Péťa Odesláno 25. prosinec 2020 Odesláno 25. prosinec 2020 To jsi hodný, že jsi Martině koupil televizi Šalda ohodnotil 1 Citovat
Tony Stark Odesláno 26. prosinec 2020 Odesláno 26. prosinec 2020 (upraveno) Já třeba při výběru TV pro sebe nebo do rodiny koukám na avmania na testy podle kterých "zatím" (klep, klep, klep) nebyl nikdy problém. Ano, moje osobní TV (Panasonic ještě řada Viera) po roce z ničeho nic zhasla ale reklamace byla na místě výměna za nový kus a ten hraje přes 10let bez potíží dodnes. Osobně třeba ve 4K nevidím "zatím" žádné velké + protože kromě pár placených služeb a filmů co si člověk buď to koupí nebo stáhne v tom "zatím" ze žádných z poskytovatelů nešíří signál Upraveno 26. prosinec 2020 uživatelem Tony Stark Charlie 1 ohodnotil 1 Citovat
ozzy56 Odesláno 26. prosinec 2020 Odesláno 26. prosinec 2020 u televize je myslím úplně jedno, jakou koupíte--je tam stejně houno , no a jestli ho chcete vidět větší, tak koupit něco s velkou úhlopříčkou, a jestli ho vidět v lepších barvách tak 4K, Oled atd. Laďa, Fruktis, Charlie 1 a 2 další ohodnotil 5 Citovat
chuck11 Odesláno 26. prosinec 2020 Odesláno 26. prosinec 2020 Ahoj Peťo, mám zkušenosti s oběma značkama TV. Kolem Vánoc 2013 jsem pořizoval TV od Philipsu 47PFL7108K , v té době patřila k těm lepším a bohužel už bych do Philipsu nikdy nešel. Nejdříve problém s integrovanou kamerou a následně neustálý problém s obrazem-sekal se po určitě době,následně problém i s HDMI až jsem to nevydržel a prodal ji. Zkoužel jsem od Philipsu následně i nižší řadu, ale bohužel taktéž nic moc tak jsem šel do následující LG. Teď provozuji přes 3roky LG 55EF950V a nemohu si stěžovat. Jen si dej pozor není OLED jako OLED. Mněl jsem možnost srovnat vedle sebe různé typy OLED televizí a nakonec šel radši do dražší verze, ten rozdíl v kvalitě obrazu byl opravdu velký natož to pokud uvažuješ o 65´´ TV. OK406 ohodnotil 1 Citovat
Péťa Odesláno 26. prosinec 2020 Odesláno 26. prosinec 2020 Hele, nechte ho už raději být TV koupil, tak ať není na sebe (nebo ještě hůř - mě) naštvaný Citovat
Návštěvník Odesláno 26. prosinec 2020 Odesláno 26. prosinec 2020 A že se @Pe.Trnepochlubil jakou... Nebo tím že psal, že na Alze ji už nemají myslel to, že ji koupil? Citovat
Šalda Odesláno 26. prosinec 2020 Odesláno 26. prosinec 2020 U Philipsu se všeobecně ví, že kdysi se to kousalo atd, byli pomalejší, teď televize od cca 2019 už jsou na tom v pořádku, dá se to i najít všude na netu. Citovat
skuci Odesláno 29. prosinec 2020 Odesláno 29. prosinec 2020 V 25. 12. 2020 at 20:46, Pe.Tr napsal: TCL jsem koukal , jen je to pro mne neco neznameho ,philips zase je vetsinou s ambientem ikdyz to by melo jit asi vypnout. ale kazdopadne to jsou jen LED tv ne? já jsem si koupil loni předchůzce této https://www.alza.cz/70-philips-70pus7505-d5888650.htm původně jsem ani nechtěl chytrou, protože všechno jedeme přes Xbox... ale v dnešní době jiná varianta není, takže jsem vzal prakticky nejlevnější televizi, která byla... jediná podmínka byla, že to má být větší než 165cm Je to Philipska a nemá ambient Citovat
Pe.Tr Odesláno 29. prosinec 2020 Odesláno 29. prosinec 2020 Luky dobrý ,ale na mně 20W repro je málo ale jinak vypadá za ty kačky good Citovat
MJSytic Odesláno 29. prosinec 2020 Odesláno 29. prosinec 2020 PPI 1500 (50Hz) Hlavně, že do telefonů nevědí, kolik Hz by nacpali, ale u TV 50Hz nikomu nevadí Citovat
