Laďa Odesláno 7. leden 2019 Odesláno 7. leden 2019 regius, Weri 605, pajik999 a 4 další ohodnotil 7 Citovat
*nohafuc* Odesláno 7. leden 2019 Odesláno 7. leden 2019 Pepito, Laďa, pesastor a 6 další ohodnotil 9 Citovat
Davidak79 Odesláno 7. leden 2019 Odesláno 7. leden 2019 (upraveno) Upraveno 7. leden 2019 uživatelem Davidak79 Pagvelius a ozzy56 ohodnotil 2 Citovat
KoudaK Odesláno 7. leden 2019 Odesláno 7. leden 2019 brutall, Weri 605, Péťa a 2 další ohodnotil 5 Citovat
pesastor Odesláno 8. leden 2019 Odesláno 8. leden 2019 zase z dnesniho Plesku U doktora: „Abyste se vyléčila, musíte jíst alespoň jedno vejce denně.“ „Ale já vejce nesnáším.“ „Říkám jíst, ne snášet.“ Hafity, Laďa, vendelinek a 5 další ohodnotil 8 Citovat
Laďa Odesláno 8. leden 2019 Odesláno 8. leden 2019 Péťa, ozzy56, regius a 8 další ohodnotil 11 Citovat
Weri 605 Odesláno 8. leden 2019 Odesláno 8. leden 2019 Laďa, pajik999, Péťa a 6 další ohodnotil 9 Citovat
KoudaK Odesláno 9. leden 2019 Odesláno 9. leden 2019 morepower, jarokare a Weri 605 ohodnotil 3 Citovat
pesastor Odesláno 9. leden 2019 Odesláno 9. leden 2019 jeden z klasickeho zdroje: Doktor nakoukne do plné čekárny a říká: „Kvůli GDPR nemůžu říct jméno dalšího pacienta, tak ten pán se syfilisem. Prosím, pojďte dále!“ vendelinek, Hafity a FrantaCV ohodnotil 3 Citovat
Gabriel 307 Odesláno 9. leden 2019 Odesláno 9. leden 2019 vendelinek, Laďa, Weri 605 a 7 další ohodnotil 10 Citovat
Gabriel 307 Odesláno 9. leden 2019 Odesláno 9. leden 2019 FrantaCV, Rikic339, brutall a 7 další ohodnotil 10 Citovat
Laďa Odesláno 10. leden 2019 Odesláno 10. leden 2019 Ve škole se ptá paní učitelka Marušky. Copak jsi Mařenko, včera celý den dělala ? Prosím ,ráno jsem vstala, oblékla se, umyla pí-u a šla se nasnídat. Po snídani jsem si nachystala věci do školy, umyla p-ču a šla do školy. Po příchodu ze školy jsem umyla pí-u, naobědvala jsem se, napsala úkoly, umyla pí-u a chvíli jsem si hrála s kamarádkou. Potom jsem šla domů, umyla pí-u a čekala na večeři. Maruško, říká paní učitelka, tolik hygieny je zbytečné, nemyslíš ? To není kvůli hygieně paní učitelko. Od té doby, co maminka je poslankyně za ODS a tatínek za Piráty, tak nám ji pořád někdo maluje na zeď. regius ohodnotil 1 Citovat
Hafity Odesláno 10. leden 2019 Odesláno 10. leden 2019 Tak i tenhle fórek se přizpůsobil době.... Citovat
Weri 605 Odesláno 10. leden 2019 Odesláno 10. leden 2019 Tak tohle mě fakt rozsekalo.... Péťa, RichVa, pajik999 a 8 další ohodnotil 11 Citovat
FrantaCV Odesláno 10. leden 2019 Odesláno 10. leden 2019 Jak snadné je, Zmýlit se. Míč...je snadné se zmílit !.mp4 Djzaza, RichVa, enikybeniky a 5 další ohodnotil 8 Citovat
pavelu96 Odesláno 10. leden 2019 Odesláno 10. leden 2019 To je možný jen v Číně a Rusku - ležet pod autem s křížovým klíčem na kola... brixtr, mmartinkovic, Weri 605 a 2 další ohodnotil 5 Citovat
pesastor Odesláno 11. leden 2019 Odesláno 11. leden 2019 JEDEN RANNI „Říkám přítelkyni: To je romantika, viď? Teplo, svíčky, olej...“ svěřuje se mladík kamarádovi. „Ona odpovídá: Přestaň blbnout a zavři tu kapotu!“ Péťa, FrantaCV, Rikic339 a 3 další ohodnotil 6 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.