Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 3.6.2021 v kategorii Příspěvky
-
capyho 405 mi16x4
radekmisa a 5 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Capy za téma
6 points -
Emotion Day(s) 2021 - Peugeot Roadshow
OK406 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Rikic339 za téma
Taky jsem včera zavítal do Stodůlek. Parádní akce, jako vždy Začal jsem 100 koňovou 208, příjemný auto do města, výkon tak akorát na takové auto Pak jsem se utvrdil v tom že 508 je pro mě to pravé, na tu prostě nic nemá Naopak mě dost zklamala 5008, 508 je oproti ní výrazně pohodlnější a prostornější.. Opravdu je znát že SUV je sice na venek větší ale uvnitř menší ve všech směrech.. Plug-in hybrid v 508 jsem si zamiloval, to bych si vážně dokázal představit Atmosféra více než příjemná, skvělý spolujezdec se kterým jsme mimochodem zjistili že jsme skoro sousedé Dárek v podobě modelu autíčka potěšil A náhodné setkání s Milanem taky, bylo vtipné jak lidi chodili koukat pomalu nejvíc na jeho auto Bohužel si nemohu odpustit jedno rýpnutí - tak trochu jsem se zaměřil na to pověstné slícování dílů.. A vlastně jsem se ani nemusel zaměřovat, protože třeba u červené 3008 to dost bilo do očí I u 508 nebyla kapota uplně to pravé.. To je trochu škoda (samozřejmě si nedělám iluze že jiné značky to nemají)4 points -
Co Vám dnes udělalo radost
HonzaZ a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
já musím potvrdit co se všeobecně píše (v souvislosti s výkonem motoru a jízdou), byly doby kdy sem byl na chajdě za hodinu a 95% řidičů byli chuji, co jezdí jak penzisti, neumí uhnout, když chci předjíždět a výsledek byl ten, že jsem přijel vynervovaný a z auta šel kouř , jak šel čas, tak sem se zklidnil, jedu tam o půlhodinu déle, ale vystoupím a jdu posekat zahradu, žádné nervy, klidek--asi se k tomu poznání musí dospět nebo co3 points -
Co Vám dnes udělalo radost
ozzy56 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Jééé, já schválně vybíral atmosféru. Čím jednodušší, tím menší šance na poruchu.3 points -
Znovuzrození pražských minisrazů ZASTÁVKA U SRUBU :)
Péťa a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
3 points -
Co jste dnes udelali...
Milan+ a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Sawoy za téma
Tak výkonově by stačily, ale blbě se organizujou, hlavně v prostoru a čase ... Mají malou produktivitu, efektivnost ... Prostě poměr cena/výkon občas nic moc.3 points -
Co jste dnes udelali...
Hafity a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Sawoy za téma
To se divím že jsi neskončil v tom vašem ústavu Ty moje jsou taky zlatý diamantový, ale někdy je holt potřeba kus oceli s dřevěnou násadou a na to není ženská to pravý ořechový, hlavně když to má být trochu Smart. Ony mají nějak jako plemeno vrozenou totální absenci schopnosti příjmu zkušeností (čest existujícím výjimkám) a s technikou se taky moc neka ... Musejí po svým i když je to blbě a je jim jedno, že to už dávno někdo vymyslel líp. No ale furt lepší než drátem do voka, žejo...2 points -
Co jste dnes udelali...
