Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 23.3.2025 Ve všech sekcích
-
Přání k narozeninám...
Milan+ a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
@regius přejeme ti všechno nejlepší k narozeninám. Hlavně zdraví a ať ti to chodí.5 points -
Co jste dnes udelali...
OK406 a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Klemoň za téma
5 points -
New 3008 Ultimate
Charlie 1 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
samozřejmě doufám, že to tak bude ale já jinak opravdu nemám s autama problémy, asi bude mít vliv i to, že mám nějaké zkušenosti a podle toho se k autu chovám..., opravdu ještě existují značky, co jednou ročně absolvuješ garančku a jinak NIC, i když některé jsou v Česku vnímané jako podřadné...,bohužel, ale stejnak mě se*re, že Peugeot najel na nějakou slepou kolej a nikdo z těch cy*pů nahoře to nevidí, přitom ti dole v servisech to jasně vidí už několik let4 points -
Peugeot 308 (T9) GT 2.0 HDi 133kW
kemo a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Draslar za téma
3 points -
Doufám, že se jedná o pokus o vtip (špatný)
pavelu96 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Tak snad dostali rozum https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/auto/v-rakousku-rusi-limit-100-km-h-na-dalnici-kvuli-cistote-ovzd/r~1f5dc27e065411f09af20cc47ab5f122/2 points -
Dostalo mě do kolen :)
pavelu96 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Tak Supermanovi stačilo aby se k tomu přiblížil a byl hotovej2 points -
Hudební koutek
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele BubakGS za téma
@Radek Hurvajz ...predchozi Olympici se mi nelibi... ..ale tahle nova pecka me hudebne i textove docela zaujala.... ...a s chuti ji poslu treba v aute do audia, volume do prava a ekvalizer na hard&heavy .... takze az potkate dlouhy Rifter v te posrane metalize poskakovat po silnici nahoru a dolu ... tak to nejspis budu ja2 points -
Co jste dnes udelali...
Klemoň a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
bylo to teda uz vcera ale kolega me poprosil o montaz dalkoveho ovladani centralu jen se zapomel zminit ze se jedna o Renault magnum nekdy z roku 2017 to ze auto melo neco malo pres 1,5m kilometru tak stejne na tu velikost je v tom aute mista poskromnu a vsechny kabely k ovladacum jsou zluty to se pak krasne neco zapojuje ale da se rict ze po nekolika hodinach - zidli a schudku sem to zvladl - jen sem s vecer myslel ze sem si dal asi 1h kardio v posilovne a cestou domu me prejel silnicni valec2 points -
Dostalo mě do kolen :)
BubakGS a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
a za tyden prvni tuner na obycejne firemni plechofce reflexnim sprejem od silnicaru nastrikany rychly pruhy a dodelany kridlo ze sadry2 points -
aktivace klíče
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele Karavanista za téma
Postup mi dnes pomohl....díky1 point -
Co jste dnes udelali...
Radek Hurvajz zvýšil/snížil popularitu uživatele Klemoň za téma
Já mám sadu na hliníky / elektrony a taky za to nikdo nechce nic zaplatit . . .1 point -
Dostalo mě do kolen :)
Radek Hurvajz zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
no, já si myslím, že firma Peugeot by se měla věnovat něčemu jinému, než úpravám seriových modelů..., od toho jsou specializované firmy , ale třeba se pletu a Peugeot míří mezi úpravce jinak po dizajnové stránce jsou špička, nebo někde tam nahoře--to se musí říct1 point -
Dostalo mě do kolen :)
Radek Hurvajz zvýšil/snížil popularitu uživatele Hafity za téma
No to asi bude ten "kryptonit".... To se píchá, čichá, nebo strká pod jazyk1 point -
1 point
-
Dostalo mě do kolen :)
Milan+ zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
No tak ten jedinej jo, ale zbytek je mimo1 point -
Dostalo mě do kolen :)
Medvěd zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
jeste tusim chybi T5 od upravce kdy tam ej technika Posrche1 point -
@ozzy56 Dneska má pug snad jen neokoukaný design. @Charlie 1 soused po roce vracel MB za 1,5 protože tam pořád něco vrzalo a servis si s tím nevěděl rady… Jakože auto vrátil a dostal kačky zpět,jo? Po roce. Hm.1 point
-
@PaKr ...jo, na motorce me ty kopce vzdycky vyplivnou v Moravsky Trebovy na pumpu..1 point
-
..adrenalin funguje. Jak jsem se rozhulakanej vratil domu, dorazil jsem montaz frezovaci vložky do stolu s odsavanim a dokocil opravu jednoho kresla Ikea - takova ta molitanovo-latkova vec. Kocky nam rozdrasaly obe dve uplne na hadry, tak jsem jedno zkusil predelat do dřeva..... ..to snad ty dve ludry neznici tak rychle...1 point
-
@ozzy56 : tuším, že už jsem tu kdysi dával "výcuc" směrnice EHS, podle které se konstruoval Favorit.... Auto má vydržet bez větších oprav 80000km.... Jak je to v dnešní EUdobě netuším....1 point
-
Peugeot 306 1.6 65kW XR z Ria de Žambéra - Na Cyclonech s Hankook Ventus Prime3, 18let spolu, boj s korozí...
regius zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point -
New 3008 Ultimate
ozzy56 zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Radka má se Swištěm za 6let 130 000 bez jediný závady, Punkač má najeto ještě víc, myslím přes 150 000 a žádná závada ho taky nepotkala, takže auta který se neserou skutečně existujou, A když se koukneš na fórum Suzuki do sekce servis tak se tam řeší maximálně nějaký prkotiny na starších kusech, na tomhle základu jsem to kupoval i já. A věřím tomu že ten Ozzyho převlečený Renault na tom bude podobně.1 point -
Co jste dnes udelali...
regius zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point -
1 point
-
tvl., to mi připomíná Š 120, tam se taky měnila těsnění pod palicí pomalu jak žárovky, pak těsnění pumpy, pak svislé čepy, prostě furt něco..., v roce 2025 se stejnou závadou 20 aut v jednom autorizáku !!, řetízek radši nekomentuju..., jestli není v dnešní době lepší koupit ojetinu za 100 tyšic a srá*t na všecko a proplouvat životem s úplatkama, když ani s novým není klid...1 point
-
Tá hmotnosť 16,6 kg je nízka, ak to nie je nejaký preklep. Pokiaľ sa teda bavíme o rovnakom type (EFB) a kapacite ako píše vyššie @lexxlutor pre Varta/Bosch/Exide. Nižšia hmotnosť je vždy podozrivá, že sa šetrilo na olove.1 point
-
asi na svém výrobku vydělají nejvíc ?? a tobě se to vrátí za 35 roků ve snížené spotřebě kvůli nižší váze baterie1 point