Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 13.7.2019 v kategorii Příspěvky
-
4 points
-
3 points
-
Co jste dnes udelali...
Vena garážmistr a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Sawoy za téma
Tak mám za sebou první "štreku" se třema kolama na kouli. Teda koukat se do zrcátka jak se to tam vlní .... to je o nervy. Až tak po 80 kilometrech jsem si začal bejt trochu jistej že se to neulomí a nakonec mě 30 km po rozmlácený okresce utvrdilo že to fakt drží.3 points -
3 points
-
Legendy 2019
gronholmm a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
všechny fotky pohromadě -netříděno , @MJSytic klidně je dej do galerie . dik https://travna81.rajce.idnes.cz/Legendy_2019_Peugeot/2 points -
Vtipný inzerát
Weri 605 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Hafity za téma
Teda není to autí, ani vtipný.... Jsem si dovolil se slzou v oku a s odřeným krkem od límečku lehký výcuc z Bazoša.... Stejná inzerentka den po dni.... prodam byt na skolni pesina osomnim vlastny - [16.5. 2019] Byt je urcen na opravu nebo vi.vemenimni za dum doty ceni co je prodam byt 2.1 osomnim vlastni brizeme - [17.5. 2019] Prodam byt na opravu tak jak zastavou prodam byt 2.1 osomnim vlastni brizeme - [18.5. 2019] Prodam bty skolni pesina zavedene chodove cipi novej vitach byt jadro kopelna musi to dodelat kopelna kuchit obyvaku a pokoji bychto telo dat nove lino ipokoji starsi linka tcistasedesad tici spechame2 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Rikic339 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
Nejsem proti elektromobilitě, ale včerejší zařazení elektroaut na rallye Bohemia v Sosnové byl obrovský trapas! Tyto auta prostě na rallye nepatří!2 points -
A vem si třeba i krokodýla, viď Hafity . . .1 point
-
Dyk vo tom natočili film.... Možná i dva, ne-li tři.... či 4....1 point
-
Tak Hotovo, Řemen je vyměněný... ale byl to porod. Při objednávání náhradních dílů dejte pozor na cenu dopravy proto jsem si objednal trochu víc dílů nad 3tis je poštovné zdarma. Kdo má zlomenou měrku oleje za 204Kč tak tady.. https://www.automobilovedily24.cz/swag/10043344 Řemen jsem objednal zde dva kousky cena za kus 240Kč.. https://www.automobilovedily24.cz/skf/1366639 A k tomu 2x napínací kladka cena za kus 200kč.. https://www.automobilovedily24.cz/caffaro/9824416 Jak nato!!! Musíte sundat pravé přední kolo a vnitřek blatníku, pak se dostanete na napínák. 17 klíč a inbusáčky.. Použil jsem i klíč na sundání kola, takže jen šroubovák, provázek tak tři metry, Napínák ( foto dole) 17 klíčem vyšroubujete a opatrně vyndáte. Povolíte a vyměňte kladky nad 150tis km již budou mít lehce vůli.. a vyměníte. Nasazení.. Dále použijete pomocníka aby Vám okolo prostoru kde má bít veden řemen prostrčil sinější motouz který si na místě kde jste vyndal kladku s hora prostrčíte. Kladka- vložíte řemen mezi kladky a protáhnete ho nahoru ( jde to i když jsou smontované) přivážete lehce provaz a s opatrností řemen s kladkou vám pomocník vytáhne na horu a nasadí na kolo alternátoru. Provaz sundá a bud rukou nebo šroubovákem přidržuje řemen v drážkách. Vy, zespodu na řemenu posunete kladku nahoru a nasadíte na hřídel motoru a klimatizaci kompresoru, pak stáhnete napínací kladku dolů na místo montáže. 