Weri 605 Odesláno 6. březen Autor Odesláno 6. březen Mě nepřijde normální, že tam furt mažeš tu zvukovou stopu.. tak se pochlub.. dyť my víme, že bys sprostý slovo neřek ani za pytel sr...k.. Péťa, BubakGS, Hafity a 2 další ohodnotil 5 Citovat
MJSytic Odesláno 6. březen Odesláno 6. březen Protože zvuková stopa je o trusu vlc-record-2026-03-06-19h48m16s-NO20260305-164656-010096.mp4-.mp4 Citovat
Pe.Tr Odesláno 6. březen Odesláno 6. březen @MJSytic to máte za to , že jste vyštvali Lídu do sousední obce , za ni by se tohle nedělo ! Citovat
MJSytic Odesláno 6. březen Odesláno 6. březen Šerifka je teď v Poleradech. Jestli to půjde takhle dál, budeš jí potkávat cestou do práce v Brandýse Citovat
Pe.Tr Odesláno 6. březen Odesláno 6. březen ja ji v tech poleradech uz potkavam , v činskem BEV suv , zatim me nechava bejt Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 6. březen Odesláno 6. březen (upraveno) před 4 hodinami, MJSytic napsal: Přijde vám tohle normální? 2026-03-06.mp4 BAworák a ještě k tomu červenej, to je snad jasný že je to normální, ja se tomu už ani nedivím, jen se vždycky modlím aby zrovna někoho nesundal Upraveno 6. březen uživatelem Radek Hurvajz Citovat
Weri 605 Odesláno 8. březen Autor Odesláno 8. březen V 6. 3. 2026 at 19:49, MJSytic napsal: zvuková stopa Ježiš... ty si fakt slušňák.. asi díky tomu hovoru... tak tos moh říct, že si telefonoval... (neveřila bych ti to, ale netrvala bych na zveřejnění.. ) pardon... Pepito, Péťa a MJSytic ohodnotil 3 Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 8. březen Odesláno 8. březen (upraveno) dnes v Praci me detske oddleni oslovilo jestli bych jim nedovedl jednoho 11 chlapce na RTG bricha jelikoz jim jeste nedorazila sanitarka OK nebyl problem dorazim - vyzvednu dite i s maminkou a jdeme na fotky on mel v zaludku shluk kulatych magnetek z magneticke hry (takova ta kostka) odhadem pres 20 kusu slepenych do neurciteho utvaru prej to spolknul omylem tusim ze kolem obeda lezel na Motoli na operacnim sale na internetu jde najit nekolik desitek stejnych pripadu i s fotkami Upraveno 8. březen uživatelem Havlicek.Lukas Citovat
Medvěd Odesláno 8. březen Odesláno 8. březen (upraveno) Tudy vede turistická značka k chrastavskému transborderu Mmch - snad jediný funkční transborder v ČR nahradil po velkých povodních lávku přes potok. Následně po jeho zprovoznění si vybavuju kauzu, kdy nějací vandalové několikrát poškodili lana, teď už je dlouho plně funkční Upraveno 8. březen uživatelem Medvěd Péťa a Milan+ ohodnotil 2 Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 9. březen Odesláno 9. březen o tom kosi nad potokem sem videl vcera rano reportaz v rannich zpravach nebo kam za kulturou ? bylo to chvili po 6 ranni na CT1 Citovat
Medvěd Odesláno 9. březen Odesláno 9. březen To bylo o chystané stavbě druhého transborderu poblíž Plzně Havlicek.Lukas ohodnotil 1 Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 9. březen Odesláno 9. březen ja to jen tak nejak zahledl a prave tam byly na tehle ale uplne sem je neposlouchal Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 10. březen Odesláno 10. březen (upraveno) dotycny se pta jestli mu bude vyhovovat auto co na to rict ??? to mi pripomina ten vtip " Maruš mám ještě žízeň ?? " Upraveno 10. březen uživatelem Havlicek.Lukas Weri 605, Péťa a Veverka ohodnotil 3 Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 13. březen Odesláno 13. březen Zaparkuješ 13. v pátek u Kaufu a jsi bez peněz pavelu96, vladosr, ozzy56 a 7 další ohodnotil 10 Citovat
MJSytic Odesláno 26. březen Odesláno 26. březen "Držák na TV tam máte, tak si to zapojte" Péťa, BubakGS, Pepito a 1 další ohodnotil 4 Citovat
Péťa Odesláno 26. březen Odesláno 26. březen @MJSytic To je reálné? To někdo šetří i na rámečku u zásuvek, které budou schovaný za TV? Citovat
MJSytic Odesláno 26. březen Odesláno 26. březen Foceno ve fázi rozebírání - rámečky tam jsou Péťa ohodnotil 1 Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 29. březen Odesláno 29. březen To si tak říkáte ze kamery na "vesnici" jsou zbytečnost - ve čtvrtek byly potrřeba ženská venčící psa schválně pustila bojové plemeno z vodítka jelikož na plotě seděl náš kocour 1- kocka.mp4 2- kocka.mp4 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.