Pepito Odesláno 11. červenec 2023 Odesláno 11. červenec 2023 @Pe.Tr, chvíli mi trvalo než jsem si všiml té světelné rampy. Citovat
Pe.Tr Odesláno 11. červenec 2023 Odesláno 11. červenec 2023 @Pepito jestli tam bude i zitra vyfotim lepe i ty epesní dřevěné rozšiřovací držáky pod tou rampou mmch jsou nanýtované do střechy Pepito, Péťa a BubakGS ohodnotil 3 Citovat
Pe.Tr Odesláno 12. červenec 2023 Odesláno 12. červenec 2023 @Pepito RichVa, Péťa, BubakGS a 2 další ohodnotil 5 Citovat
Pepito Odesláno 12. červenec 2023 Odesláno 12. červenec 2023 No tvl to snad nééé!? Domácí kutil. Citovat
Dave_k Odesláno 12. červenec 2023 Odesláno 12. červenec 2023 Se divím, když už 2x kvůli držákům prostřelil střechu, že už to neudělal i potřetí pro kábl, kterej raději skřípne do dveří. Pepito a BubakGS ohodnotil 2 Citovat
RichVa Odesláno 12. červenec 2023 Odesláno 12. červenec 2023 @Dave_k Protože by musel oddělat koncovku do 12V zásuvky nebo udělat řádně velkou díru a pak by mu tudy teklo do vozu Dave_k a ozzy56 ohodnotil 2 Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 13. červenec 2023 Odesláno 13. červenec 2023 před 13 hodinami, RichVa napsal: @Dave_k Protože by musel oddělat koncovku do 12V zásuvky doufam ze tohle nema 12V koncovku do autozapalovace jinac nechapu proc nekoupil treba o pul metra kratsi (mozna chapu - kamarad za cigara mu to prodal z kamionu) RichVa ohodnotil 1 Citovat
Pe.Tr Odesláno 14. červenec 2023 Odesláno 14. červenec 2023 seru na to , rozvod! Pepito, Péťa, Weri 605 a 1 další ohodnotil 4 Citovat
Dave_k Odesláno 31. červenec 2023 Odesláno 31. červenec 2023 Popis k fotce mě pobavil. pavelu96, Hafity, RichVa a 1 další ohodnotil 4 Citovat
Péťa Odesláno 1. srpen 2023 Odesláno 1. srpen 2023 Taky pěkný: https://www.podnikatel.cz/aktuality/ode-dneska-plati-zakon-o-nahlasovani-skodliveho-jednani-na-pracovisti/ Citovat
ondra Odesláno 8. srpen 2023 Odesláno 8. srpen 2023 tak jsem dnes na eshopu klikal zboží - jako jo, je to levné... ale ta cena přepravy z Polska mě fakt odradila pavelu96, Péťa, Pe.Tr a 3 další ohodnotil 6 Citovat
Fruktis Odesláno 10. srpen 2023 Odesláno 10. srpen 2023 Akorát jsem míjel autoškolu v křižovatce,když se ozvalo bum... Pneu o obrubník....student hodinu očividně nedokončil...ale teda asi bych ho vyhodil až po výměně kola,než se s tím přehazovat Weri 605 ohodnotil 1 Citovat
Weri 605 Odesláno 10. srpen 2023 Autor Odesláno 10. srpen 2023 To je hned... někdy to prostě ani učitel nestihne... Ale tuhle znám..... a nic moc, kdyby náhodou... Citovat
Pe.Tr Odesláno 10. srpen 2023 Odesláno 10. srpen 2023 (upraveno) . Upraveno 10. srpen 2023 uživatelem Pe.Tr Péťa, Pepito a Weri 605 ohodnotil 3 Citovat
Fruktis Odesláno 10. srpen 2023 Odesláno 10. srpen 2023 @Weri 605 ale jo stane se,proč ne, já jen že bych na místě učitele hned aplikoval praktickou část výcviku a nestresoval se tím ale pan byl od pohledu pán v letech a nebyl moc sympatický... Péťa ohodnotil 1 Citovat
Medvěd Odesláno 10. srpen 2023 Odesláno 10. srpen 2023 (upraveno) před 7 hodinami, Weri 605 napsal: To je hned... někdy to prostě ani učitel nestihne... Ale tuhle znám..... a nic moc, kdyby náhodou... Nevím, ale asi bych juniorovi nedoporučil autoškolu, která učí adepty ve 20ti letým klumpru Upraveno 10. srpen 2023 uživatelem Medvěd Citovat
Péťa Odesláno 10. srpen 2023 Odesláno 10. srpen 2023 Já si zase říkám, že na starých autech se nejlíp naučíš. Žádný asistent rozjezdu do kopce apod. dýzl ohodnotil 1 Citovat
Medvěd Odesláno 10. srpen 2023 Odesláno 10. srpen 2023 Mě stará kraksna naznačuje hlavně to, že ta autoškola nebude finančně nejzdravější. Jasně, nemusí to být pravda a taky ten starej Ford může bejt technicky naprosto v cajku, ale prostě jsem popsal můj první pocit (třeba vůbec netuším v čem bude dělat školní AŠ Pavel, až to za rok a kousek přijde) Weri 605 ohodnotil 1 Citovat
Vena garážmistr Odesláno 10. srpen 2023 Odesláno 10. srpen 2023 A ta škola kam Pavel dochází to je ta od DP nebo jiná. Pokud od DP tak tam maj kluci výcvikový Rapidy Spacebaky + Fabii III . Jinak Péťa má pravdu nejlepší škola je na co nejstarším autě kde nejsou žádný ty asistenti. Aspoň se něco naučí i když dneska díky předpisům nesmí být výcvikovka starší než x roků takže spíše je to o tom že v AŠ jezdí na modernějším voze než vlastní rodičové. Rikic339 ohodnotil 1 Citovat
Medvěd Odesláno 10. srpen 2023 Odesláno 10. srpen 2023 Véno - sám jsem učňák DP absolvoval a mám Pavla opravdu moc rád na to, abych ho na stejnou školu posílal. Chodí na školu informační a automobilní techniky do Hostivař Jinak autoškola má dle mého názoru učit v dobrých a relativně nových autech. Klidně s minimem asistentů, bez rozmazlující výbavy, ale v takových, kde nebudou lovit kvalty jako kvedlačkou, jako se to běžně dělo když jsem dělal papíry já. A co si budeme ševelit, dělat papíry v pětimetrovém Mondeu asi nebude patřit k těm nejoblíbenějším dispiclínám. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.