Přejít na obsah

Rabaad

Uživatel
 • Počet příspěvků

  60
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Rabaad

 • Hodnost
  Mám víc než 10 odpovědí :-)

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 407
 • Rok výroby
  2007

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Merklin
 • Stát
  Česká republika
 1. Rabaad

  1.6 hdi zvlastny zvuk

  je to slyšet jen v nízkých otáčkách (volnoběh)?
 2. Rabaad

  1.6 hdi zvlastny zvuk

  Taky my to před pár dny vydávalo prapodivný zvuky přibližně z míst které popisuješ.Spotřeba mě šla lehounce dolů a líp to táhlo ,protáhl sem to tenkrát na vyšší otáčky do táhlího kopečku a přestalo to a vše se vrátilo do normálu .myslím si že to asi zablbnul EGR ale je to jen doměnka k vyndání a vyčištění egru sem se ještě nedostal
 3. Rabaad

  EGR

  Nazdar chlapáci mám1.6HDI a zajímalo by mě jak se projevuje špatná funkce EGR ventylu. Proč se na to ptám?Dneska se my začal z motoru lynout neobvyklej zvuk,pouze na volnoběh jakmile přidám plyn nebo jedu na kvalt tak to zmizí.Po otevření kapoty první co mě podle zvuku napadlo byla dirka v sání nebo ve výfuku.Ale jde to od EGR nebo od rozvodu.Při jízdě my příjde že auto začalo bejt živější a spotřeba o cca 1l dolu.Zítra se chystam ventyl sundat a vyčistit.Dík za názory.
 4. Zdarec pánové letos na začátku léta mě přestal fungovat posilovač brzd ,závada byla ve vadném zpětném ventylu podtlaku posilovače brzd naboptnala v něm gumička po obroušení o cca o 3mm na průměru vše OK .Tak sem koupil novej a dneska ten samej problem,rozebral sem ventil a gumička napuchlá jak v 9 měsíci těhotenství .Tak kde je sakra chybička.
 5. Rabaad

  Brzdova kvapalina

  zdar chlapáci tak 14 dní spátky my přestal fungovat posilovač .závada spočívala ve zvěčené gumičce ve ventylu na posilovači když sem obědnával novej u Peugetu tak se my tam snažili nakukat že prej sem dolil asi jinou brzdovku ,nevím teda jak se do toho podtlaku mohla dostat ale je fakt že před časem sem dolejval koupenou u pumpy protože sem byl na cestách a zničeho nic my to hlásilo minimum v nádržce.co vy na to pardi.
 6. Rabaad

  Bubliny na zadních dveřích

  Tak se obáuvám že v době kdy sem bubliny oběvil tak auto bylo pod zárukou,takže ten kdo má po záruce má asi smolíka
 7. Rabaad

  Bubliny na zadních dveřích

  no nevím mě řekli v Sokololvě že je to výrobní vada ,ta lišta stoprocentně,skusim najít fakturu
 8. Rabaad

  Bubliny na zadních dveřích

  Ahoj draci měl sem přesně taky to co vy nejdřív puchýřky na pátých dveřích a další rok se mi oběvili pod lištou .Obojí je prý výrobní vada a bezplatně my to opravili v servisu.Je fakt že v tu dobu to bylo pod zárukou ale za skoušku nic nedáte .
 9. Rabaad

  Aditivum do nafty + nafta

  Nazdar chlapáci taky používám VIF i když tuhle zimu mi to k ničemu nebylo ale musím uznat že manželčino DCI bez VIFu končí se startama kolem mínus 10stupnů s vifem startuje do minus 20 .Já ho dávám jen v zimě ale uvažuju na zimu tankovat v německu.
 10. Rabaad

  Štarty pri extrémnych mrazoch

  Ty ohřívače vůbec nevypadaj špatně řekl bych že i cena je ok
 11. Rabaad

  Štarty pri extrémnych mrazoch

  Chlapcí mě to zatím chytá v pohodě i v minus 20 ale po 15 minutách jízdy my zatuhne nafta v filtru ,zapípá na mě kontrolka motoru a končím ,jedu s tím na jedničku a jak to přetočím přes 2000otáček zas to na mě zapípá a vše se vypne takhle se s tím trápím možná 1/2hodky než se to pořádně ohřeje už sem s toho hotovej co nám to tu prodávaj za sr....,včera sem tam nacpal benzin tak dneska uvidim
 12. Rabaad

  servo+rozvody

  CHceš říct že ten řemen běhá v oleji
 13. Rabaad

  servo+rozvody

  Chlapáci mluvíte o řemenu na boku co pohání servo klimu a altik nebo o rozvodech co na ventyli a čerpadlo tam by měl být řetěz snad?;)
 14. Skus se zeptat u Peugeota pokud to tam montovali tak podle vin.č.by ti měli dát podklady.Ale je to jenom teorie
 15. Rabaad

  Chladící kapalina

  Tak to nevím můj mazlík je z r.2007 předváděčka z paříže .že by to tak často měnili?
×
×
 • Vytvořit...