Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 16.12.2025 v kategorii Příspěvky
-
Co jste dnes udelali...
BubakGS a 6 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
Dnes jsem obdržel od chlebodárce předčasný vánoční dárek A tak budu po vlastech českých brouzdat v novém povozu Je to Ford Custom DCIV L2 Motor 2,0 TDCI 110 kW Manuální šestikvalt Pětimístná konfigurace Posuvné boční dveře na obou stranách Dveře do prostoru pro náklad výklopné vzhůru Z výbavy Automatická klimatizace Nezávislé topení 360 kamera Digitální zpětné zrcátko Navigace s možností sdílení Stávající Doblo zvostává v majetku školy, jen přechází na jiné středisko, které nemá tak náročný provoz7 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
elton a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele oddie za téma
Tak nějaké existovat asi budou, mávnutím kouzelného proutku všechny stávající nezmizí. Jeden by skoro dodal "bohužel". Nicméně jaké to budou, to už tak snadné říct není. Třeba takový Stellantis, tomu nakonec může být úplně jedno, jestli bude nebo nebude nějaký zákaz. Konkurenceschopný nemá ani spalovák, ani elektro. Může si tak akorát házet kostkou, co je u něj větší průšvih - jestli pověstný PT s už asi stotřetí variantou stále se rozpouštějícího řemene a nevyřešeným karbonováním, neméně pověstné praskající řetízky a odcházející adblue u dieselů nebo to, že nedokáže nabídnout ani slušné elektro. Co bude asi tak reálně nabízet, když se "zruší ten zlý zákaz"? Zázračně si najednou vycucá nějaké motory z palce? To jsem fakt zvědav. A není sám, je takových víc. Lidi sice často kupují auta podle vzhledu a "image", takže sežerou i ty průsery a pak se diví a dávají plačtivá story na fejsbůček, ale to má taky svou mez...3 points -
Registrační značky na přání
BubakGS a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
3 points -
FVE - reálné zkušenosti z provozu
Milan+ a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Ajdamek za téma
Tohle pocasi je mizerne i pro lidi bez FV3 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Radovanek a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele oddie za téma
No, co je "normálnější" situace? To teoretického "zákazu" zbývá 10 let a řada automobilek nemá co kloudného nabízet už teď, a aby teď něco vyvinuli, rozjeli výrobu a prodali toho tolik, aby se to zaplatilo, to už je scifi. Někde jsem viděl žebříček prodejů v čase, kolik toho prodaly jednotlivé automobily podle zemí působnosti, od roku asi 1950 dodnes. Působivé změny čísel... A "kdybych" si nutně "musel" teď hned jít povinně koupit nové auto, tak teda fakt nevím, co by to bylo, možná tak Dacie Jogger. Za těch 10 let už si řadu dnešních značek snad ani nebudem na první dobrou pamatovat, že vůbec někdy existovaly, asi jako když se dneska řekne "mobil", nikoho nenapadne Nokia. Ten sešup je podobnej.2 points -
2 points
-
Vtipy
HonzaZ a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
VID-20251216-WA0005.mp42 points -
Co jste dnes udelali...
Fruktis a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
2 points -
2 points
-
Kolik mate najeto?
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Charlie 607 za téma
2 points -
Péťův Netopýr
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Čumim jak blazen, když je tam modrá zona tak se sypou penízky a nemusí zbývat 2x3metry pro provoz v obou směrech, a nás tady za to pokutujou. Sorry že odbočuju od tematu, ale to je fakt na palici.2 points -
Péťův Netopýr
Radovanek a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Veverka za téma
To je prý "politika". Je málo míst, jsou v modré zóně a parkovací povolení na modrou držiteli negarantuje místo k zaparkování. No a ubírat (údajně) nedostatková parkovací místa vyhrazováním míst pro nabíječky. To je nepopulární, za to hlasy nikdo nedostane... Takže se draze postaví nabíječka, kterou lze málokdy využít, protože ekologie, což je ta politika, ale ta ekologie se nekoná, protože politika, která neumožní nabíjení. A tak si tu žijem2 points -
Péťův Netopýr
elton a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
2 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
miroska a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Hafity za téma
Ty myslitele ale muselo "něco" přesvědčit, aby se potom mohli svobodně rozhodnout a vybrat si....2 points -
2 points
-
Vtipy
HonzaZ a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Přijde cikán do cukrárny, kopne do židle, plivne na zem, bouchne pěstí do pultu a spustí na prodavačku: "Hé, ty krávo, naval něco vod Algýdy." Prodavačka sáhne pod pult, vytáhne zbraň, střelí ho, odfoukne kouř a suše dodává: "Tady máš Magnum, vole."2 points -
To fórum nám někdo čmajzne....1 point
-
Sice už to tu párkrát zaznělo, ale právě jsem dokopal další přestavbu webasta na nezávislé, resp. řízení větráku. Dvě přepínací relé a otáčky místo IPCU jednoduchým odporovým děličem stabilizovaný "zenerkou" vyrobenou ze dvou sériově zapojených 1N4148 - daly dohromady hezkých 1,45V. Kdo by chtěl vyšší otáčky větráku, asi by do toho musel zamíchat ještě nějaké schottky diody, aby to ještě o pár desetin V zvedl, nebo tam nechat jen dělič bez stabilizace... to se mi ale nechtělo. Je to takový jednoduchý bastl, leč zcela funkční. Zítra to ještě musím vyfotit, kdybych to chtěl dělat ještě někdy, ať to nemusím vymýšlet.1 point
-
@oddie ... ne to jen jen priklad toho, ze z jedne strany extremu se snad pomalu presuneme nekam do normalnejsi situace, jak s auty, tak i se zbytkem. Protoze pokud bych si musel ted hned vybrat, tak ja radeji i stavajici EU nez ten Mordor z vychodu... ...mno a dalsi auto u me mozna bude cinan ... kdyz mi nikdo jiny nenabidne nic rozumneho .... ..jejich motorku uz mam ... a je dobra...1 point
-
Co jste dnes udelali...
