Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno (upraveno)

Jj Je možné že je to jak a kde. U nás jsou zkušenosti že někteří doručovatelé ČP, zejména na záskoku na to fakt dlabou. Když je stálá, zazvoní jednou , dvakrát , třikrát a pak hází do schránky oznámení. Zastupující , rovnou oznámení ,  několikrát se stalo, že na adrese jméno Karel  a čp. 668  a já dostal tuto zásilku do své schránky přitom je to ku...a rozdíl Miroslav a čp. 558... Poslední balík od ČP- sms-doručení bude od 9.30 do 12:30,  člověk sedí jako blbec doma, nejde ani koupit pitomý chleba a oni přijedou bez omluvy v 15:50 !!!

Pokud to jde vyhýbám se službám ČP- drahé, nespolehlivé.Ale abych nekydal jen na ČP tak mám na ně i pochvalu :

Zásilkovna- chtěl jsem poslat plastové ofuky na okna z Premacy. zabalím označím, dojdu odeslat a ptám se jestli to vezmou nebo ne-osoba za přepážkou pokrčila rameny a zaplaťte-klidně bych zaplatil, ale pokud by odmítli do přepravy pak nevrátí ani korunu, jak mi řekla. tak to bylo naposledy co jsem posílal ČP sice dráž, ale pak bylo překvápko. druhý den večer mne adresát informoval, že je má na autě a hrozně spokojen, protože zaplatil rozdíl přepravy  i když jsem to nevyžadoval!! -šlo to z JH do Ostravy

Upraveno uživatelem dýzl
oprva-doplnění
Odesláno

vidíš na záskok jsem uplně zapomněl :) To mám poměrně čerstvý zážitek, asi měsíc starý z pobočky Dejvice, pod kterou spadáme s prací. Měla mi přijít zásilka, z obchodu který bohužel nic jiného než ČP neměl. Zaplatil jsem doručení do vlastních rukou, pěkně do práce kde je vrátnice na které někdo sedí 24/7. Přišla zpráva že se balík bude doručovat, ale celý den nic. Druhý den ráno koukám na sledování zásilky, kde je napsáno že adresát nezastižen a balík uložen na poštu v Dejvicích. Když jsem se pídil jak si vydupat opětovné doručení tak jsem se dostal k telefonímu číslu které je prý placené?!? Tak jsem radši vyrazil na pobočku, když to mám kousek.. Tam jsem se na přepážce dozvěděl, že doručovatel s dodávkou má teď dva týdny dovolenou a jelikož nesehnali záskok, dávají balíky rovnou na pobočku :) Na otázku proč teda nedají vědět mi nedokázala odpovědět, požadavek na vrácení peněz za doručení do vlastních rukou byl rovnou smeten ze stolu a protože nestojím o záznam v trestním rejstříku, radši jsem za hlasitého nadávání odešel.. Je to prostě hodně individuální

Odesláno

Né ty vogo.. 😉 myslela na hromadu šrotu a 4,- koruny za kilo... 😂😂😂

Na srazy ok, ale nemám kouli... 😅

Doma by se mi hodila, Pakře.. 😁 

  • O 2 týdny později...
Odesláno

začali jsme dávat do Actrosů ( MB kamion) 0w20  , rikam si kam az to zajde.  Včera si kolega vyzvedl nového Dustera ,ten v tom má 0w15 .... takže se pomalu připravujte na 0w0 🤣

Odesláno

tvl, já se picnu 🤣 Volala máti, že měla telefonát z EONu, prý od koho odebírá elektriku a plyn. Pochopitelně nevěděla a tak dostala za úkol to zjistit, že ji ráno zavolají znovu. Tak se mě ptala od koho. Jsem ji řek, že elektriku odemne a plyn od Putina. Napsala si to, že jim to zítra řekne. A ještě jsem ji naočkoval, ať se zeptá, jestli nemají tý elektriky málo, že bych jim taky nějakou prodal :D Škoda, že u toho nebudu :D :D

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...