Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Péťa

    Péťa

    Moderátor


    • Body

      8

    • Počet příspěvků

      24 449


  2. KoudaK

    KoudaK

    Uživatel


    • Body

      5

    • Počet příspěvků

      5 819


  3. Hafity

    Hafity

    Člen klubu


    • Body

      4

    • Počet příspěvků

      10 012


  4. Sawoy

    Sawoy

    Uživatel


    • Body

      3

    • Počet příspěvků

      2 191


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 13.7.2019 v kategorii Příspěvky

  1. KoudaK

    Vtipný inzerát

    4 points
  2. Péťa

    Vtipy

    3 points
  3. Sawoy

    Co jste dnes udelali...

    Tak mám za sebou první "štreku" se třema kolama na kouli. Teda koukat se do zrcátka jak se to tam vlní .... to je o nervy. Až tak po 80 kilometrech jsem si začal bejt trochu jistej že se to neulomí a nakonec mě 30 km po rozmlácený okresce utvrdilo že to fakt drží.
    3 points
  4. Péťa

    Vtipy

    3 points
  5. Pe.Tr

    Legendy 2019

    všechny fotky pohromadě -netříděno , @MJSytic klidně je dej do galerie . dik https://travna81.rajce.idnes.cz/Legendy_2019_Peugeot/
    2 points
  6. Hafity

    Vtipný inzerát

    Teda není to autí, ani vtipný.... Jsem si dovolil se slzou v oku a s odřeným krkem od límečku lehký výcuc z Bazoša.... Stejná inzerentka den po dni.... prodam byt na skolni pesina osomnim vlastny - [16.5. 2019] Byt je urcen na opravu nebo vi.vemenimni za dum doty ceni co je prodam byt 2.1 osomnim vlastni brizeme - [17.5. 2019] Prodam byt na opravu tak jak zastavou prodam byt 2.1 osomnim vlastni brizeme - [18.5. 2019] Prodam bty skolni pesina zavedene chodove cipi novej vitach byt jadro kopelna musi to dodelat kopelna kuchit obyvaku a pokoji bychto telo dat nove lino ipokoji starsi linka tcistasedesad tici spechame
    2 points
  7. Nejsem proti elektromobilitě, ale včerejší zařazení elektroaut na rallye Bohemia v Sosnové byl obrovský trapas! Tyto auta prostě na rallye nepatří!
    2 points
  8. Klemoň

    Co jste dnes udelali...

    A vem si třeba i krokodýla, viď Hafity . . .
    1 point
  9. Hafity

    Co jste dnes udelali...

    Dyk vo tom natočili film.... Možná i dva, ne-li tři.... či 4....
    1 point
  10. Zoro1060

    Peugeot 3008 Hybrid4

    Tak Hotovo, Řemen je vyměněný... ale byl to porod. Při objednávání náhradních dílů dejte pozor na cenu dopravy proto jsem si objednal trochu víc dílů nad 3tis je poštovné zdarma. Kdo má zlomenou měrku oleje za 204Kč tak tady.. https://www.automobilovedily24.cz/swag/10043344 Řemen jsem objednal zde dva kousky cena za kus 240Kč.. https://www.automobilovedily24.cz/skf/1366639 A k tomu 2x napínací kladka cena za kus 200kč.. https://www.automobilovedily24.cz/caffaro/9824416 Jak nato!!! Musíte sundat pravé přední kolo a vnitřek blatníku, pak se dostanete na napínák. 17 klíč a inbusáčky.. Použil jsem i klíč na sundání kola, takže jen šroubovák, provázek tak tři metry, Napínák ( foto dole) 17 klíčem vyšroubujete a opatrně vyndáte. Povolíte a vyměňte kladky nad 150tis km již budou mít lehce vůli.. a vyměníte. Nasazení.. Dále použijete pomocníka aby Vám okolo prostoru kde má bít veden řemen prostrčil sinější motouz který si na místě kde jste vyndal kladku s hora prostrčíte. Kladka- vložíte řemen mezi kladky a protáhnete ho nahoru ( jde to i když jsou smontované) přivážete lehce provaz a s opatrností řemen s kladkou vám pomocník vytáhne na horu a nasadí na kolo alternátoru. Provaz sundá a bud rukou nebo šroubovákem přidržuje řemen v drážkách. Vy, zespodu na řemenu posunete kladku nahoru a nasadíte na hřídel motoru a klimatizaci kompresoru, pak stáhnete napínací kladku dolů na místo montáže. 17 klíčem přišroubujeme a inbusákem asi 10 napneme přes excentr řemen. Zkontrolujeme nasazení řemenu ( řemenice alernátoru, motoru a klimatizace). Zkontrolujeme volnost řemene a dopneme - prosím co nejvíce není zde žádná napínací pružina... Jestli je vše v pořádku ( máme pryč veškeré nářadí provázek, prostě vše co by spadlo do motoru pryč) tak nastartujeme... Sešlápneme nožní brzdu, klíčkem nastartujeme a vypneme ECO mod. motor naskočí. Zkontrolujeme chod motoru aby řemen nikde nechytal nejlépe je zapnou klimatizaci. Zkontrolujte vybraci kladky, aby moc nekmitala. Když je Vše v pořádku - tak vypněte motor a dopněte řemen (17 klíč a inbus) Inbusem přes excentr napněte řemen dotáhněte 17 klíč a znovu nastartujte .. ted nechte motor běžet cca 10 min. aby se řemen zahřál natáhnul a sednul si do drážek řemenic. Po tom vše zkontrolujte (jestli sedí řemen nikde se nedotýká a znovu dopněte) Napínák bude vždy lehce kmitat ale to je v pořádku. Podle vlastního uvážení ještě jednou řemen dopněte vše zkontrolujte a nasaďte vnitřní blatník a kolo.. Nezapomeňte čas od času zkontrolovat napnutí řemenu.. 25.7.2019 aktualizace ceny OR řemen z značkové opravny Peugeot 1320kč,- OR.. Kladka ( kompletní to co je dole) 6990kč OR Sada řemene+ kladka 7500kč Práce odhad servis 4-5tis. Diagnostika motoru a vymazání chybového hlášení od 1500kč Takže suma sumárum 7500+4000+1500= 13000kč Samozřejmě se musíte objednat 10-14dní + přivezení auta doporučují odtahovku.. To je rozdíl ! 13000kč nebo našich 640kč.....
    1 point
  11. Hafity

