mmartinkovic Odesláno 9. březen 2022 Odesláno 9. březen 2022 To je skok za 2 tyzdne o 10 Kc, u nas zatial stupalo z 1,479€ na 1,549€ ale dokedy ... Citovat
ozzy56 Odesláno 9. březen 2022 Odesláno 9. březen 2022 tak jsem se dočetl, že po opatřeních vlády klesne cena benzínu o cca 2 koruny a začnou mohutně kontrolovat pumpaře, tak vám teda pěkně děkuju Péťa ohodnotil 1 Citovat
rhinos Odesláno 9. březen 2022 Odesláno 9. březen 2022 sorry za odpověď lehce mimo jádro tématu...ale tohle mě už rozsekalo https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/omezte-spotrebuj-pohonnych-hmot-vlada-ekonomicka-vlada-s-putinem.A220309_170313_domaci_kop Tak jasný řeknu dětem že už pro ně nebudu jezdit autem do školy ať si to dojdou přes pole a lesy pešky. Mimochodem autobus jezdil ,ale pánové na Kraji optimazovali dopravní obslužnost tak úspěšně až ten bus zrušili Citovat
pavelu96 Odesláno 9. březen 2022 Odesláno 9. březen 2022 Reakce na článek od @rhinos: Fiala: "Česko je palivově závislé na Rusku a část peněz za ropu končí právě tam". Podstatná část peněz za ropu končí ve státní kase a další podstatná část v kapsách majitelů čerpacích stanic. Takže ropa ve finále nestojí skoro nic... A abych nebyl tak dnes kolega jel kolem čs Kontakt v Novém Městě p/Sm a nafta za 55,90,- Citovat
Sawoy Odesláno 9. březen 2022 Odesláno 9. březen 2022 (upraveno) TVL fakt? Tato válka má jediný cíl. Rozvrátit jednotu v České republice, rozvrátit demokratické struktury v naší společnosti. To je jak titulek z RP v půli sedmdesátek .... neuvěřitelný. Sorry za OT ale to je větší šok než ty ceny. Zdejší ONO 44.90/47.90 Upraveno 9. březen 2022 uživatelem Sawoy Citovat
ozzy56 Odesláno 9. březen 2022 Odesláno 9. březen 2022 tak ta pumpa co měla dnes ve 14 hodin naftu za 52.30 tak snížila cenu na 49.70 , asi už měli tu kontrolu Citovat
machulda Odesláno 9. březen 2022 Odesláno 9. březen 2022 Zrovna čtu že ropa výrazně zlevnila a koruna prudce posílila. Tak doufám, že to do pondělí spadne aspoň na 40Kč/l, budu potřebovat natankovat ozzy56 a enikybeniky ohodnotil 2 Citovat
Péťa Odesláno 9. březen 2022 Odesláno 9. březen 2022 Výrazně? Já četl 4%. Takže to na cenu benzinu ani nemůže mít vliv Citovat
rhinos Odesláno 9. březen 2022 Odesláno 9. březen 2022 no jo ještě včera byl barel za 128 a dnes to spadlo na 109.8 takže pokles -15% Tak uvidím co uvidím ráno Citovat
sitler Odesláno 9. březen 2022 Odesláno 9. březen 2022 cekam argument, ze maj nakoupeno za draho prece ... takze klasicka situace: ropa zdrazi o 0.01, palivo jde o koruny nahoru. Ropa zlevni do 15 dolaru, palivo o 0.01 RichVa a VojtouNerCZ ohodnotil 2 Citovat
MJSytic Odesláno 9. březen 2022 Odesláno 9. březen 2022 https://www.novinky.cz/ekonomika/clanek/ropa-vyrazne-zlevnila-40389828 Tak zhruba za měsíc, by se to mohlo projevit. Teď jim nádrže přetékají tou drahou Rikic339 ohodnotil 1 Citovat
jarokare Odesláno 9. březen 2022 Odesláno 9. březen 2022 Sawoy, rhinos, ozzy56 a 3 další ohodnotil 6 Citovat
Fruktis Odesláno 9. březen 2022 Odesláno 9. březen 2022 Jak nejde... Jde.. Staci na totem namalovat pred 99 třeba € nebo $ a hned je zdraženo... Jinak propad nafty nezpůsobilo nic jiného to, že mi manzelka donutila ke koupi kanystru A abych nebyl off topic... Tak Robin oil 95 ta krásných 42,90, o kilometr Benzina 46,90 a o další kilometr noname samoobsluzna pumpa 49,90.. A aspoň mě potěšil jednou zaměstnavatel, mám od něj kartičku k benzíne a dá se natankovat 95 za 39,90... Citovat
Akoc Odesláno 9. březen 2022 Odesláno 9. březen 2022 Pri tých cenách je už zbytočné uvádzať haliere. Aj na tej fotke sa už neuvádzajú. Takže posunúť desatinnú bodku o jedno miesto doprava a hneď je strop 999.9 Citovat
Lihous Odesláno 9. březen 2022 Odesláno 9. březen 2022 Co napsat a bejt slusnej Tentokrate od sklenky piva. JendaB ohodnotil 1 Citovat
PaKr Odesláno 10. březen 2022 Odesláno 10. březen 2022 Něco málo do kanystru ( pila a sekačka ) A tady je to ostatní.... Pomalu začínám přemýšlet o oživení 406, ještě chvíli a bude výhodnější než 307.... Citovat
ozzy56 Odesláno 10. březen 2022 Odesláno 10. březen 2022 jak jsem teď nachcípaný, tak auto stojí 11 den, což se nestalo od novoty, navíc mám plnou nádrž polského , tak počítám že než budu zase tankovat, bude benzín za 30 Citovat
davidse Odesláno 10. březen 2022 Odesláno 10. březen 2022 (upraveno) Pokud se přestane přimíchávat biosložka do paliva tak palivo slevní 1 - 1,50 kč max 2 kč Ještě dodatek včera jsem jem Ostrava-Frenštát pod Radhoštěm a zpět a ceny jsou u benzínu 95 okolo 45 kč a nafty o 2-3 kč více a to jsem si všimnul u alespoň 4-5 čerpaček Upraveno 10. březen 2022 uživatelem davidse Citovat
ozzy56 Odesláno 10. březen 2022 Odesláno 10. březen 2022 ale ty nepočítáš s tím, že DRAMATICKY klesá cena ropy na světových trzích a RAPIDNĚ stoupá kurz koruny Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.