Péťa Odesláno 14. březen 2025 Odesláno 14. březen 2025 @radim.1008 Přeji vše nejlepší k narozeninám a ať Ti co nejdéle vydrží nadšení pro klub i značku Medvěd, Milan+, radim.1008 a 4 další ohodnotil 7 Citovat
Pepito Odesláno 14. březen 2025 Odesláno 14. březen 2025 @radim.1008 také se připojím s přáním. @Péťa hezky jsi to napsal. PaKr, ozzy56, radim.1008 a 1 další ohodnotil 4 Citovat
Medvěd Odesláno 14. březen 2025 Odesláno 14. březen 2025 (upraveno) před 7 hodinami, Péťa napsal: @radim.1008 Přeji vše nejlepší k narozeninám a ať Ti co nejdéle vydrží nadšení pro klub i značku Zrovna dnes se v jiným vlákně to nadšení pro klub dost prověřuje Jinak ač jsem Radimovi přál veselých vyskytlin jinde, tak to i zde zdubluju VESELÝ VYSKYTLINY RADIME a klid, holt nic není jednoduchý Upraveno 14. březen 2025 uživatelem Medvěd Péťa a radim.1008 ohodnotil 2 Citovat
radim.1008 Odesláno 14. březen 2025 Odesláno 14. březen 2025 Děkuji všem za přání. Ano, dnes moje nadšení dosti utrpělo... jarokare, Pepito a Medvěd ohodnotil 3 Citovat
Péťa Odesláno 18. březen 2025 Odesláno 18. březen 2025 @MJSytic Přeji vše nejlepší, hodně zdraví a žádné krtky na hřišti Milan+, MJSytic, PaKr a 1 další ohodnotil 4 Citovat
radim.1008 Odesláno 18. březen 2025 Odesláno 18. březen 2025 Ať ti to @MJSytic jezdí, vydrží co nejdéle čisté a hlavně zdraví. ;) Milan+, MJSytic a PaKr ohodnotil 3 Citovat
Pepito Odesláno 18. březen 2025 Odesláno 18. březen 2025 @MJSytic, také přeji vše nejlepší k narozeninám a dokud Ti tak hodně chutná tak je to dobře, jsi zdravý. MJSytic, PaKr, Milan+ a 1 další ohodnotil 4 Citovat
Medvěd Odesláno 18. březen 2025 Odesláno 18. březen 2025 Veselý vyskytliny chlape Milan+ ohodnotil 1 Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 18. březen 2025 Odesláno 18. březen 2025 Taky se připojuji k té řadě gratulantů, všechno nejlepší přeji! @MJSytic MJSytic a Milan+ ohodnotil 2 Citovat
MJSytic Odesláno 18. březen 2025 Odesláno 18. březen 2025 Díky moc všem jarokare, pavelu96, Milan+ a 1 další ohodnotil 4 Citovat
radim.1008 Odesláno 23. březen 2025 Odesláno 23. březen 2025 @regius přejeme ti všechno nejlepší k narozeninám. Hlavně zdraví a ať ti to chodí. regius, Pepito, Milan+ a 3 další ohodnotil 6 Citovat
Péťa Odesláno 24. březen 2025 Odesláno 24. březen 2025 @Vena garážmistr Přeji vše nejlepší, zdraví ať se nehorší a dílna zkvétá radim.1008, PaKr, pavelu96 a 3 další ohodnotil 6 Citovat
Medvěd Odesláno 24. březen 2025 Odesláno 24. březen 2025 Veselý vyskytliny přeju Milan+ ohodnotil 1 Citovat
Vena garážmistr Odesláno 24. březen 2025 Odesláno 24. březen 2025 Dík kluci. pavelu96, jarokare, Radek Hurvajz a 1 další ohodnotil 4 Citovat
Péťa Odesláno 9. duben 2025 Odesláno 9. duben 2025 @Pepito - kamarád s hlubokým životním příběhem, kamarád na kterého se můžete kdykoli obrátit. Kluk, který nevynechá téměř žádný sraz. Tak ten slaví dnes narozeniny. Přeji hlavně hodně zdraví, elánu a dobré nálady. Užívej si života po boku s Radunkou a Kubík ať Ti dělá jen a jen samou radost Pepito, pavelu96, Medvěd a 3 další ohodnotil 6 Citovat
Pepito Odesláno 9. duben 2025 Odesláno 9. duben 2025 @Péťa Péťo, to je móóóc krásné přání děkuji Péťa ohodnotil 1 Citovat
radim.1008 Odesláno 9. duben 2025 Odesláno 9. duben 2025 (upraveno) @Pepito kamaráde, všechno nejlepší k narozeninám. Hlavně zdraví a životního elánu. Upraveno 9. duben 2025 uživatelem radim.1008 Klemoň a Pepito ohodnotil 2 Citovat
Medvěd Odesláno 9. duben 2025 Odesláno 9. duben 2025 Jo, jo - taky třesu a samozřejmě přeju veselý prožití vyskytlin Pepito ohodnotil 1 Citovat
PaKr Odesláno 9. duben 2025 Odesláno 9. duben 2025 @Pepito taky přeji všechno nejlepší Pepito ohodnotil 1 Citovat
Pepito Odesláno 9. duben 2025 Odesláno 9. duben 2025 Děkuji všem za přání. BubakGS, PaKr, jarokare a 1 další ohodnotil 4 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.