Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

partner klubu AUTOKELLY


Pe.Tr

Recommended Posts

  • O 2 měsíce později...

Ahoj všem,

ted jsem volal s obchodákem s kelly...

Situace se má tak že pokud budeme každý měsíc plnit bonusovou částku která je nastavena pro splnění tak by mohly platit ceny které ted jako příklad ukázal @Péťa 

Toto je bohužel pro nás ted pouze informativní protože stanovený bonus splníme opravdu málokdy zároveň je to motivace pro členy clubu pokud chtějí mít do budoucna ještě lepší ceny,

opravdu si hlídat na každé pobočce aby doklad byl vystaven s naším hlavičkou a ne jako tak že sice slevu člen dostane naší ale dostane doklad bez hlavičky jako maloobchod

( pro vysvětlení jak to myslím,Peugeot club je vedený na Praze 9 každopádně pobočka tamhle někde v Ostravě může být franšíza což vede prodejce k tomu aby radši vystavily doklad bez hlavičky a obrat se připsal na pobočku v Ostravě než vystavit doklad s naší hlavičkou tím pádem obrat jde i v Ostravě na Prahu 9 )

S pozdravem pěkného dne

Kuba

 

Upraveno uživatelem 306-Kubik-S16
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík, předpokládal jsem to, jen nemám přehled o měsíčním obratu (bez DPH). Ještě víc mě ale zaujalo, že se to vztahuje i pro předchozí nákupy, tedy že cenu slevu zpětně refundují. Tam už by to byl příjem klubu, který (při pohledu na klubový účet) by byl příjemný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...
  • O 4 týdny později...
před 5 hodinami, Péťa napsal:

Já ji neředím, aspoň nenamrzá na okně ;) Ale je pravda, že většinou beru do -60°C v Lidlu :D

Tak jako -60°C bych určitě ředil aspoň 1/1 protože ono se to nezdá ale ten koncentrát je svinstvo. Nám na BUSY kdysi koupili do -80°C s tím že se to má ředit. Prvních pár týdnů to bylo v pohodě protože v nádržkách byla voda a jen se dolívalo a jak se koncentrace zvyšovala tak začala na některých vozech odpadávat barva z čela pod oknem a na spoustu řidičů jela policie že je ve voze cítit alkohol takže to vydrželo jednu sezónu na další začali brát o něco dřív než nastali mrazy kapalinu do -30°C a většinou ještě nějakou parfémovanou aby z toho nebyl cítit líh(alkohol) na pumpě stával IBC kontejner a z něj se napustilo do konve a tou do vozu ale dva roky zpět udělali že se bere i nemrzka do ostřikovačů přes výdejní stojan aby byl přehled kolik toho kdo vytahá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď Ocelarska Praha 9

"Tady je registrace mám tam X věcí.... Kartou prosím..." 

"Máte firemní kartu?!" 

Nakonec zaplaceno samozřejmě moji osobní kartou nicméně prý začal být nějaký problém a tak to kontrolují. Ví o tom někdo něco? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...