Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. ozzy56

    ozzy56

    Uživatel


    • Body

      7

    • Počet příspěvků

      35 915


  2. radim.1008

    radim.1008

    Vedení


    • Body

      7

    • Počet příspěvků

      16 417


  3. Klemoň

    Klemoň

    Člen klubu


    • Body

      6

    • Počet příspěvků

      4 397


  4. Havlicek.Lukas

    Havlicek.Lukas

    Uživatel


    • Body

      5

    • Počet příspěvků

      10 909


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 23.3.2025 Ve všech sekcích

  1. radim.1008

    Přání k narozeninám...

    @regius přejeme ti všechno nejlepší k narozeninám. Hlavně zdraví a ať ti to chodí.
    5 points
  2. Klemoň

    Co jste dnes udelali...

    Tak já dnes s partou "lázeňáků" opět malá toulka pivní Prahou . . . A na závěr U Fleků . . .
    5 points
  3. ozzy56

    New 3008 Ultimate

    samozřejmě doufám, že to tak bude ale já jinak opravdu nemám s autama problémy, asi bude mít vliv i to, že mám nějaké zkušenosti a podle toho se k autu chovám..., opravdu ještě existují značky, co jednou ročně absolvuješ garančku a jinak NIC, i když některé jsou v Česku vnímané jako podřadné...,bohužel, ale stejnak mě se*re, že Peugeot najel na nějakou slepou kolej a nikdo z těch cy*pů nahoře to nevidí, přitom ti dole v servisech to jasně vidí už několik let
    4 points
  4. Draslar

    Peugeot 308 (T9) GT 2.0 HDi 133kW

    Včera auto označeno klubovou samolepkou
    3 points
  5. Péťa

    Doufám, že se jedná o pokus o vtip (špatný)

    Tak snad dostali rozum https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/auto/v-rakousku-rusi-limit-100-km-h-na-dalnici-kvuli-cistote-ovzd/r~1f5dc27e065411f09af20cc47ab5f122/
    2 points
  6. Radek Hurvajz

    Dostalo mě do kolen :)

    Tak Supermanovi stačilo aby se k tomu přiblížil a byl hotovej
    2 points
  7. BubakGS

    Hudební koutek

    @Radek Hurvajz ...predchozi Olympici se mi nelibi... ..ale tahle nova pecka me hudebne i textove docela zaujala.... ...a s chuti ji poslu treba v aute do audia, volume do prava a ekvalizer na hard&heavy .... takze az potkate dlouhy Rifter v te posrane metalize poskakovat po silnici nahoru a dolu ... tak to nejspis budu ja
    2 points
  8. Havlicek.Lukas

    Co jste dnes udelali...

    bylo to teda uz vcera ale kolega me poprosil o montaz dalkoveho ovladani centralu jen se zapomel zminit ze se jedna o Renault magnum nekdy z roku 2017 to ze auto melo neco malo pres 1,5m kilometru tak stejne na tu velikost je v tom aute mista poskromnu a vsechny kabely k ovladacum jsou zluty to se pak krasne neco zapojuje ale da se rict ze po nekolika hodinach - zidli a schudku sem to zvladl - jen sem s vecer myslel ze sem si dal asi 1h kardio v posilovne a cestou domu me prejel silnicni valec
    2 points
  9. Havlicek.Lukas

    Dostalo mě do kolen :)

    a za tyden prvni tuner na obycejne firemni plechofce reflexnim sprejem od silnicaru nastrikany rychly pruhy a dodelany kridlo ze sadry
    2 points
  10. Karavanista

    aktivace klíče

    Postup mi dnes pomohl....díky
    1 point
  11. Klemoň

    Co jste dnes udelali...

