Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

V 9. 8. 2020 at 21:48, RichVa napsal:

Malá změna. Objevil jsem Makitu za rozumný peníz, takže bude profi stroj https://gola-sada-tona.cz/uhlove-brusky/95072-hlova-bruska-230mm2200wanti-0088381607452.html 

Tak už je tady. O víkendu mohu pokračovat v hrátkách s kamenem. Jen mne opět "překvapuje" globalizace: adresa výrobce na štítku: Makita Jan-Balist, 30700 Belgium a pod tím: Made in Romania. Jen doufám, že se Belgičani kvalitu pohlídali. 

7c008ee5-9a1a-4c99-b7ce-3ee989d53f42.thumb.jpg.6a45361fbe1fcf48c26668ab630dce12.jpg

Upraveno uživatelem RichVa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda že děvče nechápalo , že auto na metru nezastaví a že řidič může chodce přehlédnout.  Proletěla se hezky , zvedla se , někam zalefonovala , sedla si do trávy a najednou padla. Kolega tam poslal MP kterou jsme měli hned pod nosem . Snad bude holčina  brzo v pořádku , byl tam kolem ní celkem šrumec .

Upraveno uživatelem Davidak79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Ja se zase musel rozcilovat - prisla "nejaka" objednana kerditni karta uz pri zadani jsem veskere "jine" sluzby zaskrtal ze nechci ....
Ok prifrcel "kurir" - mimochodem toto bych nechtel delat ani za dvojnasobek nasi mzdy :( vse co potreboval v rychlosti podepsal - nejake studovani u nastartovaneho auta v rusne krizovatce :)

No prijdu domu a ... aaa .... aaaaa mam ho tam "pojisteni proti neschopnosti spalcet" mesicne min 100Kc - do bela jsem se rozpalil volam na jejich info linku a uz zase klasika - "tak jste to nemel podepisovat"
JAK NEPODEPISOVAT kdyz je to vazane k predani karty to za prve a za druhe jako u kazdeho pojisteni snad existuje "ochranna" lhuta kdy to muzu vypovedet bez udani duvodu a bez jakekoliv sankce ... ??


Pani na infolinc chvilku ticho a pak noo tak si to aktivujte a zkuzte to zrusit a kdyz tak to napiseme jako reklamaci - jak reklamaci ja si nic neobjednal tak nic proste platit nebudu ....?
No tak to tam napiseme a ... Jak ja to neobjednal tak to nechci a navic vy jste me uvedli v omyl - jak v omyl - jak? Ja to neobjednal tak to nechci ....!!

Sakra to jsme v nasem Cz kocourkove tak daleo ze i bankovni dum se chova jako cikani ?? Nebo ta vymyslena koronavirova hloupost jako neustala masaz je tak daleko ze se budeme muset rozmyslet i pozdrav aby v tom nebyl nejaky "jako ze" souhlas ???
Fakt dokonale ...  No uvidime zitra aktivujeme a budeme dal reklamovat - a nebo ne a bude to Ok a cele byla jen nejaky zkouska pozornosti ...

Mimochodem aktivace nejde neb neni PIN - to je taky super vec ted uz je NUTNE internet bankovnictvi - do nedavna tyto veci nebylo treba - fakt doba jde ku predu a jednoho dne zplacem vsichni nekde v korune stromu ....  :(

 


 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes v KB po 22 letech "nový" účet ( aktualizace starého ) , na tři roky zdarma, výběry z cizích automatů zdarma , víc mě nezajímalo , v podstatě jsem tam šel kvůli aktualizaci osobních údajů . Paní mi volala že to jde vše emailem , říkám jí , já nic emailem neposílám , co se týká financí , jen osobně . Schůzka na 10hod , v 9,58 sem šel na řadu a v 10,15 jsem odcházel . :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Lihous taky mám podobnou zkušenost z mladých hovězích let s kurýrem :D  taky šlo o nějakou kartu bronzová 100tis ,stříbrná 200tis a zlatá 300tis , jestli si dobře pamatuju poplatky : rok zdarma poté 200 kč 500kč a 1000kč ročně ( dle barev ) Byl jsem mladej a né úplně blbej , i když dnes si říkám proč jsem tu kartu chtěl ?? Na kartě jméno a pod ...vypadalo to hezky  , prostě lákadlo . Souhlasil jsem a samozřejmě jsem měl nárok na zlatou . Kurýr kartu přivezl, já podepsal a doma koukám zlatá karta s limitem stříbrné a poplatek samozřejmě zlaté .  Zrušit ? problém , nedal jsem se .Myslím že si mě tam dneska ještě pamatujou :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Davidak79 Tak tady mam kopie toho co jsem si objednal a bud je tento stavajici stav aktivitou "kurira" a nebo to zkousi banka - nemam problem s tim ze jim neco dam na to mam casu dost
aby se to zrusilo ale mam problem proc z nas delaji nesvepravne idi .... ty

Az to budu potrebovat PORC NE ale dnes potrebuju kartu abych mohl i nadale bezhotovostne platit - a je me jedno od koho bude :)
Ale ne ze si reknem chci bile auto s 12valceem a oni me budou cpat zelene auto s trivalcem a jeste se budou tvarit urazene ze jim reknu NE.

Ja mam s timto zpusobem dobre zkusenosti - toto je po delsi dobe zase prekvapeni ....!


 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Pe.Tr napsal:

jenom kkt může malovat pokoj v tomhle vedru.....

 

 

 

...🙋...

Jinej kkt ráno naložil 500kg kameniva do kýblů a do vozejku, dopoledne pomáhal rozebírat motor u jednoho Ježíškovo Fé a odpoledne se vrhnul na pokládku zámkovky.... :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a já byl u vody 😜, teda na řece u splavu, odpoledne tam přišli dva chuji asi z hospody, že budou skákat po hlavě, byl sem zrovna ve vodě, tak sem se postavil, aby viděli, že je tam cca 120 cm vody, asi jsem jim zachránil život, protože ten skok by nedopadl dobře :bojim

s ožralýma je fakt taková blbá diskuze 🙃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nad ranem do prahe se zakaznikem - jelikoz to byla hura akce modlil sem se ze mi vydrzi CNG nebo nekde natankuju
zakaznik vylozen na Ladvi u metra
ja si potupne zadal "CNG nonstop" do navigace a koukam ze kousek od budovy sazky je jedna benzinka - navic na ceste k domovu
jake bylo prekvapeni kdyz me navigace dotahla k arealu Prazskych sluzeb "pod sancemi" a ja s octavii sem si mezi popelarskyma autama co se chystaly na ranni vyjezd pripadal jako maravenecek mezi slony

dalo by se rict ze to za 15 mesicu jizdy u taxisluzby bylo poprve co sem tankoval jinde nez sem zvyklej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlášení od jednoho nekkt co má dovolenou: pokud se někdy na cestách stravujete "do ruky" tak bistru místního Nguyena v Jemnici se vyhněte širokým obloukem a naopak neváhejte nacpat břich u místního Aliho v Dačicích na náměstí. Super kebab - plně asimilovaný Turek co sem nepřijel odírat bezvěrce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...