Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 18.4.2026 v kategorii Příspěvky
-
7 points
-
Co jste dnes udelali...
regius a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
3 points -
Podvodný email
Pepito a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
3 points -
Cyklokoutek - Zde můžete přispívat svými cyklovýlety.
zbynek..s a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele davidse za téma
3 points -
Přání k narozeninám...
Veverka a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
3 points -
Co jste dnes udelali...
Medvěd a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
tak tydle zakazniky mame nejradeji3 points -
Dobrý den, chtěla jsem si promluvit o tom Mercedesu, co máte ve výloze. Aha, ale my jsme prodejce BMW. No, teď už tam máte i Mercedes. https://www.idnes.cz/praha/zpravy/drive-thru-po-cesku-auto-v-parizske-prorazilo-vylohu.A260417_192536_praha-zpravy_ichuc3 points
-
Lidl - uzitecne veci (nejen) pro motoristy
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
No právě. Vždycky, když u něj něco dělám, tak mě to ujišťuje ve správnosti mé volby2 points -
Registrační značky na přání
BubakGS a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
2 points -
Cyklokoutek - Zde můžete přispívat svými cyklovýlety.
pavelu96 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
2 points -
Sytičovo stádečko
kemo a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
2 points -
Lidl - uzitecne veci (nejen) pro motoristy
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele sitler za téma
kolega si k tomu napsal AI bota, co tomu umi generovat recepty podle "normalniho" receptu, aby si rozsiril databazi2 points -
Lidl - uzitecne veci (nejen) pro motoristy
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
@Péťa a a pochopil jsi že je k tomu potřeba nějaká obsluha?2 points -
Registrační značky na přání
zbynek..s a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
2 points -
Cyklokoutek - Zde můžete přispívat svými cyklovýlety.
pavelu96 zvýšil/snížil popularitu uživatele zbynek..s za téma
1 point -
No co ty jsi za hajzla....1 point
-
Co jste dnes udelali...
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
Ahoj Radime, pěkné fotky. Minulý týden jsem byl tady u nás na rally a byl tam Kopecký, Vlček a Březík. Chyběli jen Pech, Stříteský, Cais a Mareš, jinak by tu byla kompletní česká špička. Takže Filip Mareš testoval u vás.1 point -
1 point
-
VOLVO P1800 Volvo P1800 1970- Gallery Aaldering https://share.google/tFQpoO9gwFu4bf8qm1 point
-
Tady je video s aktivací, takže podobně to bude i s deaktivací Jinak první 508 měly 2 typy ventilků. Cca do podzimu 2013 byla verze shodná se 407 (kovový ventilek), a pak se dávala nová verze (gumový ventilek). Ty novější se starší verzí auta nešly spárovat. Taky jsem to řešil, když jsem dokupoval ventilky pro druhou sadu kol.1 point
-
Véno, na to jsem přišel před lety. Já mám prostě s Parkside problém, nevydrží mi vůbec nic. Dávno jsem přešel na DeWalt a problémy zmizely. A to jsem hobík, neprovozuji žádnou profi dílnu.1 point
-
Lidl - uzitecne veci (nejen) pro motoristy
Radek Hurvajz zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
@Vena garážmistr bych to vyměnil, možná jen vadný kus--pokud zas problém, peníze zpět vrátí v pohodě1 point -
řekl bych, že začalo léto , je teplo a slunko peče, odpoledne grilovačka zítra ráno má mrznout, takže normálka--žádné oteplování planety nehrozí1 point
-
Lidl - uzitecne veci (nejen) pro motoristy
OK406 zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Tak lidičky mám tady první kousek ze své LIDL sbírky aku vercajků kterej teda je v mnoha ohledech marnej. Měl by to být tuten PBSPA 12 E4 někde tuším v " co jste dnes udělali " jsem se o tom zmiňoval že jsem ho koupil. Tak jako byl to první kousek z černé řady na 12 V v hezký tašce takovej příjemně velkej akurát hodit celou tašku i s přísluškem do auta pod sedačku pro strejčka příhodu. A vcelku jsem to tak i zamýšlel po pár použitích musím konstatovat že tedy nejsem vůbec nadšen spíše jsem nasrán a je to jeden z důvodů proč začínám uvažovat o přechodu k jiné značce. Takže problémy které to má, jelikož to má tu sundavací hlavičku a v hřídeli to má šestihran na bity tak aby mohl člověk jednou mašinou předvrtat díru a tou samou vrut zašroubit tak šestihranný unašeč v hřídeli má slabý magnet tudíž bity z toho vypadávají jak s tím člověk trochu zaklepe sundavací hlavička má problém s držením na té unášecí hřídeli v okamžiku kdy při vrtání přitlačíš víc tak se povolí sevření těch kuliček které zajišťují hlavičku na hřídeli a hlavička (vrták) se zastaví ale vrtačka se točí dál. Tohle jsou ale pořád věci které se dají tak nějak pochopit je to malí stroj takže když přitlačíš na bejka tak se brání aby nedošlo k poškození dejme tomu ale nejvíc mě kaká ten řadicí kroužek utahovacího momentu utáhneš xx vrutů na např. 16 a potřebuješ přeřadit na silnější nebo na vrták a seš druhej dokud mašina nevychladne tak jde řadit jen dolů a po pár pokusech se to řazení kousne úplně dokud mašina nevystydne tak neřadí. A poslední třešinka na dortu dodané dva akumulátory ten co byl nasazený do mašiny je v pohodě ten druhý v balení funguje to se musí nechat ale jde strašně těžce založit jak do nabiječky tak mašiny a ještě hůř se z mašiny vyndavá. Co jsem zjistil tak nás bylo spousty kdo tuhle sadu pořídil a je z toho dost naštvaný protože podobné symptomy to vykazuje spoustě lidí a když to řeknu tvrdě tak když jsem objevil první video na YT kde to nechválí tak sem si říkal dobře jedna vlnka moře nedělá ale není to tak dlouho mluvil jsem s klukem který si to taky pořídil a on tam má ještě nějakou chybu navíc k těm mým a taky tvrdí že ví o řadě dalších lidí kteří si takto naběhli.1 point -
Co jste dnes udelali...
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Tak přeci nebudu kupovat celou sadu když jsou ostatní v pořádku, a zase nechci dát za jeden jediný koberec cenu skoro jak za celou sadu.1 point -
Asi tudy chodí do práce1 point
-
Co jste dnes udelali...
Klemoň zvýšil/snížil popularitu uživatele Charlie 607 za téma
Já dnes odvezl 1. vlek zeminy co mi zbyla po přípravě na pokládku zámkovky, ještě počítám tak 3 až 4 povezu, vozím si to na jinej pozemek kde potřebuju srovnat kus terénu. No a při odjezdu dom se nám ukázala liška, zastavila se u cesty, koukala na nás, pak si i lehla, ale jak jsem se pomalinku rozjel, tak utekla do lesa. Já mám teda na lišku celkem štěstí, skoro každé ráno kolem 6hod ji vidím na poli podel cesty.1 point -
Registrační značky na přání
zbynek..s zvýšil/snížil popularitu uživatele Charlie 607 za téma
1 point -
Co jste dnes udelali...
BubakGS zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
1 point -
Cyklokoutek - Zde můžete přispívat svými cyklovýlety.
zbynek..s zvýšil/snížil popularitu uživatele davidse za téma
1 point -
1 point