    Já mám sadu na hliníky / elektrony a taky za to nikdo nechce nic zaplatit . . .
    1 point
  12. ozzy56

    Dostalo mě do kolen :)

    no, já si myslím, že firma Peugeot by se měla věnovat něčemu jinému, než úpravám seriových modelů..., od toho jsou specializované firmy , ale třeba se pletu a Peugeot míří mezi úpravce jinak po dizajnové stránce jsou špička, nebo někde tam nahoře--to se musí říct
    1 point
  13. Hafity

    Dostalo mě do kolen :)

    No to asi bude ten "kryptonit".... To se píchá, čichá, nebo strká pod jazyk
    1 point
  14. PaKr

    Hudební koutek

    @BubakGS máš v kufru aspoň něco takového?
    1 point
  15. Radek Hurvajz

    Dostalo mě do kolen :)

    No tak ten jedinej jo, ale zbytek je mimo
    1 point
  16. Havlicek.Lukas

    Dostalo mě do kolen :)

    jeste tusim chybi T5 od upravce kdy tam ej technika Posrche
    1 point
  17. Milan+

    New 3008 Ultimate

    @ozzy56 Dneska má pug snad jen neokoukaný design. @Charlie 1 soused po roce vracel MB za 1,5 protože tam pořád něco vrzalo a servis si s tím nevěděl rady… Jakože auto vrátil a dostal kačky zpět,jo? Po roce. Hm.
    1 point
  18. BubakGS

    Co jste dnes udelali...

    @PaKr ...jo, na motorce me ty kopce vzdycky vyplivnou v Moravsky Trebovy na pumpu..
    1 point
  19. BubakGS

    Co jste dnes udelali...

    ..adrenalin funguje. Jak jsem se rozhulakanej vratil domu, dorazil jsem montaz frezovaci vložky do stolu s odsavanim a dokocil opravu jednoho kresla Ikea - takova ta molitanovo-latkova vec. Kocky nam rozdrasaly obe dve uplne na hadry, tak jsem jedno zkusil predelat do dřeva..... ..to snad ty dve ludry neznici tak rychle...
    1 point
  20. Hafity

    New 3008 Ultimate

    @ozzy56 : tuším, že už jsem tu kdysi dával "výcuc" směrnice EHS, podle které se konstruoval Favorit.... Auto má vydržet bez větších oprav 80000km.... Jak je to v dnešní EUdobě netuším....
    1 point
  21. Dnes opláchnuty zimáky, jelikož jsem přezouval už před technickou.
    1 point
  22. Radek Hurvajz

    New 3008 Ultimate

    Radka má se Swištěm za 6let 130 000 bez jediný závady, Punkač má najeto ještě víc, myslím přes 150 000 a žádná závada ho taky nepotkala, takže auta který se neserou skutečně existujou, A když se koukneš na fórum Suzuki do sekce servis tak se tam řeší maximálně nějaký prkotiny na starších kusech, na tomhle základu jsem to kupoval i já. A věřím tomu že ten Ozzyho převlečený Renault na tom bude podobně.
    1 point
  23. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Dopoledne jsem zajel umýt na wapku 5008, do garáže napíchnout cabrio na přístroj, vyzvednout Zůzy kolo, co bylo v garáži, odpoledne jsme vyrazili na projížďku na kolech, po svačině jsem umyl zimní kola z 306ky a ostříhal suchou travinu. Myslím, že stačilo.
    1 point
  24. MJSytic

    Co jste dnes udelali...

    Dnes rozleštění světel na strýcově Yarisu. Měl je v závadách na protokolu z STK, tak aby měla dušička pokoj
    1 point
  25. ozzy56

    New 3008 Ultimate

    tvl., to mi připomíná Š 120, tam se taky měnila těsnění pod palicí pomalu jak žárovky, pak těsnění pumpy, pak svislé čepy, prostě furt něco..., v roce 2025 se stejnou závadou 20 aut v jednom autorizáku !!, řetízek radši nekomentuju..., jestli není v dnešní době lepší koupit ojetinu za 100 tyšic a srá*t na všecko a proplouvat životem s úplatkama, když ani s novým není klid...
    1 point
  26. Medvěd

    Vtipy

    1 point
  27. Péťa

    Vtipy

    cominghome.mp4
    1 point
  28. Akoc

    Autobaterie EFB na AGM

    Tá hmotnosť 16,6 kg je nízka, ak to nie je nejaký preklep. Pokiaľ sa teda bavíme o rovnakom type (EFB) a kapacite ako píše vyššie @lexxlutor pre Varta/Bosch/Exide. Nižšia hmotnosť je vždy podozrivá, že sa šetrilo na olove.
    1 point
  29. ozzy56

    Autobaterie EFB na AGM

    asi na svém výrobku vydělají nejvíc ?? a tobě se to vrátí za 35 roků ve snížené spotřebě kvůli nižší váze baterie
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...