Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. ozzy56

    ozzy56

    Uživatel


    • Body

      9

    • Počet příspěvků

      35 913


  2. Sawoy

    Sawoy

    Uživatel


    • Body

      7

    • Počet příspěvků

      2 191


  3. Capy

    Capy

    Uživatel


    • Body

      6

    • Počet příspěvků

      1 843


  4. Péťa

    Péťa

    Moderátor


    • Body

      6

    • Počet příspěvků

      24 449


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 3.6.2021 v kategorii Příspěvky

  1. Capy

    capyho 405 mi16x4

    polotovary vyrobené . primárně používám původní síly plechu není důvod dělat to silnější. Ale kvůli dostupnosti materiálu je něco lehce silnější. třeba místo 1,2 je 1,3 a místo 0,8 na podélný nosník 1,0 - nemělo smysl kvůli tomu kupovat celou tabuli plechu.
    6 points
  2. Rikic339

    Emotion Day(s) 2021 - Peugeot Roadshow

    Taky jsem včera zavítal do Stodůlek. Parádní akce, jako vždy Začal jsem 100 koňovou 208, příjemný auto do města, výkon tak akorát na takové auto Pak jsem se utvrdil v tom že 508 je pro mě to pravé, na tu prostě nic nemá Naopak mě dost zklamala 5008, 508 je oproti ní výrazně pohodlnější a prostornější.. Opravdu je znát že SUV je sice na venek větší ale uvnitř menší ve všech směrech.. Plug-in hybrid v 508 jsem si zamiloval, to bych si vážně dokázal představit Atmosféra více než příjemná, skvělý spolujezdec se kterým jsme mimochodem zjistili že jsme skoro sousedé Dárek v podobě modelu autíčka potěšil A náhodné setkání s Milanem taky, bylo vtipné jak lidi chodili koukat pomalu nejvíc na jeho auto Bohužel si nemohu odpustit jedno rýpnutí - tak trochu jsem se zaměřil na to pověstné slícování dílů.. A vlastně jsem se ani nemusel zaměřovat, protože třeba u červené 3008 to dost bilo do očí I u 508 nebyla kapota uplně to pravé.. To je trochu škoda (samozřejmě si nedělám iluze že jiné značky to nemají)
    4 points
  3. ozzy56

    Co Vám dnes udělalo radost

    já musím potvrdit co se všeobecně píše (v souvislosti s výkonem motoru a jízdou), byly doby kdy sem byl na chajdě za hodinu a 95% řidičů byli chuji, co jezdí jak penzisti, neumí uhnout, když chci předjíždět a výsledek byl ten, že jsem přijel vynervovaný a z auta šel kouř , jak šel čas, tak sem se zklidnil, jedu tam o půlhodinu déle, ale vystoupím a jdu posekat zahradu, žádné nervy, klidek--asi se k tomu poznání musí dospět nebo co
    3 points
  4. Péťa

    Co Vám dnes udělalo radost

    Jééé, já schválně vybíral atmosféru. Čím jednodušší, tím menší šance na poruchu.
    3 points
  5. Tak hurá do něj...
    3 points
  6. Sawoy

    Co jste dnes udelali...

    Tak výkonově by stačily, ale blbě se organizujou, hlavně v prostoru a čase ... Mají malou produktivitu, efektivnost ... Prostě poměr cena/výkon občas nic moc.
    3 points
  7. Sawoy

    Co jste dnes udelali...

    To se divím že jsi neskončil v tom vašem ústavu Ty moje jsou taky zlatý diamantový, ale někdy je holt potřeba kus oceli s dřevěnou násadou a na to není ženská to pravý ořechový, hlavně když to má být trochu Smart. Ony mají nějak jako plemeno vrozenou totální absenci schopnosti příjmu zkušeností (čest existujícím výjimkám) a s technikou se taky moc neka ... Musejí po svým i když je to blbě a je jim jedno, že to už dávno někdo vymyslel líp. No ale furt lepší než drátem do voka, žejo...
    2 points
  8. Sawoy

    Co jste dnes udelali...

    Já mám s třema ženskýma na hrbu tohle, a aby se to nepletlo tak je to delší stranou ve svahu s výškovým rozdílem 4 metry ... na délce cca 60 metrů ....
    2 points
  9. MilanF1

    Emotion Day(s) 2021 - Peugeot Roadshow

    To já si taky zkusil 100 konovou 208... na denní ježdění motor dá se říci stačí. Ale ta verze GT, šílený podvozek. To i moje GTi i pohodlnější. Všechno cítit, i velký hluk od pneumatik Michelin Primacy... když to porovnam s e-208, na stejných pneumatikách (díval jsem se), hluk mnohem menší a podvozek absolutně jinde, velmi komfortní. Výkonově elektrika... jak to říct, jede to, ale těch 1500 kg je znát (plus 3 lidi uvnitř). Takže tak trochu zklamáni. Nakonec 3008 Hybrid4.... jo, tak tady výkon nechyběl, velmi velmi příjemné svezení. Myslím, že to bylo na 19" a to bohužel už ubírá komfort, menší kola by byla lepší. Samozřejmě to není sportak, ale ty 2 tuny jsou v zatáčkách cítit. Doporučuji vyzkoušet ty elektřiny, hybridy. Každý preferuje něco jiného. Někdo z toho může být absolutně nadšený. Já raději lehká hravá auta.
    2 points
  10. jj po projetí zákazu vjezdu . . .
    2 points
  11. pavelu96

