Přejít na obsah
Scratch

renovace alu kol vč změny barvy

Recommended Posts

Ja jsem si chtěl pohrát s barvickami a do podobných jako na autě, včetně neznatelneho přechodu. 

Aneb zajímavá dekorace na stůl. 

Pokud někdo chce udělat nějaké podobné kravoviny, není problém. Případně pokud by někdo chtěl něčeho s Peugeoti tématikou zbavit, rád koupím a přebarvim si, dekorací není nikdy dost. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
před 6 hodinami, MilanF1 napsal:

Ja jsem si chtěl pohrát s barvickami a do podobných jako na autě, včetně neznatelneho přechodu. 

Aneb zajímavá dekorace na stůl. 

Pokud někdo chce udělat nějaké podobné kravoviny, není problém. Případně pokud by někdo chtěl něčeho s Peugeoti tématikou zbavit, rád koupím a přebarvim si, dekorací není nikdy dost. 

Tenhle neznatelny přechod se tady lakoval na autech po revoluci, když se dělalo jedno auto ze dvou. Tímhle i Pug šlápl vedle. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 7 hodinami, MilanF1 napsal:

Pokud někdo chce udělat nějaké podobné kravoviny, není problém.

Je potřeba si rozmyslet než něco řekneš / napíšeš :roker            Tohle nedáš  :bojim

IMG_20190310_142133.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Sakra, to máš pravdu. S tímhle na mě nechoď. Obecně já malé díly nemám rád. A určitě nechci zalepovat okýnka na tom náklaďáku... to fakt ne. 

Tohle moje vicebarevne lakování, je naprostá pohoda. Čistého času jsem na tom lvi strávil tak 1 hodinu.... 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To já jenom abych tě trochu přibrzdil v rozletu  :papa   Tohle se tvými prostředky ani dělat nedá. Barvu to má správnou jde jen doladit Revelem / štětečkem doplňky  :roker  

Tady je realita 1:1  https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&tbm=isch&q=ural+auto&chips=q:ural+auto,online_chips:ural+4320&sa=X&ved=0ahUKEwj717LA5_ngAhUPUhoKHfp1DF8Q4lYILSgF&biw=1920&bih=966&dpr=1#imgrc=92yz7H_pqUOTKM:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek