Weri 605 Odesláno 30. květen 2018 Autor Odesláno 30. květen 2018 Přijíždíme ke stopce a žák řiká: tady musím zastavit..! Načež to dál hrne na dvojku... tak mu to zahamtnu a koukám na něj se slovy: dyť si řikal, že tu musíme zastavit..???!!! "Já myslel, že stačí, když to řeknu.." Takže přátelé.., až pojedete po vedlejší ke křižovatce, tak si jen řekněte, že tam máte dát přednost a jeďte dál.. a až půjde ňákej chodec... Jakoby se stalo, že ste ho pustili... brutall, Radek Hurvajz, jarokare a 9 další ohodnotil 12 Citovat
Pacho69 Odesláno 30. květen 2018 Odesláno 30. květen 2018 V 22.03.2018 at 9:12, minimaxa napsal: Včera jsem přijel domu na oběd. Na protější straně silnice souvislá řada podélně stojících aut. Na straně u naší zahrady žádné auto. Přijela slečna, narvala oktávku bokem na náš habr, který evidentně očesala, vylezla z auta, okoukla situaci, vnitřně uspokojená hodlala odejít. Povídám jí, že tam parkovat nemůže. Na dotaz proč jsem jí sdělil, že tam musí nechat průjezd alespoň tři metry aby mohli projet třeba hasiči. Slečna se rozhlédla a povídá: "Ale tady nikde nic nehoří" a odešla kamsi pryč. Pokrčil jsem rameny, zavolal jsem na mé oblíbené číslo a za 3 minuty už měla na oktávce na předním kole krásnou ozdobu. Na 3m kašlu, ale na svůj habr jsem háklivý Jsi jí to měl podpálit vendelinek, Rikic339 a KoudaK ohodnotil 3 Citovat
brixtr Odesláno 18. červen 2018 Odesláno 18. červen 2018 Jednou u nás zaprsi a hned je tu černá laguna Weri 605 ohodnotil 1 Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 19. červen 2018 Odesláno 19. červen 2018 Včera takový slabší odvárek Jeřáb zvedal má budoucí školku polistyren Váha odhadem tuna?? Jen 2 popruhy a hromada Citovat
Dave_k Odesláno 19. červen 2018 Odesláno 19. červen 2018 Má tam 4háček a jeden ten popruh dá bezproblémů 2 tuny. Vždy to je o šikovnosti vazače a i jeřábníka. Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 19. červen 2018 Odesláno 19. červen 2018 taka jasny ze popruh se neutrhne ale spis o zpusob jak to nahoru tahaly - a myslim ze to enebyla jedina hromada co sla nahoru Citovat
brixtr Odesláno 20. červen 2018 Odesláno 20. červen 2018 Já stojím dobře ostatní jsou blbci. regius, Weri 605 a enikybeniky ohodnotil 3 Citovat
Laďa Odesláno 20. červen 2018 Odesláno 20. červen 2018 před 12 hodinami, Havlicek.Lukas napsal: taka jasny ze popruh se neutrhne ale spis o zpusob jak to nahoru tahaly - a myslim ze to enebyla jedina hromada co sla nahoru Však je to polystyren a ten je lehký Skoro nic neváží Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 20. červen 2018 Odesláno 20. červen 2018 @brixtr Tak když máš víčko na druhé straně musíš nějak natankovat ne?? Citovat
KoudaK Odesláno 20. červen 2018 Odesláno 20. červen 2018 Tý von ten display nic neukazuje.. Gabriel 307, pavelu96 a radim.1008 ohodnotil 3 Citovat
radim.1008 Odesláno 25. říjen 2018 Odesláno 25. říjen 2018 Dneska mě dostalo tohle tvrzení na FB. Prý když nebliká na přejezdu bílé světlo, tak je přejezd nefunkční. Nedivím se, že to na silnicích vypadá tak jak to vypadá. Pepito, Havlicek.Lukas a Weri 605 ohodnotil 3 Citovat
Weri 605 Odesláno 25. říjen 2018 Autor Odesláno 25. říjen 2018 Už jenom "ten to" mi stačilo, abych věděla, že "jeto" jelito... ozzy56 a radim.1008 ohodnotil 2 Citovat
Vena garážmistr Odesláno 26. říjen 2018 Odesláno 26. říjen 2018 To tvrdím všude a pořád. I " amatéři " to nemyslím nijak hanlivě by měli chodit na školení aspoň jednou za 4 roky aby si tam alespoň ujasnili změny který od dob jejich autoškoly nastali. A možná by se stihli zeptat i na takovéto banality. I když pokud by tam bylo více takový expertů tak proberou jednu nebo dvě záležitosti a bude konec. ozzy56 ohodnotil 1 Citovat
ozzy56 Odesláno 26. říjen 2018 Odesláno 26. říjen 2018 už před 40 lety nám na školení řidičů mluvili, že se připravuje něco podobného i pro amatéry--prostě co 5 let sedneš v autoškole na prdel a 8 hodin se bude probírat dopr. vyhláška stylem ''škola hrou'', pokud neabsolvuješ, tak jsi dojezdil...,jenže v česku se umí jen žvanit, viz. jízda vpravo... Citovat
Péťa Odesláno 26. říjen 2018 Odesláno 26. říjen 2018 (upraveno) K těm přejezdům něco taky mám Když bliká červená, stát - to ví každý. Když bliká bílá, znamená to, že přejezd je v provozu a s opatrností ho můžeme přejet. Mám fotku přejezdu, kde jsou zvednuté závory a projíždí vlak. Když je zařízení vybavené bílým světlem, ale nebliká, můžeme na přejezd vjet, ale s maximální opatrností. Klidně může být v neošetřené poruše. Od jisté doby jsem na železničním přejezdu vždy opatrný, ať je v jakémkoli stavu. A doporučuji to všem EDIT: Upraveno 26. říjen 2018 uživatelem Péťa pesastor, Charlie 1 a regius ohodnotil 3 Citovat
Guest Scratch Odesláno 26. říjen 2018 Odesláno 26. říjen 2018 nikdy nejedu pres koleje bez rozhlidnuti, kazdy vikend zdrzuju ridice na prejezdu za vesnici Obrubce, kazdy to tam chce hrnout, ale ja se proste rozhlidnu, kdyz nevidim..... Citovat
Weri 605 Odesláno 26. říjen 2018 Autor Odesláno 26. říjen 2018 Každej přejezd max dvacítkou, i když bliká bíle.. za 1. tomu nevěřím, za 2. mám čas se fakt rozhlídnout a za 3. přejezdy nejsu většinou v dobrým stavu = nechci tam nechat půlku auta.. radim.1008, Hafity a regius ohodnotil 3 Citovat
mmartinkovic Odesláno 26. říjen 2018 Odesláno 26. říjen 2018 Podľa zákona, pokiaľ bliká biele svetlo možnosť prejsť cez prechod rýchlosťou 50 km/h, bez blikania 30, na červenú sa stojí, avšak všetko s obozretnosťou a opatrnosťou. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.