Jump to content

Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR

Recommended Posts

• Replies 5.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

U nás napadlo 4 metry sněhu... 

Zase takový zimní klouzání by bylo super Já dnes po cestě do práce na všech kruháčích jela bokem i ve 20km/h..rychlosti,takže celkem prča, ale vůbec jsem se nesmála..  Jedna fotečka zakonze

3x HURÁ   Ač za stále nepříjemného větru a sněhových přeháňkách , mírného deště , je střecha opravena . Chlapci pokrývačští mi udělali opravdu radost   Jako předseda SVJ jsem jejich fakturu znehodnoti

Posted Images

No tak tady bylo tak jakože romanticky poprášíno ale drželo to jen na střechách a na trávě teplota byla když jsem v 7,30 vstával -0,2°C teď jsou asi 3°C ale fičí a zase to poletuje. Asi budu muset zavolat šéfa od cestářů jestli se nebudou obnovovat služby že bych si šel ještě hrábnout😃.

Tady u nás v Butovicích ráno posněhaný trávníky i auta. Ale koukal jsem na kameru na chalupě (Rychnov nad Kněžnou) a tam nic, ani vločka. Leťnáky mám tam, takže nejdřív příští týden, počasí mi vlastně vyhovuje, stihnu ostříhat stromy, než vypučí.

Edited by Pacho69

Tak jo počkám až to přejde a půjdu zpátky přezout na zimní. Tohle totiž vypadá na podobnej příběh: 

Fešáci (Jindřich Šťáhlavský) - Jaro (Fešáci v Lucerně 35 let) - YouTube

Edited by Vena garážmistr