Přejít na obsah

kupák

Člen klubu
 • Počet příspěvků

  1 010
 • Registrace

 • Poslední návštěva

2 Sledující

O uživateli kupák

 • ID člena 13041
 • Hodnost
  Toto forum je můj domov

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 406
 • Rok výroby
  2000

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Morašice
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. kupák

  Peugeot 406 - systém ASR

  Domont to určitě není. Foto udělám, ale jak ho sen dám, to nevím.... :))
 2. kupák

  Peugeot 406 - systém ASR

  Já mám ESP/ASR i na r.v. 2000, ale je to coupé 3.0 benzín. Tlačítko mám u ruční brzdy na středovém tunelu společně s vyhrevem sedaček a deaktivaci bagu spolujezdce. Zkus hodit VIN a třeba na to někdo mrkne, co máš za výbavu.
 3. kupák

  2.2hdi emergency mode

  No to je asi tak jediný, ó čem vím a mám stejný názor, že tohle auto je tak nějak na první pohled na všechno jine nez na courani kolem komína, nicméně realita je jiná... Ale moc dík.
 4. kupák

  2.2hdi emergency mode

  Super, děkuju. Nalévací hrdlo má ta nádobka kde? Ještě jeden dotaz: po kolika km probíhají regenerace, když je vše OK a jezdí se spíš kratší trasy?
 5. kupák

  2.2hdi emergency mode

  Už jsem zde jednou podobný dementní dotaz pokládal: ségra má C5 break 2.2 HDI 98 kW, VIN VF7DE4HXG76524906. Předpokládám, že má FAP. Kde to má nějakou nádobku na aditivum a jak dlouho vydrží? Omlouvám se dotaz jak od blba, ale já ropě v autě vůbec nerozumím.
 6. kupák

  Prevodovka 406

  Tak auto bez problémů již víc jak měsíc jezdí, opravdu bylo vadné čidlo brzdovky a už jsem i zaplatil za opravu převodovky (cca 14.500,-- Kč)
 7. Ahoj všem, taky se připojuji s poděkováním, všechno bylo super. Já jsem se sice nemohl kvůli nezvedeným dítkům (fakt nevím, co s nima bylo, normálně se takhle nechovaj) být moc společenský a radši jsme se drželi v ústraní. Ale každopádně Pe.Trovi ještě jednou velikej dík za sraz a taky při tom jeho "odcházení" za vše, co pro klub udělal. Sice jsem byl teprve na druhém srazu, ale jinak tady straším už přes deset let, tak vím, že mám za co děkovat! Jinak u té černé kočky přes cestu mne na chvilku napadlo ji pro jistotu přejet, ale vezl jsem ty děti ……. No, Kubíku jsem zvědav taky, co naměříš, protože ikdyž jsi mi říkal při domlouvání sprintu, že proti mně nemáš šanci, tak si myslím, že bych ti v nejlepším případě možná tak akorát stačil. I když je pravda, že proti mně si měl výhodu v odlehčení vozidla, viz prázdná nádrž. Ještě jednou Ti taky moc děkuju, děti jsou naprosto nadšený, že jsme porazili závoďáka… P.S. Může mi někdo poradit jak se to dělá, aby v příspěvku napsaný nick byl v tom modrým rámečku?
 8. Toto mám z chatu na stránkách peugeotu: Zkuste zde. http://www.autoforum.cz/zivot-ridice/toto-je-realna-spotreba-dalsich-30-aut-psa-rozdily-proti-papirovym-cislum-jsou-obri/obrazek/1 ale na našem webu již tato tabulka k dispozici není. ! Odeslat znovu
 9. kupák

  Prevodovka 406

  Tak příspěvek 1000 není moc optimistický. Volali mi ze servisu, že převodovka je v autě, řadí, nic neklepe, nehlučí atd. Ale možná tím, že to bylo měsíc bez baterky, svítí kontrolka brzd, hlásí to nízkou hladinu brzdové kapaliny, chybu esp/asr a nechce to pustit ani režim odvzdušnění brzdové soustavy. Nestalo se to někomu? Co by to mohlo být? Mohlo odejít čidlo hladiny brzdovky? Ale tak najednou? Na suchu určitě nebylo.
 10. Určitě hned startuj za prodávajícím, nic neodkládej. Jinak já jsem taky z východních Čech a servis na převodovku jsem sehnal až v Olomouci. www.gearauto.cz, pan Grygar. Převodovka hotová, velice ochotný a profi přístup, jen jsem ještě auto nezkoušel, protože zhruba touto dobou se převodovka vrací do auta a ještě mi neposlal vyúčtování. Takže bude překvápko. Doufám, že dvakrát příjemné... P.S: Tyjo, to je můj 999. příspěvek na fóru!
 11. kupák

  Nový Peugeot 508 už jezdí

  Oni to nesrovnávají s BMW, ale s A5 od AUdi. Tam si myslím, že to porovnatelné je, jen ne těmi motory a jejich výkony.....
 12. kupák

  Nový Peugeot 508 už jezdí

  No hurá, konečně se tam někomu rozsvítilo. A taky by bylo škoda po akvizici Oplu hodit všechny jejich současné i připravované věci do koše.....
 13. kupák

  Prevodovka 406

  Tak spojka je chabrus ( a to tam je celé 4 roky a asi 50tis km) Takže nová celá sada vyjma dvouhmoty, ta je snad OK. Zítra to snad bude a koncem týdne pro to pojedu, tak uvidíme....
 14. Tak to je fajn, já mám spíš obavu, že se budou domáhat jízdy...
×