Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 25.11.2025 v kategorii Příspěvky
-
Co jste dnes udelali...
zbynek..s a 6 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele RichVa za téma
7 points -
Kolik mate najeto?
Milan+ a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
4 points -
Dotaz na adminy
Weri 605 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Schreek za téma
@Pe.Tr Povoleno, ale forum s nimi bohužel ještě neumí pracovat. Zas tak běžný fotmát to ještě není... Třeba časem... classic-car.heic3 points -
Peugeot 308 GT SW 1.6 THP 205
Hafity a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Zabak22 za téma
3 points -
Zjištění výbavy podle VIN
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
Charlie 607.pdf2 points -
Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR
Milan+ a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele sitler za téma
2 nad nulou, chcije... Zlatej mraz a sníh2 points -
Pavelu96 5008 GT Line
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Mireq306 za téma
Samozřejmě nevíme, jestli to je ono a další postup asi potvrdí diagnostika. @pavelu96 Nicméně, když vidím kolik tam je v 5008 místa, tak to nemusí být tak těžký, jen přepojuješ kabely z jedný jednotky do druhý, aby jsi to nepopletl a je to - zvládnul jsem to i já . Ale samozřejmě nikoho nenabádám, aby se pouštěl do takových akcí a něco si na autě pokazil. Pro mě to byla fůra ušetřených peněz.2 points -
Pavelu96 5008 GT Line
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Mireq306 za téma
@pavelu96Koukni do mého vlákna, přesně s touto komponentou mají často problém tahle auta. Dá se koupit originál na allegru za cca 5-6k a vyměnit doma, pokud se s tím chce člověk zlobit.2 points -
Modely autíček
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele petrinza za téma
2 points -
@Péťa no trochu lásky by to uvnitř potřebovalo...to je fakt... Ale jak by cumeli příslušníci na dálnici...pche..nějaká formule1 point
-
Exteriér jako nový, interiér děs1 point
-
ja 0,4 kw ted to na panelech přimrzne a je fertig… to mi chceš říct že panely s 5 cm sněhu ti vyrábí 3,5kw? to uz spis ten sníh sjel ne?1 point
-
@Medvěd ...skoda ze pri tech pruletech kolem nas nemas cas.....1 point
-
Dnes 6,15 odjezd z Prahy směr VŠB Ostrava, 10,15 na místě, pak půlhodina na naložení přístroje a v 10,45 odjezd směr VŠCHT. Oběd klasicky v Bíteši u Raušů a v 15,00 složeno a zaparkováno. Mám toho ale celkem dost - možná i v návaznosti na včerejší cestu do Hlinska, která teda byla fakt docela náročná1 point
-
1 point
-
kuva chlapyy, ja hevaj chapu, že tu neni kružek češtiny, ale totok je přešlap, cosik jak napisať slovo PITEL1 point
-
Až teď když jsem si složil pežotí hodiny s ručičkami v trikolóře tak jsem si uvědomil že jsem organizátorům nepoděkoval za pežíšky a specielně děkuji @Pe.Trovi za ty hodiny. Ty v pravo jsem kdysi před 10ti lety vyrobil mojí skvělé přítelkyni. Pro rýpaly ta uprostřed mezi hodinami to není moje přítelkyně.1 point
-
1 point
-
Opakoval bych jen slova, která jsou napsaná výš. Na večírku bylo všechno naprosto bezchybné, ani jediné zaškobrtnutí. Děkuji všem a klubu za dárečky. Na penzionu jsem se ptal recepční, jestli nemají v plánu udělat wellness a nemají Takže bohužel nic pro Chatzy sraz. Ale prý bude nějaký velký sál pro cca 50 lidí a tak nás příště může přijet víc. Já se už teď těším a pokud nebudu mít nějakou kolizi termínů, tak do tohodle penzionu bych určitě zase jel. Na jídlo se nechám nalákat vždy @Radek Hurvajz pššššt @skuci Tobajsova radost je obrovská, ale ještě večer se víc z dárku těšil jiný účastník:1 point
-
1 point
-
Kolik mate najeto?
Milan+ zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point -
1 point