Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

AUTOBENEX ČR - aktualizace partnerství


Recommended Posts

www.autobenex.cz

Takže rád Vám oznamuji, že jsme původní slevu 10% na ND malinko pozměnili a dneškem počínaje je sleva pro členy klubu , tedy pro ty co se prokážou kartičkou řádneho člena (ičem klubu) nastavena na laťku dle druhu zboží.

větší a aktualnější info zde

pobočky zde

http://www.autobenex.cz/kontakty.asp

[upravil dne 18/1/12 20:59 od Pe.Tr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak tohle je na velký hlubokosklon. Jen málokdo si je schopen uvědomit, že žádný partner s podobnou nabídkou nepřijde sám, ale naopak že cesta k podobnému výsledku je pěkně složitá a jsem moc rád, že tu něco podobného můžu číst. Dík za to kluci. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Ano tak už vím , moc to tu ventilovat veřejně nechci ale finální výsledek je ten že maximální možná sleva je 20-25% . Vedení ATB se nelíbil raketovy start ktery jsem domluvil s centralni pobočkou.

uvidime jak se to vyvrbí časem ale jak je znamo vyše slevy=výšší obrat .

Pozitivní je že je otestováno že naše karta Peu clubu je na všech pobočkách aktivní.

já si dovolím poradit takovou věc jako je smlouvání na prodejně, prodávat musí každý tzn pokud dostanete slevu 20% řekněte např že u AK to mate o stovku levnější a že jdete tam , uvidite že cenu nakonec dostanete nižší.-lína huba ...znate to ale zase všeho s Mirkem. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

škoda :(. Ale díky za vyřízení aspoň toho, taky potěší.:super

Takže se to bude měnit podle obratu na jednotlivé pobočce? nebo centrálně? Jinak když jsem chtěl větší slevu, tak to dali na jinou firmu a tudíž se PC nic nepřipíše :(.

Když budeme nakupovat v ATB, tak se nám sníží obrat v Kelly .... nebudou nám tam pak snižovat slevy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...