Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 2.7.2023 v kategorii Příspěvky
-
Pavelu96 308 II GT Line
kemo a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
4 points -
Fiat Ducato 3,0JTD L3H2 - přestavěno na obytné
Charlie 1 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Charlie 607 za téma
Včera jsem se pustil do předních brzd, kotouče už byli pod míru a destičky taky nic moc. V polsku jsem sehnal originál kotouče a sadu destiček za super cenu. Nakonec bylo potřeba vyměnit i manžety vodítek třmenů a jedno vodítko na pravé straně bylo nepohyblivé. Tak jsem ho vyklepl, díru prostružil a dal nové vodítko. Kotouče, krycí plechy a držáky třmenu jsem rovnou stříknul barvou na brzdy. Třmeny plánuju dát výhledově na repas, tak jsem je nachal jak byli. A taky jsem trochu pošlechtil zadní brzdy, protože mi pískala pravá brzda a nechtěla se na levém kole odbržďovat ruční brzda. Na pravém kole to bylo také zatuhlé vodítko, to se povedlo rozhýbat a u ručky to byla zatuhlá páka co rozvírá pakny. Celkem pakárna sundat kotouč, když nejdou stáhnout pakny k sobě, ale po 2hodinách se povedlo páku přes díru po kolovém šroubu přemluvit aby uvolnila pakny. Pak už to byla hračka. Pak seřídit ručku podle ofiko postupu a už zas vše chodí jak má. Ve středu vyrážíme na 19dní se courat po evropě (přes Švýcarsko do Saint-Tropez a odtud po pobřeží do Itálie k Neapoli a po východním pobřeží Itálie ke Gradu a pak dom.4 points -
Dneska vařim já
dýzl a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele vendelinek za téma
4 points -
Co jste dnes udelali...
Klemoň a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Charlie 1 za téma
3 points -
Nový Peugeot 3008
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Charlie 1 za téma
a kdo dnes nejede komercí2 points -
Nový Peugeot 3008
Mikis a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele sitler za téma
to je ale hnusny. To delala AI podle zadani nejakyho ozralyho francouze, ne?2 points -
Peugeot 106 1.1i 44kw jaký olej doporučujete do převodovky?
dýzl a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Tak co si budem, i ta 80W90 by šla použít. Otázka, na jak dlouho Upřímně si nemyslím, že u takto starýho auta to něco udělá, nebude to ještě tak citlivý. Ale na stranu druhou, škudlit 400 a pak se drbat na palici, že mi kvůli vlastní blbosti odešla převodovka...2 points -
Dneska vařim já
Radek Hurvajz a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele dýzl za téma
Vytuněná sekaná! U nás, tedy máma ji kdysi "tunila" do bábovkové formy s náplní -na 1/4 kyselé okurky, vejce natvrdo a párek. Moje když tam prvně přijela dostala "bábovku" k ní chleba a hořčici tak si klepala na čelo!!2 points -
2 points
-
Co jste dnes udelali...
Charlie 1 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
2 points -
Vtipy
enikybeniky zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
1 point -
Je opravdu povinnost dát auto opravit do servisu, co s ním kamarádí pojišťovna? Zeptal bych se proč ne zrovna AV CAR a operoval svými trvale dobrými zkušenostmi (pokud jsi tam tedy opravdu spoko) a myslím, že bys to měl prolomit1 point
-
Pavelu96 308 II GT Line
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele Hafity za téma
Tady ani tak nejde o potřebu, jako o chtíč....1 point -
Co jste dnes udelali...