Medvěd zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Ať slouží, pěkné auto. Jen otázka, nebyla by lepší dvoukřídlá vrata? Nebo nenakládáte náklad na paletě ještěrkou?1 point -
Za kolik tankujete?
pavelu96 zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point -
Ford ustupuje od výroby elektromobilů1 point
-
@pavelu96 to mě moc nepomohlo, gemini se umím zeptat taky, spíš sem myslel, jestli nemá někdo reálný zkušenosti, nebo třeba používá alternativní klávesnicu, kde to přepnout jde.1 point
-
Tak tohle počasí je pro nás co máme na střeše fv trošku mizerné.1 point
-
Péťův Netopýr
Radek Hurvajz zvýšil/snížil popularitu uživatele Fruktis za téma
@sitler zrovna na těch fotkách to na jednosměrku moc nevypadá... @Radek Hurvajz tak přeci nebude ouřada sám sebe pokutovat a ještě likvidovat zlatou slepici co mu nese zlaté vejce... @Veverka tak ono kdo by koukal na nějakou krabici co se tváří jak spodek lampy nebo jako odpadkový koš...to nemusí být ani ignorace, prostě si toho lidi nevšimnou. já bych to taky asi nezkoumal... @Péťa pěkná kára...ať to jezdí bez poruch1 point -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
miroska zvýšil/snížil popularitu uživatele Radovanek za téma
Představte si, že jste výrobce nejlepších telefonních budek na světě. Inovujete je už přes 100 let a jste v tom opravdu dobří. A do toho se objeví nejdříve klasické mobilní telefony, následně smartphony. Založíte divizi telefonů, trošku se zpožděním, první na světě sice nejste, ale výroba jede dobře. S nástupem mobilů je zřejmé, že budkám odzvonilo. Co uděláte? Budete pokračovat v budkách, nebo investujete veškeré úsilí do vývoje telefonů, abyste se i v nich dostali na špičku? Úplně stejné je to momentálně s auty. Prodeje aut do zásuvky dosáhly na největším světovém trhu 50% a do pár let tam zmizí spalováky úplně. Je naprosto zřejmé, že technologie, která promění 2/3 energie ve ztrátové teplo, nemá proti elektromobilu šanci. Argumentovat "ochranou" před Čínou nedává žádnou logiku. Pokud jim chceme aspoň trošku konkurovat, tak nemá smysl napínat úsilí do zastaralé technologie, stejně jako nemá smysl investovat do telefonních budek. Je smutné, kolik lidí tuhle jednoduchou logiku nechápe. Zdroj: Future.1 point -
1 point
-
1 point
-
Diagnostika dorazila a už se můžou dít zázraky....nakonec Diagbox V7.57, který by měl být jedna z posledních verzích, kde se dá kódovat bez nutnosti online připojení a zároveň umí 308 T9, trošku jsem se bál, že nebude umět GT, ale umí. Povedlo se zakázat automatické sklápění zrcátek a až bude lepší počasí nebo nějaká chyba, tak si to pořádně projdu co a jak.1 point
-
Dnes jsme s rodinou byli v kině na Velkém vlasteneckém výletě. K hlavním protagonistům se vyjadřovat nebudu, ale všem těm, co odmítají pomoc napadené Ukrajině bych nejraději shlédnutí filmu nařídil - je strašný vidět, co dokáže napáchat jeden malej skřet (Putin), když se dostane k moci1 point