Hafity a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Sawoy za téma
2 points -
Emotion Day(s) 2021 - Peugeot Roadshow
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele MilanF1 za téma
To já si taky zkusil 100 konovou 208... na denní ježdění motor dá se říci stačí. Ale ta verze GT, šílený podvozek. To i moje GTi i pohodlnější. Všechno cítit, i velký hluk od pneumatik Michelin Primacy... když to porovnam s e-208, na stejných pneumatikách (díval jsem se), hluk mnohem menší a podvozek absolutně jinde, velmi komfortní. Výkonově elektrika... jak to říct, jede to, ale těch 1500 kg je znát (plus 3 lidi uvnitř). Takže tak trochu zklamáni. Nakonec 3008 Hybrid4.... jo, tak tady výkon nechyběl, velmi velmi příjemné svezení. Myslím, že to bylo na 19" a to bohužel už ubírá komfort, menší kola by byla lepší. Samozřejmě to není sportak, ale ty 2 tuny jsou v zatáčkách cítit. Doporučuji vyzkoušet ty elektřiny, hybridy. Každý preferuje něco jiného. Někdo z toho může být absolutně nadšený. Já raději lehká hravá auta.2 points -
(s)kopaná Čakovice 2024-aneb pojď se hýbat ty líný prasátko !:D
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Klemoň za téma
jj po projetí zákazu vjezdu . . .2 points -
Peugeot 5008 padá do nouzového režimu
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
Vítám Tě na Peugeot Clubu. Co na to říká diagnostika?2 points -
Moto vs. Auto - a nebo jak chcete
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele BubakGS za téma
Mno, bezpecnost vozidel obecne musime rozdelit na pasivni (co snese konstrukce pri narazu) a aktivni - jak to akceleruje kdyz tomu nalozim plnej kotel / jak to brzdi, kdyz to na hulvata zaslapnu na fleku / a co to udela, kdyz to najednou strhnu "za roh". O te aktivni bezpecnosti se uz dlouho nemluvi protoze dnes vetsina uzivatelu vozidel uz nejsou ridici, ale pouzi uzivatele a EU nam uz dlouho diktuje trend, ze jsme nesvepravni kreteni, kteri by se bez EU regulaci davno pozabijeli navzajem. Zazil jsem dost situaci, kdy me vykonne auto nebo motorka "vytahla" z pruseru diky tomu, ze to "hafo" jelo, kdyz jsem potreboval. Jezdim od 14ti na motorkach a od necelych 18 ti autama, dodavkama, lodema, letadlama. Ridil jsem neco skoro na polovine tyhle zemekoule a jediny nehody (zatim diky bohu) byly jen ty, ktere jsem nezavinil ja. Jo, stava se mi, ze vyresim krizovku za ostatni, protoze necumim na mobil, ridim a sleduju, co se deje okolo (i za mnou). Zrovna tak se mi parkrat stalo, ze moji "nepozornost "zachranil" nekdo jinej. Problem neni auto versus motorka versus cokoliv. Problem je obvykle debil nebo pyca za rizenim... A je nestesti teto doby, ze vsichni maji pravo na vsechno, ale zadne povinnosti a hlavne zadnou osobni odpovednost. Ridicak bych daval jen lidem, co minimalne pochopi zaklady fyziky na zakladce + prvni 2 rocniky na stredni nebo ucnaku.2 points -
Takže to máš jako výzvu, jestli tomu dobře chápu1 point
-
mám i teď auto bez turba a nijak mi nechybí, vlastně jsem měl auta převážně bez turba, kromě asi pěti aut, takže no problem1 point
-
No každej má jiný nároky na jízdní dynamiku....1 point
-
Co jste dnes udelali...
miroska zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Jo tak dneska to začalo super dobře jsem se vyspal a ráno plnej elánu jsem se vrhnul do práce. Položil jsem zase nějakou zámkovku. Jo vím že se s tím se.u už od soboty ale problém je že nemám parťáka kterej by mi aspoň nanosil ty kostky a kdo někdy zámkovku pokládal tak ví že nanosit si ty kostky na hromadu není to pravé ořechové navíc ty kostky jsou sice klasická " íčka " ale 8 cm silná protože to je zámkovka které nebožtík švára kdysi koupil za flašku asi 5 palet z nějakého rozebíraného dvora takže do ruky je i jedna kostka dost těžká takže dělám tak 1,5 hoďky dopoledne a 1,5 hoďky odpoledne když nemám nic na dílně a v pondělí i v úterý jsem byl skoro celý dne na dílně, dneska jsem ráno začal položil jsem pěkný kus a přijel pán na přezutí tak jsem přezul Kodiaqa alespoň jsem si vyzkoušel že to má smysl ta přestavba té podlahy protože to fakt není tak namáhavé zvedat to kolo jak na zouvačku tak na vyvažovačku. Po obědě jsem jel pro obilí pro tatíkovo havěť no a tam jsem protože tam nebyl skladník který tam bývá ale zastupující takovej houžvička no asi 60 kg i s tím rudlem na kterém ty pytle vozil tak jsem se nějak blbě hnul a začalo mě bolet břicho v čehož důsledku jsem musel odpískat dnešní minisrazík . A dnes bych byl rád za bydlení někde v paneláku protože od rána tady hučí sekačky když skončí jeden tak začne druhej fakt je to na palici.1 point -
Ahoj , dnes jsem se vrátil z cest , balíček huš čekal doma . Moc děkuji. Snad je stihnu o víkendu vyměnit. Ještě se zeptám , zda má někdo zkušenost s pneu Pirelli Diablo Scooter , chci je obout. Dík za odpověď.1 point
-
Dneska vařim já
vendelinek zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
mám teď taky hodnou paní, ale těch nervů, než jsem ji naučil být hodnou1 point -
Peugeot 306 1.6 65kW XR z Ria de Žambéra - Na Cyclonech s Hankook Ventus Prime3, 18let spolu, boj s korozí...
