VojtouNerCZ Odesláno 18. září 2022 Odesláno 18. září 2022 Dnes na ONO Církvíce. Ani řadu jsem nestál xD radim.1008 ohodnotil 1 Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 18. září 2022 Odesláno 18. září 2022 to bud rad - ja v patek jel okolo a myslel sem ze ten benzin davaji zadarmo jak to stalo az na silnici Citovat
VojtouNerCZ Odesláno 18. září 2022 Odesláno 18. září 2022 (upraveno) Jo, když to tam člověk chytne, je lepší jet dál. Ale plnou za míň jak 2k (1998.2 xD) jsem dlouho nebral. Upraveno 18. září 2022 uživatelem VojtouNerCZ Citovat
Péťa Odesláno 18. září 2022 Odesláno 18. září 2022 Já dnes na Shellce Kudowa Zdroj za hranicí pěkných 5,99 Zl za N95 (cca 32,40 Kč) Citovat
radim.1008 Odesláno 19. září 2022 Odesláno 19. září 2022 (upraveno) V 2. 9. 2022 at 18:34, radim.1008 napsal: Orlen Miedzylesie Efecta Diesel 7,88zl. ~ 42,50,- Efecta 95 6,67zl. ~ 35,70,- V Žamberku na Benzině nafta za 45,90 a Efecta 95 za 42,90,-. Dnes Orlen Miedzylesie Efecta 95 6,27zl. ~ 33,50,- Efecta Diesel 7,38zl. ~ 39,40,-. V Žamberku na Benzině Efecta 95 39,90,- a Efecta Diesel 44,90,-. Upraveno 19. září 2022 uživatelem radim.1008 Citovat
vendelinek Odesláno 29. září 2022 Odesláno 29. září 2022 Dneska jsem byl na Benzině docela překvapen,95ka 37,5kč To tady už dlouho nebylo Citovat
Vena garážmistr Odesláno 29. září 2022 Odesláno 29. září 2022 (upraveno) No hlavně si všichni benzíňáci docpěte nádrže do neděle od neděle končí ta snížená DPH na benzínu takže by to mělo skočit o cca 1,5 Kč nahoru. Oprava ta úleva by měla končit posledního září tudíž dneska. Upraveno 30. září 2022 uživatelem Vena garážmistr Péťa ohodnotil 1 Citovat
davidse Odesláno 1. říjen 2022 Odesláno 1. říjen 2022 Včera jsem tankoval na MOL O-Zábřeh 100oktan za 41 kč/l bral jsem 55 litrů Citovat
pavelu96 Odesláno 1. říjen 2022 Odesláno 1. říjen 2022 Dnes tankování do Bobíka na Orlen Zawidow za 7,37 zl/l - bohužel kupóny na slevu na palivo v říjnu nejsou, ale i tak 37,90 Kč/l je milejší než za 43 u nás Citovat
Lihous Odesláno 3. říjen 2022 Odesláno 3. říjen 2022 Dnes dopoledne na nasi oblibene .... v PL Citovat
Pacho69 Odesláno 12. říjen 2022 Odesláno 12. říjen 2022 tvl, tak jsem včera čuměl, když jsem šel ráno do práce, byla nafta na MOL po cestě 43,50, když jsem přes den koukl z okna tak 45,70 a když jsem šel odpo domů tak za 46,90. Vidím, že stačilo aby v televízi řekli se OPEC s rusákem sníží těžbu a přesto, že cena ropy pohnula v řádech 1-2%, cena paliv stoupla o 7%. Pokles o 7% jim trvá dva měsíce. Lihous ohodnotil 1 Citovat
sitler Odesláno 12. říjen 2022 Odesláno 12. říjen 2022 ono to castecne souvisi i s tim, ze ve francii jaksi stavkujou zamestnanci rafinerii a francie je tak trochu na suchu... Takova vec onekud clouma cenou vic, nez cena ropy. Citovat
pavelu96 Odesláno 12. říjen 2022 Odesláno 12. říjen 2022 Taky dnes letos nejdražší tankování na Orlen Bogatynia - efekta za 8,09 zľ/l (41,- Kč/l) ,ale pořád o 4 Kč levnější než v Lbc... Citovat
Lihous Odesláno 15. říjen 2022 Odesláno 15. říjen 2022 Dnes odpoledne Pl klasika v Kudowe. Docela podrazilo od minula. Mel jsem pocit ze vic jak benzin a nafta tahnou cigarety a nedivim se uspora cca 50Kc na krabicce je vic nez zajimava. ozzy56 a *nohafuc* ohodnotil 2 Citovat
Lihous Odesláno 15. říjen 2022 Odesláno 15. říjen 2022 Bohuzel naprosta realita tohoto prevraceneho sveta aktualne Citovat
radim.1008 Odesláno 15. říjen 2022 Odesláno 15. říjen 2022 (upraveno) Žamberk dnes, benzín od minulého pátku +3,40,-. Upraveno 15. říjen 2022 uživatelem radim.1008 Citovat
Péťa Odesláno 17. říjen 2022 Odesláno 17. říjen 2022 Dnes ráno, Kudowa Zdroj: vendelinek ohodnotil 1 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.