    Peugeot 106

    Ale zcela nejjednodušší začátek je nechat převážit komplet kola, nebo alespoň přehodit zadní dopředu, jestli bude nějaká změna....
    1 point
  12. @Péťa nedela to vrrrrrrr...vrrrrrr....ale tomu pomůže eu směrnice aby elektroauta vydavala zvuky...
    1 point
  13. Milan+

    Bohemia rallye 2015

    Tak z letoška
    1 point
  14. Oni jedou snad pravidelnost, ale je to trága to sem cpát.
    1 point
  15. stafflik

    Zadní kola-brzdový kotouč

    Sakra. No nic. Díky moc!
    1 point
  16. ozzy56

    Klady a zápory Peugeotu 2008

    přesně, když nové, tak nové , sedačku řidiče si umím zaprdět sám
    1 point
  17. loque

    Zadní brzdové světlo

    Problémy s káblovým zväzkom do kufra sa vyskytujú asi pri väčšine áut (teda okrem sedanov) lebo výrobca zrejme použije bežné káble, miesto toho aby v danom mieste použil špeciálny kábel určený na ohyb. Tieto káble majú často garantovaný aj 1milión ohybov ale keď snaha ušetriť je väčšia ako snaha urobiť to kvalitne.
    1 point
  18. vendelinek

    Noční hlídání

    Tak jak,dobrý? U mě dobrý ☺
    1 point
  19. 307rg

    Výměna čelního skla

    Keby to nebolo cez poistku, tak ti tá istá firma ponúkne v podstate to isté, ale za oveľa lepšiu cenu.
    1 point
  20. MilanF1

    308 GTi by Peugeot Sport by MilanF1

    Trocha vyletovani.
    1 point
  21. KoudaK

    Vtipy

    1 point
  22. mallorn

    nezapojený konektor v pojistkove skříni

    Zdar, Tak podle všeho je to příprava pro kick down spínač na pedálu plynu.
    1 point
  23. Péťa

    Klady a zápory Peugeotu 2008

    Mototechna = AAA auto
    1 point
  24. jarokare

    Co jste dnes udelali...

    Dnes je to měsíc , co jsem přestal kouřit . Je pravda , že ze začátku to bylo z donucení (musel jsem na operaci) , ale vypadá to , že to půjde a snad to vydržím . Tak uvidíme za další měsíc ...
    1 point
  25. krtek 2

    Horní uložení tlumiče

    podlozka ta velka ma byt pod ulozenim pod vrchn matku podlozku mozes ale nemusis davat pretoze ta matka je samozaistovacia
    1 point
  26. Péťa

    Vypnutí Stop+Start

    Něco takového: https://aukro.cz/modul-deaktivace-start-stop-v-automobilu-6935546210 Nebo použij tento odkaz a dozvíš se další možnosti.
    1 point
  27. ozzy56

    Vypnutí Stop+Start

    prostě po nastartování nemusí zmáčknout prstem tlačítko ,,start-stop off'', ale má tam dodatečně instalovanou ,,krabičku'' (elektroniku), která to udělá za něho--už to chápeš ???
    1 point
  28. Marcel00

    Spotreba 2.0 Hdi

    nezabudni obcas pavuciny z vyfuku vyhnat s P308 1.6HDI obchvaty/mesto - 50/50 mame spotrebu 4,9l/100km... takze sa este musis snazit .... akurat rozmyslam o akom aute pises, ked mas v podpise 1.6HDI a v nazve vlakna 2.0HDI navyse sme v sekcii 3008 a v podpise mas 5008
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...