oddie Odesláno 23. červenec 2013 Autor Odesláno 23. červenec 2013 A nakonec kuchyňka na prostoru 1,2x1,2m Citovat
Medvěd Odesláno 23. červenec 2013 Odesláno 23. červenec 2013 A pak že si velcí kluci už neuměj hrát Oddie - hezký, ale na rovinu jsem rád, že doma nemám ženu vyžadující po mně takovéhle kreativity, to by totiž naší cenu za rekonstrukci posunulo ještě o řád výš. Citovat
oddie Odesláno 23. červenec 2013 Autor Odesláno 23. červenec 2013 Většina věcí byla realizována svépomocí, ale vzhledem k tomu, že zoufale nemám čas, už takhle na to padla většina letošní dovolené, řadu věcí realizoval Adraj, tak to můžete brát i trochu jako referenci na něj, kdybyste něco potřebovali Citovat
oddie Odesláno 23. červenec 2013 Autor Odesláno 23. červenec 2013 Medvěd: to je otázka. Takovéhle nestandardní věci po \"normální\" firmě nemůžeš chtít, stačí, že nezvládají udělat pořádně standardní věci a sprasí co můžou. Ale když najdeš někoho schopného, zas tak náročné to není, řádově by to nebylo. Ta skleněná mozaika je třeba poměrně levná s*ačka, dovedu si představit i dražší varianty. Citovat
MilanF1 Odesláno 23. červenec 2013 Odesláno 23. červenec 2013 S tou mozajkou bych si tak chtěl hrát, výsledek je bomba, ale tohle na mě není. Já bych ten obrázek nedokázal postavit, jedině by mi to někdo musel perfektně nakreslit na kostičku přesně ... Citovat
Vvitty Odesláno 23. červenec 2013 Odesláno 23. červenec 2013 Na te mozaice je nejhorsi to naskladat spravne do sablon Ale jako pekne, to se musi nechat. Ja bych na ty puzzle nemel nervy Citovat
odee Odesláno 23. červenec 2013 Odesláno 23. červenec 2013 Oddie: ste teda oba s Adrajem borci! Vyhráli ste si s tím fakt dokonale. Třeba ten vzor té opice není můj vkus, ale provedení vypadá fantasticky, barvy super, ten chameleon je luxusní a dokážu si docela představit, jak to muselo být pracné a náročné na nervy!!! Jako klobouk dolů!!! Citovat
Ferry Odesláno 23. červenec 2013 Odesláno 23. červenec 2013 na te mozaice bude nejhorsi udrzba ale jinak moc pekny a kus prace Citovat
koblih69 Odesláno 23. červenec 2013 Odesláno 23. červenec 2013 Na ty mozaiky jsou i programy na netu... i když teda ta vopice už je i na mě moc Citovat
oddie Odesláno 23. červenec 2013 Autor Odesláno 23. červenec 2013 Ty návrhy mozaiky včetně rozvržení do kostiček tak, aby se řezaly jen některé tvary dělala žena v obyčejném Paintbrushi... Podle fotek. Skládala to do těch šablon taky sama. Většinou po nocích místo spánku, aby se to stihlo Kdybyste chtěli nějaký návrh realizace (nejen mozaiky, i prostorová řešení - když si vezmete, na jak malý prostor se tohle všechno vešlo a přitom je to dobře funkční), možná by si to vzala jako kšeft... Citovat
Guest servisman Odesláno 23. červenec 2013 Odesláno 23. červenec 2013 Pěkná práce vypadá to skvěle . Citovat
MJSytic Odesláno 23. červenec 2013 Odesláno 23. červenec 2013 Po technické stránce hodně zajímavých řešení Design hodnotit nebudu. Každý má jiný vkus Každopádně se přidávám k názoru, že co si neuděláš sám, nebo nejsi u toho a neprudíš, tak není udělaný pořádně Čest světlým výjimkám, které ale zase nemají kvůli poctivosti-šikovnosti čas Citovat
Driver Odesláno 23. červenec 2013 Odesláno 23. červenec 2013 Ty jo když to vidím tak mě hned bolí ruce. Já sem vložím s dovolením pár fotek z naší přestavby bytu. Je to starší bytovka 50-60 léta. Takže se udělala komplet nová elektrika v mědi, nová voda a odpady, bude se štukovat celý byt....Co dokážu sám tak dělám svépomocí (dobře mi jde bourání ) elektriku a vodu dělal kamarád takže mám jistotu, že je to udělané dobře a zbytek už bude dělat firma. Jinak na té první fotce je budoucí koupelna a kuchyň. Bohužel jsme si trochu přidělali práci, protože v rámci úspor financí i času jsme nechtěli bourat příčky mezi kuchyní a koupelnou a udělala se elektrika i voda. Nakonec jsme ale usoudily, že usazovat vanu a dělat obklady na ty křivé zdi bude daleko větší práce než když se to zbourá a postaví znovu takže se to dodatečně zbouralo. Jinak na dalších fotkách je starý rozvaděč s keramickýma pojistkama a pod tím už zapojený nový Citovat
Milan+ Odesláno 23. červenec 2013 Odesláno 23. červenec 2013 No když si přinesu opici na ramenu domů večer a ještě se s ní koupat:D Ale jak tu je výše neřešit Citovat
punkac Odesláno 23. červenec 2013 Odesláno 23. červenec 2013 osobně se mi mozaika líbí, i se sprchou. Citovat
adraj Odesláno 24. červenec 2013 Odesláno 24. červenec 2013 A to oddie ještě nenapsal kolikrát se usazovala vanička:D Co se mi moc líbilo,tak to byla digestoř. Jen škoda,že se nedochovalo to splachovadlo co mělo být:D Citovat
JJEENNDDAA Odesláno 24. červenec 2013 Odesláno 24. červenec 2013 Oddie všechno fajn, ale ten záchodový systém to jsem ještě nežral. Ty máš vlastně jestli jsem to pochopil nejlevnější systém závěsného modulu Citovat
oddie Odesláno 24. červenec 2013 Autor Odesláno 24. červenec 2013 V podstatě ano. Tu konstrukci závěsu jsem svařoval sám, protože žádná takové se normálně nevyráví. Požadavek byl závěsná mísa (úklid atd) a za ní co nejnižší sokl, aby bylo možné na něj postavit pračku, protože jinde by jen překážela. A podomítkové systémy se takhle nízké nevyrábí. A v šachtě za trubkama je nevyužitý prostor... takže z toho vyšlo tohle řešení. pak dám ještě fotku, až to bude dodělané a bude tam i ta pračka, jak to vypadá. Citovat
Milan+ Odesláno 24. červenec 2013 Odesláno 24. červenec 2013 Tam budete bydlet,či na pronájem? Jak je ten kvartýr velký,že ta kuchynka je taková nudle? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.