Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poděkování vedení


Berkoff

Recommended Posts

No jo Medvěde ty už ničím nepřekvapíš, zase je na něco potřeba si z zvykat, vyzkoušet něco nového a ZASE je to u Tebe problém ....  Za mě tedy rozhodně díky, také mi to tu chvíli potrvá ale je to příjemná výzva  :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu, že už tu pár let strašim a byl jsem zvyklej na staré fórum, nebyl jsem z nápadu přechodu na nové forum moc nadšenej. A ještě míň po tom, co jsem viděl první pokus. Co naplat, momentálně jsem neřád, tak jsem do toho nekecal.
Ale KLUCI KLOBOUK DOLU, TOHLE SE VÁM VÁŽNĚ POVEDLO :potlesk:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste jednou diky a to hlavne za Tapatalk. Na puvodnim webu to bylo s mobilem hruza. Kazdy si bude zvykat, kdo zna tento system z jinych for tak si bude zbykat rychleji. Ja v tom problem nevidim, u nas v praci taky porad neco meni a clovek si zvykne i na to horsi. Zde je to ale rozhodne to lepsi.

Odesláno z mobilu přes "Ťapatolk"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

No jo Medvěde ty už ničím nepřekvapíš, zase je na něco potřeba si z zvykat, vyzkoušet něco nového a ZASE je to u Tebe problém ....  Za mě tedy rozhodně díky, také mi to tu chvíli potrvá ale je to příjemná výzva  :papa

 

Nepřekvapím a ani to není můj záměr. Zvykat si na nové (cokoli, co není vyloženě nutné) mám čím dál menší chuť a ani StibTo a jeho "příjemné výzvy" (ha, ha, ha) to nezmění.

Rád bych to viděl podobně jako třeba Elton, ale jaksi mi chybí ty růžové brejle plné tolerance

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O proti ostatným jsem ze staré školy a i když se stále učím, tak v novém fóru tápu. Bohužel, kluk odjel do koly, tak zápasím sám. Snad něco na pc nevymažu a nebo na P-C nepoškodím. Proto se budu stále ptát a dotazovat. Vím, že se to nebude některým mladým členům líbit, že dávám podle nich ,,hloupé" otázky, ale jak jsem napsal jednom příspěvku podle českého přísloví: Líná huba půl neštěstí. Žádný učení z nebe nespadl. Ale po přečtení některých příspěvků mám dojem, že asi ano, že se narodili jako pc géniové a myslí si, že starší ročníky mají smůlu a musí si zvykat na nové věci. Věřím, že se brzy dostanu a to nejen já do plného provozu nového fóra.

 Věřím, že s novým fórem bylo a jistě i bude mnoho práce, než se vychytají všechny mouchy. Hlavně ať je to české a né anglické. Jsme přece Češi. Své připomínky jsem napsal jiných příspěvcích, které byli k to mu určeny.

 Přeji vedení a všem hodně trpělivosti a zdaru s novým fórem. Děkuji všem :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já s forem nemám problém, líbí se mi, jen mi přijde nepřehledné, mít černé ikonky na tmavě modrém pozadí... V editaci hesla jsou uskočená pole, a chvíli mi trvalo, že když chci shlédnout poslední příspěvek vlákna tak musim klikat na čas, jinak mě to hází na profil uživatele :) Ale jinak mi to přijde přehledné, rychlé. Jsem spokojená, děkuji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...