Jump to content

kupák

Člen klubu
 • Content Count

  1,061
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About kupák

 • ID člena
  13041
 • Rank
  Toto forum je můj domov

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 406
 • Rok výroby
  2000

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Morašice
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

1,477 profile views
 1. Bude to pravděpodobně tím snímačem. Mně to dělalo taky. Zkoušeli jste ho protočit pomaličku na obě strany s připojenou dia? Nehází někde zmatečné údaje? Jako že celou dobu normálně běží čísla úhlu natočení a najednou tam na okamžik problikne nějaký nesmysl? Já ho vyměnil za jiný a od té doby pokoj. Jo a to, že asi odchází se taky zřejmě projevovalo tak, že po zapnutí klíčku čas od času problikla kontrolka esp, na displeji se na vteřinku objevila hláška, že systém je faulty, píplo to a hned to zhaslo.
 2. @MJSytic a @pavelu96 dík za info.
 3. Tak teď jsem poněkud zmaten, v tabulce, co je na začátku tohoto tématu je, že ED se konají v Pardubicích 14.6. v Pátek a já jsem přihlášený a potvrzení mám na 15.6. v sobotu? Tak doufám, že je to opravdu v sobotu? Jinak chci sebou vzít malého Pepču a předpokládám, že to nebude problém, při zkušební jízdě? Nebo jo?
 4. Tohle je krásný projev klasické konstrukce příslušenství motoru, kdy ten budík ukazuje prostě to, co se v motoru skutečně děje, tudíž, že se to ohřívá, pak to zase chladne atd. V nových autech, kde si všechny vstupy nejdříve přebere řídící elektronika a pak na budících (nebo na displeji) ukazuje jen to, co sama chce, takže pokud někdo před 406kou jezdil třeba s fabií, je zvyklý, že teploměr z nuly vyleze najednou na 90 a tam se drží jak klíště bez ohledu na provozní režim a podmínky, ať se ve skutečnosti děje v motoru cokoliv. No, a pak, když se to opravdu přehřeje, řidič to většinou zjistí, když je pozdě.....
 5. Připojuji se s poděkováním. Všechno bylo super, dokonce i počasí pořadatelé objednali na jedničku. Jen ty naše hokejisty měli zorganizovat lépe. Všem co nebyli: o hodně jste přišli, koukejte se polepšit. Weri a spol. ještě jednou dík.
 6. Asi pořád spinká... nebo zmrzla..
 7. No, tak přímotop přibalim. Jinak v chatce je ložní vybavení? Deky a povlečení nebo tak něco? Nebo si mám brát spacáky?
 8. kupák

  Jirkovo 406 coupé

  Taky mám Polmostrow, střední i zadní díl. Střední je tam asi 6 let, zatím vypadá dobře, zadní odešel po cca třech letech, upadl jeden držák, druhý je tam nyní cca taky 3 roky, už vypadá dost olezle, ale uvidíme, děravý zatím nikde není.... Za ty peníze není co řešit. Originál stojí strašnej ranec a všechny ostatní druhovýroby jsou 2x tak drahý jek polmostrow a vydržej přinejlepším to samý. Bosal, nebo walker, teď už neví, který tam byl před tím polmostrowem, stál zadní díl ke dvěma tisícům, vydržel lehce přes tři roky a navíc provedení koncovky bylo vzhledově o dost horší než u toho poláka......
 9. Dík, zkusím pohledat.....
 10. Ahoj, rádio na CD je v černé nebo stříbrné? Máš ho ještě? Kolik za něj?
 11. Nikdo nic? Netušíte někdo, zda je to s něčím zaměnitelné, či nějaký elektrospecialista, zda se to nějak opravit? Dík
 12. @pesastor , jak píšu shora, auto má v potkávačkách čočky, výšková regulace funguje, pečlivě ji používám. Ty čočky to ořežou krásně. Dříve jsem tam nějaký čas HID sadu měl taky, prptože než jsem koupil nová světla, prostě to na žárovky nesvítilo. Vše jsem pečlivě vyzkoušel, světla samozřejmě seřídil "na krátko", osobně jsem si to několikrát zkusil, a za celou dobu si nevybavuju, že by na mně bliklo jediné protijedoucí auto..... Světla v kupé navíc původně na xenon stavěna byla, mají dokonce v parabole prostor pro balast, ale pak se tam asi z úsporných důvodů xenony nedostali.....
 13. Když já na tehlech nesmyslech neumím nakupovat. Svetla a korekce funguje bezvadně. Světla jsou nová, na potkávacích jsou čočky, ty to pekelně ořezávají. Mne jde právě hlavně o tu teplotu, že to hřeje míň než klasická žárovka, protože v té čočce se to hrozně hřeje a ona se pak oloupe.
 14. Zkusím oživit toto téma a jelikož se doba posunula, zeptám se, jestli má někdo zkušenost s tímto: https://www.alza.cz/auto/osram-ledriving-hl-h7-led-px26d-2ks-d5575892.htm ? Docela by se mi to líbilo, jestli to svítí alespoň jako běžná žárovka a jestli to méně hřeje?
 15. Tak, pozoruhodná závada, o které píšu v předcházejícím příspěvku ze 17.8.2016 se opět objevila. Jelikož se překopával celý podvozek, nechám ještě jednou zkalibrovat ESP, a případně vyměním gyroskop. A k tomu se váže můj dotaz: kde ten gyroskop v kupé je? Potřeboval bych se podívat na čísla, protože podle serviceboxu už je NFP, tudíž musím přes vrakárnu či druhovýrobu. Tak bych se chtěl podívat, jak to vypadá, vyfotil to a tak... Dík za info.
×
×
 • Create New...