MilanF1 zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point -
ale mají i nějaké přednosti oproti mužům, sice toho není moc, ale... já už se smířil s tím, že buď jsou hezké, ale mají to jejich ženské DNA, které nás tak dovede vytočit..., nebo všechno zvládájí levou zadní, ale neopřel bys o to kolo NIC MEZI NEEXISTUJE1 point
-
a proč ne? P 2008mička byla taky tříválec , jel jsem s normálním Yarisem s tím motorem 1.5 benz. a jede to slušně (na moje potřeby), tady ty cukačky po republice zvládne s přehledem a do ciziny už moc nejezdím, dovolená zpravidla letecky...1 point
-
Taaak dneska splněno... bylo to supeeer..!! Kdo ste se eště nepřihlásil tak neváhejte.... (ale toho Riftera mi moc nevojezděte.. )1 point
-
Ohledně dodací lhůty novinky nemám, ale z ceníku 3008 zmizel motor 1.6 PT 180, stejně tak není ani u 508. Ať žije ekologie EU, za chvíli budou auta opravdu bez motoru....1 point
-
@MJSytic Nezapomněli kluci při predprodejnim servisu vyndat dorazy z tlumičů?1 point
-
tak já dnes našel nástupce, za takové 3 roky si umím představit, že budu mít Toyotu, podle rčení Japonec nakonec , auto je tak akorát, motor 125 koní na tu velikost postačuje a cena přes půl milionu je slušná , navíc auto se mi líbí https://www.garaz.cz/clanek/stylova-a-prakticka-toyota-yaris-cross-prichazi-na-cesky-trh-210062931 point
-
vždycky trpí ti slušní na úkor z.m.r.d.ů--to sis nevšiml ??1 point
-
Prosba - P 407 SW - vymazání chybové hlášky - urgent
Havlicek.Lukas zvýšil/snížil popularitu uživatele Ajap za téma
Tak vymazat a honem s ještě teplým motorem na emise...1 point -
Peugeot 306 cabrio 1.6 72kW z Ria de Žambéra - V letním provozu ☀️
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele RichVa za téma
no já tam nejhezčí a nejlepší vidím jen jedno (to červené)1 point -
Co jste dnes udelali...
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele miroska za téma
Ráno jsem jel za @kirkizkvůli držáku na kola.Dovezl z technických zbytky extrudáku-dodělávám obezdění bazénu.Dodělal oběd a dal se do zahrady.Ten zelený bordel snad bere steroidy.včera jsem pod stromky sázel afrikány,tak před chvílí ještě zaléval.Třeba rajčata vůbec nic nedělají.A konečně se dá sedět venku.Po 3 měsících antibiotik jsem si dneska rozdělal kozlíka-takové těšení a moc mi teda nejede.1 point -
Zdar všem! Tak jsem prošel pár tipů a nakonec jsem se "hecnul" a přední zástěrky jsem udělal "úpravou" ze zadních. Ta úprava spočívala jenom v ořezání a úpravě zadních. Přední zástěrky není nikam kde moc ve předu uchytit, ale dá se něco málo vykouzlit. Nakonec uchyceno celkem bytelně, použity nerezové šrouby a ze zadní strany křídlaté matky. Vše drží a snad i vypadá, že to tam všechno pasuje a má to tak být :-). Jediné minus je (tak jako u zadních zástěrek), že musí prostě kolo dolů, bez demontáže to tam nejde dát. A také cena zástěrek je dle mého docela ustřelená, jelikož 1040,-Kč za jednu sadu zástěrek je docela dost.... Foto přikládám ostatním pro inspiraci1 point
-
1 point
-
V podstatě musíš být vědomě smířený s tím, že honbu za gramy zřejmě nikdo neocení.... Tohle už je jen pro potěchu tvého "já"....1 point
-
Ještě bych podotknul, že vzdělání není, bohužel, zárukou inteligence....1 point
-
Dnes mám ohromnou radost, oba kluci se dostali na všechny obory, na které se hlásili Je to velká úleva. Teď už jen zvolit školy a obory, kam pošlou zápisové lístky.1 point