Pepito Odesláno 22. červenec 2019 Odesláno 22. červenec 2019 Dnes přijel na návštěvu do Loštic @KoudaK s Martinou a taťkou a dali si místní specialitku. OK406, Péťa, radim.1008 a 2 další ohodnotil 5 Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 23. červenec 2019 Odesláno 23. červenec 2019 (upraveno) @Pepito co to je? Loštická tvarůžková bomba? Že z toho Koudakovi i Puma na tričku vybledla Upraveno 23. červenec 2019 uživatelem Radek Hurvajz Péťa, KoudaK, Pepito a 2 další ohodnotil 5 Citovat
OK406 Odesláno 24. červenec 2019 Odesláno 24. červenec 2019 Tak se na mě usmálo štěstí a i já jsem potkal včera ,,klubáka". Nebyl sice na čtyřech a ani na dvou kolech, ale na Vltavě s jachtou. Byl to člen @Charlie 607. Zároveň tak spnil i slib, že se ozve, až bude s jachtou v Týně nad Vltavou. Byl jsem pozván na jeho krásnou jachtu a společně s jeho synkem, jsme si povídali až do tmívání. Bylo to velmi příjemný i pouční posezení. I když to úplně nezapadá do to tohoto příspěvku, tak snad se nebude nikdo za to zlobit. Klemoň, Péťa, Charlie 607 a 2 další ohodnotil 5 Citovat
radim.1008 Odesláno 24. červenec 2019 Odesláno 24. červenec 2019 @Charlie 607 co vidí oči mé? 607ma žije? Citovat
OK406 Odesláno 24. červenec 2019 Odesláno 24. červenec 2019 (upraveno) To není jeho 607. Na břehu, hned vedle kotviště, stála modrá 306 cabrio a vedle 607. Kdo byli majitelé, tak to nevím. Upraveno 24. červenec 2019 uživatelem OK406 radim.1008 ohodnotil 1 Citovat
Davidak79 Odesláno 27. červenec 2019 Odesláno 27. červenec 2019 @Scratch nejel si dnes po 12hod s Volvem někde směrem od Bubenečského tunelu nebo od Troji ?? Citovat
Guest Scratch Odesláno 27. červenec 2019 Odesláno 27. červenec 2019 @Davidak79 nejel , me poznas podle prcajicich losu u prednich kol Citovat
Davidak79 Odesláno 27. červenec 2019 Odesláno 27. červenec 2019 byl to mžik kdy se volvo odpojilo do leva a já jel rovně , za volantem postava ti podobná Citovat
brixtr Odesláno 30. červenec 2019 Odesláno 30. červenec 2019 To aby se clovek po ranu umaval nejdriv @MilanF1 a asi 5km po nem @Gabriel 307ale tam nevim zda ridil on nebo manželka poznal jsem jen auto MilanF1, Gabriel 307 a Klemoň ohodnotil 3 Citovat
Gabriel 307 Odesláno 30. červenec 2019 Odesláno 30. červenec 2019 (upraveno) @brixtr to byla manželka,ja nikde nebyl ale máš plusový bod Upraveno 30. červenec 2019 uživatelem Gabriel 307 Citovat
MilanF1 Odesláno 30. červenec 2019 Odesláno 30. červenec 2019 Člověk ještě spí za volantem a @brixtr na něj bliká. Ze se nestydis. brixtr ohodnotil 1 Citovat
brixtr Odesláno 30. červenec 2019 Odesláno 30. červenec 2019 a kdybych nezablikal tak si zase budeš stěžovat že se k tobě neznám Citovat
MilanF1 Odesláno 30. červenec 2019 Odesláno 30. červenec 2019 To si piš! zítra mě asi nepoznas, pojedu jiným autem. Citovat
brixtr Odesláno 30. červenec 2019 Odesláno 30. červenec 2019 Zitra ti na to ... to chrapu mam volno Citovat
radim.1008 Odesláno 1. srpen 2019 Odesláno 1. srpen 2019 (upraveno) Si takhle žvejkám večeři na balkóně a nějaká trubka ve zlaté 407SW na mě troubí. A on to @vagi s rodinou. Upraveno 1. srpen 2019 uživatelem radim.1008 Citovat
radim.1008 Odesláno 1. srpen 2019 Odesláno 1. srpen 2019 Dneska tě trumfli profíci hasiči. https://www.facebook.com/tomas.vymetalek.1/videos/10215485059460772/ Soused si je natáčel a ta trubka na konci je na mě na bálkoně. Kamarád dnes slouží a je velitel směny, tak jsme se pozdravili. Citovat
trucker1245 Odesláno 6. srpen 2019 Odesláno 6. srpen 2019 Dnes v 6:18 na D10 asi 20km směr Praha mě předjela 406 s klubovým odkazem na zadním skle. Já jel pracovním vozem, poštovní žluté Iveco 19 tuna. Citovat
Weri 605 Odesláno 7. srpen 2019 Odesláno 7. srpen 2019 Nezasloužilo by si to novou samolepku...? Citovat
Pe.Tr Odesláno 7. srpen 2019 Odesláno 7. srpen 2019 @Weri 605 to je tchanova bejvalka, bral to od nej kolega z prace, tan ani neví ze nejaky klub je Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.