Návštěvník Odesláno 29. prosinec 2020 Odesláno 29. prosinec 2020 50 Hz je naprostý nedostatek, na sport atd to moc dělané není. Stačí rolující titulky ve zprávách atd a je to hrůza. @Pe.Tr Kdyby ta tv měla nevím kolik wattů tak ten zvuk bude o ničem. Ty televize prostě dnes nejsou stavěné na vestavbu kvalitnějších repro. Do těch placek se to nevleze a taky tam není dostatečná ozvučnice. Nejlepší je AV receiver a repro. Marketingové nápisy věhlasných značek jsou k ničemu pokud není součástí nějaký sound bar jak měla myslím nějaká nejvyšší série od Philips. Tuším že spolupráce byla s Bowers & Wilkins Citovat
Návštěvník Odesláno 29. prosinec 2020 Odesláno 29. prosinec 2020 Kdysi jsem měl tu čest si poslechnout lampový zesilovač o výkonu 20W ve spojení s PSB repro (typy už opravdu nevím)...dodnes vzpomínám na ten drajf a detailnost...ale to je na jiné téma Citovat
Návštěvník Odesláno 29. prosinec 2020 Odesláno 29. prosinec 2020 @vagiAno ale nebylo to zabudované v TV a o Wattech to není takže tak To už je jiná písnička Citovat
Milan+ Odesláno 29. prosinec 2020 Odesláno 29. prosinec 2020 před 5 hodinami, Pe.Tr napsal: Luky dobrý ,ale na mně 20W repro je málo ale jinak vypadá za ty kačky good Když jsem tu měl starou plasmu, tak lehl jeden reprák, Samsung to byl, kolega co mi dělá antény a sat, opravuje okrajově i TV a při výměně tam byl repro cca10 nebo 12w a v papírech cca 2x 25w,takže tak. Ale já tenkrát i s tou TV pořídil Onkyo a tam píšou 130w na kanál. Citovat
Namor74 Odesláno 1. leden 2021 Odesláno 1. leden 2021 Mám teď Samsung 40", docela spokojenost až na tu skutečnost, že telku před lety shodili honící se kocouři a tak je na vrchu obrazovky chybový pás led panelu, asi 3cm široký. Teď jsem koukal v Okay na televize a dost mne tam zaujala značka Hisense. Tuším že Finská značka, montuje se tady u nás. Takže až mne přestane bavit stávající Samsung, tak tuším že půjdu do Hisense (50"). Parametry, recenze i od známých a poměr cena výkon mne naladily tímto směrem. Citovat
Milan+ Odesláno 1. leden 2021 Odesláno 1. leden 2021 Hisense je původem čajna. Montuje se snad i tady v ČR. Citovat
Namor74 Odesláno 1. leden 2021 Odesláno 1. leden 2021 máš pravdu Mílo+, je to čajna (ostatně jako dnes všechno) - níže uvedené jen tak pro zajímavost: "Historie společnosti Hisense sahá až do roku 1969, kdy byla v malé továrně v městě Qingdao zahájena výroba rozhlasových přijímačů. Z původně malé továrny následně vyrostl dnes již celosvětově známý výrobce plochých televizorů, spotřební elektroniky, domácích spotřebičů, klimatizací, mobilních komunikačních zařízení a dalších odvětví výzkumu a vývoje v oblasti elektroniky. Dnes Hisense zaměstnává více než 80 000 pracovníků téměř po celé planetě. Na trhu plochých televizorů v Číně je nepřetržitě jedničkou již takřka 14 let, dvojkou pak na trhu chladniček a čtyřkou na trhu klimatizací. Je jediným držitelem ocenění kvality na čínském trhu, který toto hodnocení získal již dvakrát." Šalda ohodnotil 1 Citovat
ozzy56 Odesláno 2. leden 2021 Odesláno 2. leden 2021 mno, když kluk přivez na chatu ledničku s mrazákem značky Hisense, myslel jsem, že mě jebne, ale je to 2 roky a no problema, tak doufám, že vydrží cca 10 let jako ostatní značky Citovat
Dave_k Odesláno 4. říjen 2022 Odesláno 4. říjen 2022 Otevřu po delší době toto téma, jelikož jsem od tchána dostal za úkol vybrat "nějakou" TV. Současně má 40" plazmu od panasonicu. Za mě furt ukazuje pěkně, ale že chce LED a větší. Má ještě od panasonicu domácí kino, takže se koukám zase spíš po panasonicu, ale už mi jde z toho hlava kolem. Takže základní požadavky: cena do 20k, LED (OLED), 50" a více a spíš 100Hz. OS systém nedůležitej. TV bude na zdi. Máte někdo nějakej typ? Koukal jsem třeba na tuhle. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.