    Peugeot 5008 padá do nouzového režimu

    Vítám Tě na Peugeot Clubu. Co na to říká diagnostika?
    2 points
  12. BubakGS

    Moto vs. Auto - a nebo jak chcete

    Mno, bezpecnost vozidel obecne musime rozdelit na pasivni (co snese konstrukce pri narazu) a aktivni - jak to akceleruje kdyz tomu nalozim plnej kotel / jak to brzdi, kdyz to na hulvata zaslapnu na fleku / a co to udela, kdyz to najednou strhnu "za roh". O te aktivni bezpecnosti se uz dlouho nemluvi protoze dnes vetsina uzivatelu vozidel uz nejsou ridici, ale pouzi uzivatele a EU nam uz dlouho diktuje trend, ze jsme nesvepravni kreteni, kteri by se bez EU regulaci davno pozabijeli navzajem. Zazil jsem dost situaci, kdy me vykonne auto nebo motorka "vytahla" z pruseru diky tomu, ze to "hafo" jelo, kdyz jsem potreboval. Jezdim od 14ti na motorkach a od necelych 18 ti autama, dodavkama, lodema, letadlama. Ridil jsem neco skoro na polovine tyhle zemekoule a jediny nehody (zatim diky bohu) byly jen ty, ktere jsem nezavinil ja. Jo, stava se mi, ze vyresim krizovku za ostatni, protoze necumim na mobil, ridim a sleduju, co se deje okolo (i za mnou). Zrovna tak se mi parkrat stalo, ze moji "nepozornost "zachranil" nekdo jinej. Problem neni auto versus motorka versus cokoliv. Problem je obvykle debil nebo pyca za rizenim... A je nestesti teto doby, ze vsichni maji pravo na vsechno, ale zadne povinnosti a hlavne zadnou osobni odpovednost. Ridicak bych daval jen lidem, co minimalne pochopi zaklady fyziky na zakladce + prvni 2 rocniky na stredni nebo ucnaku.
    2 points
  13. Hafity

    lotus seven

    Takže to máš jako výzvu, jestli tomu dobře chápu
    1 point
  14. ozzy56

    Co Vám dnes udělalo radost

    mám i teď auto bez turba a nijak mi nechybí, vlastně jsem měl auta převážně bez turba, kromě asi pěti aut, takže no problem
    1 point
  15. Hafity

    Co Vám dnes udělalo radost

    No každej má jiný nároky na jízdní dynamiku....
    1 point
  16. Vena garážmistr

    Co jste dnes udelali...

    Jo tak dneska to začalo super dobře jsem se vyspal a ráno plnej elánu jsem se vrhnul do práce. Položil jsem zase nějakou zámkovku. Jo vím že se s tím se.u už od soboty ale problém je že nemám parťáka kterej by mi aspoň nanosil ty kostky a kdo někdy zámkovku pokládal tak ví že nanosit si ty kostky na hromadu není to pravé ořechové navíc ty kostky jsou sice klasická " íčka " ale 8 cm silná protože to je zámkovka které nebožtík švára kdysi koupil za flašku asi 5 palet z nějakého rozebíraného dvora takže do ruky je i jedna kostka dost těžká takže dělám tak 1,5 hoďky dopoledne a 1,5 hoďky odpoledne když nemám nic na dílně a v pondělí i v úterý jsem byl skoro celý dne na dílně, dneska jsem ráno začal položil jsem pěkný kus a přijel pán na přezutí tak jsem přezul Kodiaqa alespoň jsem si vyzkoušel že to má smysl ta přestavba té podlahy protože to fakt není tak namáhavé zvedat to kolo jak na zouvačku tak na vyvažovačku. Po obědě jsem jel pro obilí pro tatíkovo havěť no a tam jsem protože tam nebyl skladník který tam bývá ale zastupující takovej houžvička no asi 60 kg i s tím rudlem na kterém ty pytle vozil tak jsem se nějak blbě hnul a začalo mě bolet břicho v čehož důsledku jsem musel odpískat dnešní minisrazík . A dnes bych byl rád za bydlení někde v paneláku protože od rána tady hučí sekačky když skončí jeden tak začne druhej fakt je to na palici.
    1 point
  17. Palos UB

    Schreekův Satelis 400

    Ahoj , dnes jsem se vrátil z cest , balíček huš čekal doma . Moc děkuji. Snad je stihnu o víkendu vyměnit. Ještě se zeptám , zda má někdo zkušenost s pneu Pirelli Diablo Scooter , chci je obout. Dík za odpověď.
    1 point
  18. ozzy56

