Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nový Peugeot 308


Dix1

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Nová 308 má nejen graficky vylepšenou zadní kameru, ale i natáčecí. Takže při couvání se natáčí tam, kam točíte volantem. Dobrá vychytávka 👍😃

Viz. video.... omlouvám se trochu se mi klepe ruka 🤣

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak ještě dodám pár info z testování. Páčka stěračů má rozložení pozic stejně, jako bylo na 406 - dolů jednou setřít, nahoru 1. poloha (AUTOMAT), 2-3 nepřerušované stírání. Jednou stěrače setřou i lehkým přitažením páčky k sobě (tak to mám i na 508). Vetší přitažení je klasicky ostřik.
Přijde mi to takhle nejrozumnější. Nějak si nevybavuju, jak je to na předchozí 308, ale na T7 a na 508 je to jinak a zbytečně složité :myslim 
Verze se základními LED světly má normálně kolečko náklonu, ale překvapilo mě, že má 6 pozic. Zatím jsem viděl vždy 3 pozice (možná tam byly ale i půl pozice, jako pomlčky, jistý si nejsem). Každopádně bude hlavní, aby to lidé vůbec používali - tímto zdravím Fabiatiky v kombíku :aut Jinak infotainment je pro hračičky. Jde poměrně slušně personalizovat, ale určitě to bude chtít ze začátku trochu tréninku, než se nový majitel zorientuje :myslim Auto je připojené k GSM a umí 4G (nebo jsme zatím na 5G nenarazili) Nechybí možnost připojení k WIFI (pro aktualizace map a FW). Není ovšem možnost se připojovat k "free" sítím, které nemají zabezpečení. Je vyžadováno WEP2.
Jinak zatím bojuju s tím, že volič automatu, přepínač jízdního režimu a ruční brzda je odshora v jedné lini a občas přepnu režim, místo utažení/povolení ručky :D 

308_1.jpg

308_2.jpg

308_3.jpg

308_4.jpg

308_5.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, radim.1008 napsal:

A cenovka? :myslim Jinak ta RZ je :super

Cenu nevím, nic jsem neplatil :D Jinak RZ je "ms paint" :aut 

před 21 minutami, Milan+ napsal:

Ten zadní blatník,no nevím,taková divná boule.

Prostě to nemá nudné křivky :D Každopádně už jsem zažil proporčně hůř působící auta :myslim Tady s tím nemám zásadní problém. Snad jen ty fejk výfuky, to by tam být opravdu nemuselo :roll 

308_a.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...