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele jirka307 za téma
1 point -
Pepito - taky jsem jako ještě nezhejčkanej řidič byl nucen jezdit v autech, která jezdila jen silou vůle. Ale je fakt, že to např. bylo auto, co sloužilo na rozvozy psího žrádla po Zverimexech výhradně po Praze a když někde kleklo, tak se prostě odstavilo a tramvají jsem se nejak dokodrcal domů. Jezdit dlouhodobě se svítící kontrolkou motoru bych asi nedával a o servisu, co by to bagatelizoval bych si asi dobrý obrázek neudělal (ale je pravda, že Ty ten servis neplatíš a bůh ví co za tím je)1 point
-
Tak je to stejný akorát se to liší názvem.(Marketing a zelená víra) Co si budem povídat.1 point
-
@radim.1008 : tak trochen LEGO, co....1 point
-
Pepito - mě se na školním Transitu kontrolka motoru rozsvítila poprvé loni v létě a oprava vyšla na skoro 20 000 Kč - odešel nějaký vstřik, co přidává naftu do výfuku kvůli lepšímu spalování plynů (snad jsem to popsal dobře). Se svítící kontrolkou jsem tehdy ujel asi 600 km a prý už byl filtr spalin zacpaný na 90%. Podruhé se rozsvítila v půlce června a měnili jsme EGR. Podle mě obojí závady, s kterýma bych teda dlouhodobě nejezdil.1 point
-
1 point
-
YouTubeři jsou dobrý magoři A svět se zbláznil https://www.novinky.cz/clanek/auto-tesla-model-s-umi-ujet-i-2500-kilometru-bez-zastavky-u-nabijecky-ale-ma-to-hacek-404364501 point
-
Véno - zase chytrej jak rádio Auto z půjčovny si - na rozdíl od většiny z Vás - půjčuju už 20 let minimálně jednou ročně a tak si dovoluju tvrdit, že už nějaké zkušenosti mám. Pokud bych teda provozoval půjčovnu já (což pravda neprovozuju), tak auta budou vždy v bezvadném stavu už jen proto, abych minimalizoval nebezpečí řešení odtahu spojeného se zajišťováním náhradního auta a taky abych snáz dokázal postihnout případné poškození z viny nájemce. Auto nebylo půjčeno v půjčovně "Půjč si vrak", kde bych podobný stav čekal (tam ostatně dodávku na tak dlouhou cestu ani nepůjčí - půjčují jen po Praze a nejbližším okolí a jistě vědí proč), ale v normální autopůjčovně, kde bych prostě očekával auta s nějakými těmi šrámy, kterým se asi nelze úplně ubránit, ale ne ze všech stran dobitý polovrak, kterýmu je podběhem vidět i na silnicí a kterýmu ani nejdou pořádně zavřít dveře. Kecy o zhejčkaných řidičích si teda nech laskavě od cesty. Jinak Transit to včera kupodivu dal, i když mu celou cestu svítila kontrolka motoru. Když jsem v 6,30 volal do půjčovny a zřejmě jsem majitele vzbudil, řekl mi, že jo, že se občas rozsvítí a že na to nemám koukat, že u auta s tímhle nájezdem bude vždycky něco svítit. Jinak auto mělo mít dle TP 103 kW a pocitově jelo hůř než školní Transit, co má 74 kW (kopec od Mirošovic po "3ce" směr Benešov jel nahoře na trojku 50, dtto Votičák, dálnice max. 100 km/h). Když měl motor otáčky kolem 1800 - 2000, celý auto se klepalo jak kdyby měla přijít jeho poslední hodinka a průjezdy kruháčema, ty byly taky spojený s nebývalým množstvím různých zvuků. Ale jak říkám - nakonec to těch 450 km dalo se spotřebou 13 l/100 km a já se zítra pustím do hledání jiné půjčovny, kde nám na svoz věcí z tábora půjčí ideálně Dailynu (ten Transit byl stejně malý). P.S. Půjčení dodávky vyšlo na 3500 Kč (tzn. 1750 Kč/den), za stejný kačky si půjčuju plně vybavený mikrobus do Rumunska1 point
-
Patří tam Total 75W-80. Dříve označován BV. Pak nahrazen Gear 8 a teď už dokonce GEAR 9 FE SAE 75W1 point
-
Registrační značky na přání
zbynek..s zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
1 point -
Dovolím si odpovědět za Weri. S dotyčným členem bylo vše vyřešeno prakticky ihned, co se zde jeho dotaz objevil. Akorát se zapomněla dát informace sem do vlákna, což nyní napravím: Vyřešeno přes SZ1 point
-
Co jste dnes udelali...
Medvěd zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
ale zase mel ten tranzit jednu vyhodu - jakykoliv dalsi skrabanec uz na voze nebude videt1 point -
1 point
-
Tak já jsem sice včera nepromoval, ale v rámci dovolené a mojí tradice jsem se byl opět povozit a mi dělala společnost. Bohužel , možností povozit se ve "veteránech klasiky" je opravdu minimum . Takže Mustang ´67 byl ten první, tenhle "pták" je druhý a zřejmě to uzavře v červenci Charger ´73 a to bude asi vše . . . Ale i tak jsem vděčný, že byť taková minimální, ale nějaká možnost tu je . . .1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
když bude auto v garáži v plamenech, je asi jedno, co má pod kapotou (pro majitele) ale jak tak čtu, tak hasiči mají největší obavy z hořícího elektroauta...1 point
-
Náplň klimy
Charlie Rose zvýšil/snížil popularitu uživatele mixals za téma
Presne tak. Po pár týždňoch chladí slabšie. Dnes som zdemontoval nárazník a zistil, že musím vymeniť kondenzátor (chladič). Presne ako mi hovoril pán, čo mi tu klímu plnil - určite bude únik na tom výmenníku za ventilátorom - bude tam kruh, že to je u Peugeotov časté. Ten ventilátor je tam veľmi blízko, len pár mm a za ním sa tvorí pleseň a tým to tam skoroduje. PS: pri demontáži nárazníka som zistil, že tam mám aj ostrekovačov svetlometov - ale samozrejme nefungujú. A samozrejme sa mi podarilo zlomiť jednu trysku... Tu je vidieť ten únik pod UV svetlom:1 point -
1 point