17 klíčem přišroubujeme a inbusákem asi 10 napneme přes excentr řemen. Zkontrolujeme nasazení řemenu ( řemenice alernátoru, motoru a klimatizace). Zkontrolujeme volnost řemene a dopneme - prosím co nejvíce není zde žádná napínací pružina... Jestli je vše v pořádku ( máme pryč veškeré nářadí provázek, prostě vše co by spadlo do motoru pryč) tak nastartujeme... Sešlápneme nožní brzdu, klíčkem nastartujeme a vypneme ECO mod. motor naskočí. Zkontrolujeme chod motoru aby řemen nikde nechytal nejlépe je zapnou klimatizaci. Zkontrolujte vybraci kladky, aby moc nekmitala. Když je Vše v pořádku - tak vypněte motor a dopněte řemen (17 klíč a inbus) Inbusem přes excentr napněte řemen dotáhněte 17 klíč a znovu nastartujte .. ted nechte motor běžet cca 10 min. aby se řemen zahřál natáhnul a sednul si do drážek řemenic. Po tom vše zkontrolujte (jestli sedí řemen nikde se nedotýká a znovu dopněte) Napínák bude vždy lehce kmitat ale to je v pořádku. Podle vlastního uvážení ještě jednou řemen dopněte vše zkontrolujte a nasaďte vnitřní blatník a kolo.. Nezapomeňte čas od času zkontrolovat napnutí řemenu.. 25.7.2019 aktualizace ceny OR řemen z značkové opravny Peugeot 1320kč,- OR.. Kladka ( kompletní to co je dole) 6990kč OR Sada řemene+ kladka 7500kč Práce odhad servis 4-5tis. Diagnostika motoru a vymazání chybového hlášení od 1500kč Takže suma sumárum 7500+4000+1500= 13000kč Samozřejmě se musíte objednat 10-14dní + přivezení auta doporučují odtahovku.. To je rozdíl ! 13000kč nebo našich 640kč.....1 point
-
Ale zcela nejjednodušší začátek je nechat převážit komplet kola, nebo alespoň přehodit zadní dopředu, jestli bude nějaká změna....1 point
-
@Péťa nedela to vrrrrrrr...vrrrrrr....ale tomu pomůže eu směrnice aby elektroauta vydavala zvuky...1 point
-
1 point
-
Oni jedou snad pravidelnost, ale je to trága to sem cpát.1 point
-
Sakra. No nic. Díky moc!1 point
-
přesně, když nové, tak nové , sedačku řidiče si umím zaprdět sám1 point
-
Problémy s káblovým zväzkom do kufra sa vyskytujú asi pri väčšine áut (teda okrem sedanov) lebo výrobca zrejme použije bežné káble, miesto toho aby v danom mieste použil špeciálny kábel určený na ohyb. Tieto káble majú často garantovaný aj 1milión ohybov ale keď snaha ušetriť je väčšia ako snaha urobiť to kvalitne.1 point
-
Noční hlídání
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele vendelinek za téma
1 point -
Keby to nebolo cez poistku, tak ti tá istá firma ponúkne v podstate to isté, ale za oveľa lepšiu cenu.1 point
-
1 point
-
Zdar, Tak podle všeho je to příprava pro kick down spínač na pedálu plynu.1 point
-
Klady a zápory Peugeotu 2008
Jardel2018 zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Mototechna = AAA auto1 point -
Dnes je to měsíc , co jsem přestal kouřit . Je pravda , že ze začátku to bylo z donucení (musel jsem na operaci) , ale vypadá to , že to půjde a snad to vydržím . Tak uvidíme za další měsíc ...1 point
-
Horní uložení tlumiče
Jirka.budejovice zvýšil/snížil popularitu uživatele krtek 2 za téma
podlozka ta velka ma byt pod ulozenim pod vrchn matku podlozku mozes ale nemusis davat pretoze ta matka je samozaistovacia1 point -
Něco takového: https://aukro.cz/modul-deaktivace-start-stop-v-automobilu-6935546210 Nebo použij tento odkaz a dozvíš se další možnosti.1 point
-
prostě po nastartování nemusí zmáčknout prstem tlačítko ,,start-stop off'', ale má tam dodatečně instalovanou ,,krabičku'' (elektroniku), která to udělá za něho--už to chápeš ???1 point
-
Spotreba 2.0 Hdi
Zoro1060 zvýšil/snížil popularitu uživatele Marcel00 za téma
nezabudni obcas pavuciny z vyfuku vyhnat s P308 1.6HDI obchvaty/mesto - 50/50 mame spotrebu 4,9l/100km... takze sa este musis snazit .... akurat rozmyslam o akom aute pises, ked mas v podpise 1.6HDI a v nazve vlakna 2.0HDI navyse sme v sekcii 3008 a v podpise mas 50081 point