol by to byť pin 14,ale treba si byť istý.Schéma konektorov rádia by nebola? Skúsil by som ešte na aux aspoň provizórne pripojiť napr. mobil.
 13. milanblatnica

  Navi z číny - problém se zvukem

  Ten signál mute tam netreba priviesť na niektorý pin autorádia z externého zariadenia? Na 407-čke so sa s tým dosť natrápil,keď so dorábal android tablet.Lenže tu sa nedá prepnúť ani tlačítkom. AUX_Peugeot_RD4.pdf
 14. milanblatnica

  aditivum

  Asi som to v v predošlom príspevku zle štylizoval.Mám 2.0 hdi RHR v 407-čke SW.Chcel som iba upozorniť,že existuje " jediný a jedinečný přípravek homologovaný pro motory HDi s nebo bez částicového filtru ",ktorý sa mi osvedčil a o spotrebe som sa nemal vôbec zmieniť.Mohol som tušiť,že sa to zvrhne.Reálna spotreba je o 0,3 väčšia, na 1200 ot. nejazdím.Jazdím 27 rokov,z toho 20 s nafťákmi , na zázraky neverím a viem ,že na trhu je množstvo podobných prípravkov.Dúfam ,že ma nikto nenapadne za to,že je to v sekcii 5008,ale nechcel som zakladať novú tému keďže táto má názov aditivum.Kašlite na spotrebu,chcel som iba upozorniť na toto aditívum.
×