    Dneska vařim já

    mám teď taky hodnou paní, ale těch nervů, než jsem ji naučil být hodnou
    1 point
  19. Hadice vyměněna, trubka za kazalizátorem uříznuta a navařená nová. A protože je krásně, nechal jsem Pažouta schovaného v garáži a užijeme si cabrio.
    1 point
  20. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    ale mají i nějaké přednosti oproti mužům, sice toho není moc, ale... já už se smířil s tím, že buď jsou hezké, ale mají to jejich ženské DNA, které nás tak dovede vytočit..., nebo všechno zvládájí levou zadní, ale neopřel bys o to kolo NIC MEZI NEEXISTUJE
    1 point
  21. ozzy56

    Co Vám dnes udělalo radost

    a proč ne? P 2008mička byla taky tříválec , jel jsem s normálním Yarisem s tím motorem 1.5 benz. a jede to slušně (na moje potřeby), tady ty cukačky po republice zvládne s přehledem a do ciziny už moc nejezdím, dovolená zpravidla letecky...
    1 point
  22. Weri 605

    Emotion Day(s) 2021 - Peugeot Roadshow

    Taaak dneska splněno... bylo to supeeer..!! Kdo ste se eště nepřihlásil tak neváhejte.... (ale toho Riftera mi moc nevojezděte.. )
    1 point
  23. MilanF1

    3008 SUV dodací lhůta

    Ohledně dodací lhůty novinky nemám, ale z ceníku 3008 zmizel motor 1.6 PT 180, stejně tak není ani u 508. Ať žije ekologie EU, za chvíli budou auta opravdu bez motoru....
    1 point
  24. MilanF1

    Emotion Day(s) 2021 - Peugeot Roadshow

    @MJSytic Nezapomněli kluci při predprodejnim servisu vyndat dorazy z tlumičů?
    1 point
  25. ozzy56

    Co Vám dnes udělalo radost

    tak já dnes našel nástupce, za takové 3 roky si umím představit, že budu mít Toyotu, podle rčení Japonec nakonec , auto je tak akorát, motor 125 koní na tu velikost postačuje a cena přes půl milionu je slušná , navíc auto se mi líbí https://www.garaz.cz/clanek/stylova-a-prakticka-toyota-yaris-cross-prichazi-na-cesky-trh-21006293
    1 point
  26. ozzy56

    Moto vs. Auto - a nebo jak chcete

    vždycky trpí ti slušní na úkor z.m.r.d.ů--to sis nevšiml ??
    1 point
  27. Ajap

    Prosba - P 407 SW - vymazání chybové hlášky - urgent

    Tak vymazat a honem s ještě teplým motorem na emise...
    1 point
  28. no já tam nejhezčí a nejlepší vidím jen jedno (to červené)
    1 point
  29. miroska

    Co jste dnes udelali...

    Ráno jsem jel za @kirkizkvůli držáku na kola.Dovezl z technických zbytky extrudáku-dodělávám obezdění bazénu.Dodělal oběd a dal se do zahrady.Ten zelený bordel snad bere steroidy.včera jsem pod stromky sázel afrikány,tak před chvílí ještě zaléval.Třeba rajčata vůbec nic nedělají.A konečně se dá sedět venku.Po 3 měsících antibiotik jsem si dneska rozdělal kozlíka-takové těšení a moc mi teda nejede.
    1 point
  30. PUPEK

    Rifter - přední zástěrky

    Zdar všem! Tak jsem prošel pár tipů a nakonec jsem se "hecnul" a přední zástěrky jsem udělal "úpravou" ze zadních. Ta úprava spočívala jenom v ořezání a úpravě zadních. Přední zástěrky není nikam kde moc ve předu uchytit, ale dá se něco málo vykouzlit. Nakonec uchyceno celkem bytelně, použity nerezové šrouby a ze zadní strany křídlaté matky. Vše drží a snad i vypadá, že to tam všechno pasuje a má to tak být :-). Jediné minus je (tak jako u zadních zástěrek), že musí prostě kolo dolů, bez demontáže to tam nejde dát. A také cena zástěrek je dle mého docela ustřelená, jelikož 1040,-Kč za jednu sadu zástěrek je docela dost.... Foto přikládám ostatním pro inspiraci
    1 point
  31. HonzaZ

    Honzův nový mazlík

    Konečně doděláno a dnes vyzkoušeno.
    1 point
  32. Hafity

    lotus seven

    V podstatě musíš být vědomě smířený s tím, že honbu za gramy zřejmě nikdo neocení.... Tohle už je jen pro potěchu tvého "já"....
    1 point
  33. Hafity

    Moto vs. Auto - a nebo jak chcete

    Ještě bych podotknul, že vzdělání není, bohužel, zárukou inteligence....
    1 point
  34. Péťa

    Co Vám dnes udělalo radost

    Dnes mám ohromnou radost, oba kluci se dostali na všechny obory, na které se hlásili Je to velká úleva. Teď už jen zvolit školy a obory, kam pošlou zápisové lístky.
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...