Havlicek.Lukas Odesláno 6. srpen 2021 Odesláno 6. srpen 2021 (upraveno) ja takhle jedno auto onehda videl ale nevim jestli to mel prelepeny paskou ale ty ile okraje tam mel EDIT: nebo ji nandavaci a zastamdaci kvuli vjezdu do podzemnich garazi - tam CNG anii LPG nesmi ale zase oznaceni CNG kvuli nejakemu zakonu musi mit Upraveno 6. srpen 2021 uživatelem Havlicek.Lukas Citovat
*nohafuc* Odesláno 17. srpen 2021 Odesláno 17. srpen 2021 Pravá ruská veselka. https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/aXo3VoD_460svav1.mp4 elton, Pepito, Milan+ a 2 další ohodnotil 5 Citovat
Vena garážmistr Odesláno 17. srpen 2021 Odesláno 17. srpen 2021 Včera jak jsem byl jezdit tak jsem si šel pro sváču do vietnamského krámku platím u pokladny a do dveří vleze paní nejspíš babička s malou holkou tak 3-4 roky paní pozdraví holka kouká jak jezevec tak ji paní povídá jak se říká a holčička na celej krám " ja nerozumim česky " no babička vycouvala z krámu a utíkala pryč že se jí skoro prášilo od kramfleků. Weri 605, Péťa, Pepito a 4 další ohodnotil 7 Citovat
Pepito Odesláno 17. srpen 2021 Odesláno 17. srpen 2021 před 1 hodinou, *nohafuc* napsal: Pravá ruská veselka. https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/aXo3VoD_460svav1.mp4 A pusa nebude?! Milan+ a vendelinek ohodnotil 2 Citovat
*nohafuc* Odesláno 23. srpen 2021 Odesláno 23. srpen 2021 No to je krása.A po písničce,šup s tím na gril. 120412221_524296012194428_3332216352970995221_n.mp4 Hafity, Péťa, vendelinek a 2 další ohodnotil 5 Citovat
Pe.Tr Odesláno 25. srpen 2021 Odesláno 25. srpen 2021 (upraveno) svět jde vážně do pr de le https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/clanek/dite-z-obalu-kultovniho-alba-nirvany-zaluje-kapelu-kvuli-detske-pornografii-40370038 Upraveno 25. srpen 2021 uživatelem Péťa Upraven odkaz, aby v něm nebyly reklamy Veverka, Radek Hurvajz, Vena garážmistr a 1 další ohodnotil 4 Citovat
Rikic339 Odesláno 25. srpen 2021 Odesláno 25. srpen 2021 V Americe na tom určitě něco trhne V tomhle ohledu je to opravdu země neomezených možností.. ozzy56 ohodnotil 1 Citovat
Návštěvník Odesláno 25. srpen 2021 Odesláno 25. srpen 2021 Proč nežaluje rodiče že ho prodali? Citovat
Vena garážmistr Odesláno 25. srpen 2021 Odesláno 25. srpen 2021 Páč ty mají asi stejný kulový jako on. Tak to zkouší takhle. Citovat
Návštěvník Odesláno 25. srpen 2021 Odesláno 25. srpen 2021 No to je mi jasné. Tím jsem chtěl jen říct to, že problém je úplně někde jinde když už tedy a být soudem, přesně tím směrem bych se zabýval. To je ale fuk protože US se moc pochopit nedá v tomto směru. Citovat
ozzy56 Odesláno 25. srpen 2021 Odesláno 25. srpen 2021 před 4 hodinami, Rikic339 napsal: V Americe na tom určitě něco trhne V tomhle ohledu je to opravdu země neomezených možností.. jojo, od té doby co ta američanka vysoudila milony, bo dala usušit kočku do mikrovlnky a nebylo to výslovně zakázáno v návodu věřím v USA všemu --země neomezených pitomců Citovat
Návštěvník Odesláno 25. srpen 2021 Odesláno 25. srpen 2021 Přesně o tom jsem říkal někdy minulý týden klukovi Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 25. srpen 2021 Odesláno 25. srpen 2021 ona snad byla i kauza ze rakovina půic z koureni ze to na cigarech taky nebylo Citovat
Pe.Tr Odesláno 25. srpen 2021 Odesláno 25. srpen 2021 proto maji dnes navody ke vsemu trikrat tolik stranek.... skypeja ohodnotil 1 Citovat
Dave_k Odesláno 25. srpen 2021 Odesláno 25. srpen 2021 Nebo když karavanista zapl tempomat na dálnici a šel si dozadu uvařit kafe. V návodu na obsluhu nebylo, že to nemůže udělat. To prostě nevymyslíš. Co by člověk pro prachy neudělal. Citovat
Veverka Odesláno 26. srpen 2021 Odesláno 26. srpen 2021 před 21 hodinami, Pe.Tr napsal: proto maji dnes navody ke vsemu trikrat tolik stranek.... ...a stejně to skoro nikdo nečte Citovat
Pe.Tr Odesláno 26. srpen 2021 Odesláno 26. srpen 2021 @Veverka víš moc dobře , že výrobci/prodejci je to jedno , první stránka začíná větou , před zahájením používání produktu si přečtěte návod.... Citovat
ozzy56 Odesláno 26. srpen 2021 Odesláno 26. srpen 2021 (upraveno) asi v manuálech brzy bude ,,četl a souhlasí'' plus datum a podpis před prodejcem Upraveno 26. srpen 2021 uživatelem ozzy56 Hafity a Veverka ohodnotil 2 Citovat
Veverka Odesláno 26. srpen 2021 Odesláno 26. srpen 2021 před 4 hodinami, Pe.Tr napsal: @Veverka víš moc dobře , že výrobci/prodejci je to jedno , první stránka začíná větou , před zahájením používání produktu si přečtěte návod.... Za chvíli to bude vyvedeno plastickým písmem na věnci volantu a/nebo jako uvítací obrazovka "digitálních" budíků Citovat
PaKr Odesláno 31. srpen 2021 Odesláno 31. srpen 2021 Tohle mě fakt dostalo, na další jsem natrefil tady: https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/cedule-vyzva/r~489a67f801a011eca7d80cc47ab5f122/ Weri 605, Pepito, ozzy56 a 3 další ohodnotil 6 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.