Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 25.9.2024 v kategorii Příspěvky
-
Peugeot 306 1.6 65kW XR z Ria de Žambéra - Na Cyclonech s Hankook Ventus Prime3, 18let spolu, boj s korozí...
Péťa a 5 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
6 points -
Registrační značky na přání
Rikic339 a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
5 points -
Gratulace k svátku
Klemoň a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Vše nej k svátku @Goldinka Hlavně zdraví a spoustu svěžesti tvým poníkům.4 points -
Peugeot 306 1.6 65kW XR z Ria de Žambéra - Na Cyclonech s Hankook Ventus Prime3, 18let spolu, boj s korozí...
OK406 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
To s tím moc nejezdíš čoveče Já s 307 najel za 6 let přes 300, a nějak neplánuji obměnu. Ale ťuk ťuk, snad teď da chvíli pokoj. Rozhodně bych se toho nezbavoval, je to první auto, srdcovka, navíc pěkný 306 se už moc nevidí3 points -
Znovuzrození pražských minisrazů ZASTÁVKA U SRUBU :)
Pepito a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
Jarokare zveme... ale dyš já si nikdy nevzpomenu na všecky.. posledně sem neoznačila pe.tra nebo koho a taky sem dostala vylágoš... Kdyby ste byli co kčemu, tak se hlásíte bez vyzvání sami od sebe každej měsíc jestli jo nebo ne..3 points -
Peugeot 306 1.6 65kW XR z Ria de Žambéra - Na Cyclonech s Hankook Ventus Prime3, 18let spolu, boj s korozí...
VojtouNerCZ a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Díky za uznání. Však taky koukám po obměně, ale Pažouta se zbavovat nechci. To, co se mi teď zamlouvá není ještě na trhu pro mě za zajímavou cenu. A do března, kdy je STK je ještě čas. Případně mám ještě čím jezdit.3 points -
Peugeot 306 1.6 65kW XR z Ria de Žambéra - Na Cyclonech s Hankook Ventus Prime3, 18let spolu, boj s korozí...
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
První vlastní. Jinak první bylo tehdy tátova Š120LS a dědův VAZ 21061. To byl kočár. A největší dojem na mě nechalo sousedovo BMW 5 E28 žralok. Nj mladej kluk s čerstvým řidičákem.2 points -
Peugeot 306 1.6 65kW XR z Ria de Žambéra - Na Cyclonech s Hankook Ventus Prime3, 18let spolu, boj s korozí...
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
První auto a hned Peugeot. To se někdo má2 points -
Peugeot 306 1.6 65kW XR z Ria de Žambéra - Na Cyclonech s Hankook Ventus Prime3, 18let spolu, boj s korozí...
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
První roky, když jsem měl ještě jen jedno auto tak jsem měl nájezd 15tis.km/ročně. Posledních roky jsem rád, když najedu polovinu. Zbytek s 5008mou. Taky nemám v plánu se auta zbavovat. Jak píšeš, je to první auto a na to se nazapomíná. Stejně jako na první holku. A pěkná bývala, ale to se dá poladit.2 points -
2 points
-
Znovuzrození pražských minisrazů ZASTÁVKA U SRUBU :)
Weri 605 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
Jestli mi do toho někdo/něco nehodí vidle, tak se ukážu Edit: Jardu @jarokare už nezveme, jo?2 points -
Peugeot 306 1.6 65kW XR z Ria de Žambéra - Na Cyclonech s Hankook Ventus Prime3, 18let spolu, boj s korozí...
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
150 tisíc a víc s jedním autem jsem najel jen v práci jako profiřidič, se soukromým autem myslím nejvíc 70 tisíc , já ta auta více střídal..., jsi borec , myslím to vážně, protože jak má auto 10 a více let začnou skoro každý týden překvápka..., no, každý týden nee, ale je to furt něco2 points -
Co jste dnes udelali...
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Včera jsem odstavil 807. Až bude prostor bude muset podstoupit transplantaci několika orgánů naráz. Bude to náročnější operace, takže teď je hospitalizovaná na klinice vnitřního opravárenství a čeká na zákrok a pak bude následovat rekonvalescence. Její návrat na silnice v našich barvách se konat bude určitě.2 points -
Registrační značky na přání
Rikic339 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Dave_k za téma
2 points -
Na rovinu do auta velikosti 508 dvoulitr. Dcerka má ve 2008 1.5 a především při rozjezdech jede o dost hůř než moje 3008 s 2.0. Ano spotřebu má o cca 0.75 litru menší než já, ale vozí o dost méně železa a pomaleji. Nehledě na to, že u ní s naložením auta stoupá spotřeba strměji než u mě. S tou 1.5, když potřebuješ výkon, musíš jít nad 2000 otáček, tzn podřadit i o dva kvalty, 2.0 se vzpamatuje už v 1600 a tedy většinu předjížděcích manévrů zvládneš jen sešlápnutím plynového pedálu. Pochopitelně automat by to odedřel za Tebe. Kupodivu dříve topí dvoulitr (a to i v mé dřívější 308) - je to dáno elektrickým předehřevem hlavy.1 point
-
Ahoj, @adamkminek vítám Tě na Peugeot clubu. Trochu se tu porozhlédni, projdi si témata fóra a přečti si prosím pravidla https://www.peugeot-club.com/guidelines/ Základ je použít hledání, když nenajdeš, tak zvolit správnou sekci, výstižný název, informace o vozidle a popsat problém. Předejdeš tím zbytečným chybám, nedorozuměním a ušetříš práci týmu moderátorů. Děkuji za pochopení Edit: přesunuto do správné sekce1 point
-
Tak označuj ty, které nezvete1 point
-
Znovuzrození pražských minisrazů ZASTÁVKA U SRUBU :)
Weri 605 zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
když se něco nepo... , tak dorazím .1 point -
Registrační značky na přání
zbynek..s zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
Fakt je to plaváček...? To bahno mi přijde vzadu nanadaný rukou, boky to má čistý... nechci to tu jako rozvádět, nebo někoho hanit.., ale... minimálně je to upravený..1 point -
objel jsem si Krnov za nákupy, bohužel všecko zavřené-vyplavené, což jsem manželce říkal předem, ale ty ženy mají jinačí uvažování , tak do Vrbna p. Praděděm a chleba a rum měli, tak no problem1 point
-
1 point
-
@Weri 605 tak uvidíme ono stačí tam napsat nebo ťuknout v pondělí nikdo tam moc nerezervuje1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
307 SW - Automat opět automatuje
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Dnes výměna klima chladiče, nový valeo. Namontována opravná sada na klapky u dvouzóny. Takže konečně když chci topit, topím, a hlavně na obou stranách.1 point -
ještě k předchozí SPZ - zřejmě se jedná o někoho, kdo nemá rád zemědělce, když si dá na značku: Hoň oráče1 point
-
Registrační značky na přání
miroska zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
nechces se naucit fotit druhou rukou ?? usetris praci mistnim administratorum - sobe - a fizioterapeutum az k nim clenove P-C pujdou s natazenym krkem nic ve zlem stale to beru jako vtipnou provokaci - nikdo neni dokonaly1 point