Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 12 minutami, HanysR napsal:

To jste teda skromní,

@HanysR Zase nepotřebuje žádné šperky, boty za desetitisíce,...

A ten vysavač nemá chybu ;) Jen jeho stírací funkce nám nevyhovovala, proto letos ta myčka. A ta je taky super, jen na ní pak udělal Kärcher reklamu a teď je nedostupná. Jsem rád, že jsem ho objednával dřív, než začala reklama v TV ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, moje žena taky takové věci nepotřebuje. Šlo o to spojení takových výrobků a slovo skromnost. Nic v tom nehledej ;)

Řeknu ti, že na ten Philips jsem se asi před měsícem díval a zaujal mne. Vypadá super. Žena totiž pořád uklízí a to se mi líbilo ale ten Karcher vypadá ještě lépe. To jsem ještě neviděl, na TV totiž nekoukám. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak u našich se rozhodlo že letos bude dárek opravdu hodnotný. Po havárii kotle na tuhá paliva se rozhodli že pořídí tepelné čerpadlo. Samozřejmě že spousta vyřizování a práce okolo toho spadla na mě protože ostatní sourozenci se strategicky odstěhovali z rodného hnízda jen já jsem se po pár letech  "v exilu"  vrátil i když ne do baráku k našim ale postavil jsem si svůj vedle nich tudíž je to na mě jim pomoct s tím na co už nestačí.  Takže včera jsem vykopal základ pro podstavec TČ a dnes jsem vybetonoval stojiny zítra to zasypu makadamem a jedna část bude přichystaná.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si průběžně hraju na baráku s natahováním elektriky, v pátek přijde elektrikář zapojit rozvaděč.

 

Dneska jsem si akorát cestou domů projel část "nové" dálnice 48  (není až tak úplně nová, je přestavěná ze čtyřproudovky) a tentokrát opravdu nový úsek silnice 58 z Příbora k Mošnovu ( obchvat Skotnice navazující na obchvat Příbora), jenom mě trochu rozladilo, že tu 58 postavili jako obyč dvouproudovku, myslel jsem, že to bude aspoň tříproudová .... Hlavně se pořád mluví o bezpečnosti provozu, ale jak dojde na věc, tak.........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já nadělit ženě k vánocům vysavač, topinkovač, papiňák, či jinej krám do domácnosti se kterým by musela pracovat, tak mi s tím rozbije hlavu. 
Tyhle věci kupujeme jak jsou potřeba a klidně i týden před vánocema, ale jako dárek nikdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsi asi špatně pochopil. Psal jsem, že jsem si koupil, tudíž platil že svého. Jelikož to je můj koníček, tak potřebné věci k tomu se hodí.  

Tvé přirovnání k mému koníčku je docela divné. 

 

Upraveno uživatelem adraj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, kirkiz napsal:

Tyhle věci kupujeme jak jsou potřeba a klidně i týden před vánocema, ale jako dárek nikdy.

To je jasný. Naše stroje taky pracují a nečeká se na Vánoce ;) Největší problém je v tom, že si žijeme jako prasata v žitě, cokoliv potřebujeme nebo chceme, tak si koupíme hned a Vánoce jsou den, jako každý jiný. Tu radost z nových věcí neodkládáme na 24.12. :D Děti mám v pubertě, tak už ani kvůli nim nemá smysl něco řešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak, dárek je dárek. Podle mně by měl překvapit a potěšit. My se zase po mnoha a mnoha letech vracíme k tý vánoční pohodě, Žádnej stres, žádnej kvalt, nějaký mytí oken, cídění nábytku atd... nám může bejt ukradený.
Není to jednoduchý po tolika letech něco vymýšlet.
Ikdyž indície co by si tak druhý přál se ventilujou furt, jen odmítám obdarovávat mojí ženu věcma který jsou určený na práci byť jsou to roboti co tu práci ulehčujou :-). 
Jednou, před mnoha cca 20 lety jsem jí obdaroval permicí do fitka, no nepřál bych vám vidět ty pohledy. To taky není dobrej nápad.
Já jsem třeba letos v létě omylem poslal ženě na whatsapp stránku se spacím pytlem . Tak uvidíme 😄

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z vyprávění znám sousedka chtěl permici do fitka jenže soused když zjistil kolik to stojí tak za stejný peníze koupil sekačku na trávu bez pojezdu a ještě na tu krabici napsal že to bude lepší než fitko celé to zabalil dovláčel pod strom a čekal co se bude dít, do třech králů jezdil spát do kanclu do firmy a pak mu bylo dovoleno se vrátit na gauč do obýváku a tam vegetoval do velikonoc. Když se začalo sekat a on chtěl vyrazit s traktůrkem tak zjistil že traktůrek je v garáži zamčenej řetězem k topení a celou sezónu sekal tou novou sekačkou bez pojezdu. Takže to k těm pracovním dárkům drahým polovičkám. Já jsem jednou koupil bejvalce k narozenimám rádio do auta ona ho chtěla tak jsem ho koupil a ani to se tehdy nesetkalo s velkým nadšením. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo ty zensky jsou nevdecny :) 

Ja koupil manzelce k temhle vanocum karbonovy kolo, samozrejme uz ho videla, bylo potreba ho zkusit (lehce jety).  Kdyz ho videla, tak mi rekla, ze je hrozne hnusny :D protoze neni fialovy. Po pul hodine argumentu, ze je to o dost lepsi kolo nez to fialovy co se libi a jeste k tomu vazi o 4kg mene, tak teda uvolila, ze si ho necha. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Náhodou, já si k vánocům přála novou pánev :D a jakou sem měla radost, když sem ji od táty a jeho manželky dostala :D před pár lety sem si přála žehlicí prkno, jenže jsme dostali takový rozvrklaný a úplně na nic 😕 za mě to sou taky fajn dárky :) důležitý je, že udělají druhému radost. (Tedy je lepší zjistit, jestli ten druhý o něco takového stojí :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, kirkiz napsal:

Jednou, před mnoha cca 20 lety jsem jí obdaroval permicí do fitka, no nepřál bych vám vidět ty pohledy. To taky není dobrej nápad.

No TVL! Dát ženě permici do fitka, tím můžeš myslet jen jedinou věc! 😅 To bych byl asi měsíc bez oběda, naštěstí si umím uvařit sám 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Ajdamek napsal:

Kdyz ho videla, tak mi rekla, ze je hrozne hnusny :D protoze neni fialovy. 

Tak tohle jsem si vyslechl , když jsem domu dotáhl P308SW - viz avatar . Že jsem říkal že bude červené , že si přála červené auto a tohle není červené . :roker  Tak jsem chvíli skřípal zubama a pak (protože mám rád svůj chrup) jsem na ní vyštěkl , že červená tramvaj jezdí za rohem !!! :bacha To auto jsem celé platil ze svých našetřených peněz a ona takto . . .   Když to opadlo a zase jsme spolu mluvili , tak pro 🦴 je červená ta Škodovácká rallye červená .  Bohužel Pug takovouto v nabídce neměl . . . :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...