radim.1008 Odesláno 3. březen 2022 Odesláno 3. březen 2022 Včera byl kolega v Miedzylesie v Pl. Obsluha hlídala mezi stojany a prý nějakého čecháčka vyprala za kanystr. Dokonce mu prý obsluha vypla stojan. Citovat
Péťa Odesláno 3. březen 2022 Odesláno 3. březen 2022 @radim.1008 Mě teda taky obsluha nadávala, protože jsem si bral do kanystru do sekačky (do auta si vždycky zajedu natankovat, mám to zajížďku doslova pár metrů). Nádával docela sprostě, tak jsem mu podobně odpověděl Ale stojan mi vydal vše, co jsem potřeboval. Citovat
ozzy56 Odesláno 3. březen 2022 Odesláno 3. březen 2022 co teď mám dělat s těma 10 novýma kanystrama ?? Citovat
Péťa Odesláno 3. březen 2022 Odesláno 3. březen 2022 před 9 hodinami, Péťa napsal: Dnes ráno Benzin 6,20 a nafta 6,50 Zl Na Shellce hned za hranicema neměli žádný benzin. U Orlenu měli všechno a cedule "Zákaz tankování do kanystru" a "Maximální limit do osobního auta 50 litrů" Byl jsem tam ráno v 8:12. V 9:00 prý měnili ceny: Citovat
MJSytic Odesláno 3. březen 2022 Odesláno 3. březen 2022 Měnilo se i u nás. Dopo mělo TankOno naftu ještě 36.90 a teď už 38.90 U nás v Měšo 39.50 a fronta, jako by stála o 15Kč míň CCSka se zítra pěkně prohne Citovat
Péťa Odesláno 3. březen 2022 Odesláno 3. březen 2022 Náchod Shell: 41,90 nafta, 41,50 benzín a Benzina Pražská nafta 45,50 benzín 47,90 Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 3. březen 2022 Odesláno 3. březen 2022 Tak to je uplně v prdeli zbynek..s a Péťa ohodnotil 2 Citovat
MJSytic Odesláno 3. březen 2022 Odesláno 3. březen 2022 To bude na silnicích místa, až lidem dojdou levné zásoby Charlie 1 ohodnotil 1 Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 3. březen 2022 Odesláno 3. březen 2022 Se mě už asi nevyplatí jezdit do práce pavelu96 a Charlie 1 ohodnotil 2 Citovat
Milan+ Odesláno 3. březen 2022 Odesláno 3. březen 2022 (upraveno) @Radek Hurvajz Tak musíš zatlačit na šéfa. Proto já říkám nejlepší auto je služební. A to jdu ještě doma do nového. Asi budu muset vše přehodnotit Upraveno 3. březen 2022 uživatelem Milan+ Citovat
Sawoy Odesláno 3. březen 2022 Odesláno 3. březen 2022 (upraveno) Do nového .... po skončení topný sezóny jsem měl v plánu výměnu kotle, 23 let starej Dakon ještě běhá za nějaký menší servis, ale až klekne určitě to bude na Štědrej den ... Teď to vypadá spíš na 20 kubíků dřeva. Auto bude muset vydržet i když mu bude taky 20 a druhýmu 15. Aktuálně jezdím tak málo že mi 50 litrů v jednom a plná 40 ve druhým vydrží možná do prázdnin. Upraveno 3. březen 2022 uživatelem Sawoy Charlie 1 ohodnotil 1 Citovat
HonzaZ Odesláno 3. březen 2022 Odesláno 3. březen 2022 Dnes po poledni Frukoil Jindřichův Hradec nafta 36,90 a při cestě zpět kolem 17. hod už byla za 39,90. Citovat
rhinos Odesláno 3. březen 2022 Odesláno 3. březen 2022 tak dnes ráno tankováno na Globus Chotíkov za 36.5 a když jsem se večer vracel domů tak na stojanu už bylo 39.9 Citovat
MJSytic Odesláno 3. březen 2022 Odesláno 3. březen 2022 NJN, lidi teď tolik tankovali, že k benzínkám jezdila cisterna každé dvě hodiny. Proto museli někde zdražit i 2x za den Ono se to zase časem srovná, až se všichni zahojí za ty dva roky, co se svět zbláznil. Otázka je, jak dlouho to bude trvat pavelu96, Charlie 1, Hafity a 1 další ohodnotil 4 Citovat
Vena garážmistr Odesláno 3. březen 2022 Odesláno 3. březen 2022 (upraveno) Teď večer na EO Nehvizdy nafta 43.20 benzín 41.60 Upraveno 3. březen 2022 uživatelem Vena garážmistr Citovat
Dave_k Odesláno 3. březen 2022 Odesláno 3. březen 2022 V Holicích 2 pumpy proti sobě. Jedna noname (Zaris), druhá MOL. Do dneška noname byla lacinější než MOL. Včera na noname nafta i benál 39,90,-. Dnes ráno už 41,90 za oboje. A kupodivu MOL nafta 41,90,- a benál 41,50,-. Teď koukám na mapy.cz a noname prý nafta 39,90,- a benál 41,90,-. Tak nevím. Jak píše MJSytic, taky mě dost krká, že pumpaři jen na zmínku o zdražení ropy na burze reagují rychlostí blesku. V opačným gardu se vymlouvají ohledně zlevnění, že mají nakoupeno ještě za draho. A to se netýká bohužel jen paliva, ale všeho. zbynek..s a Charlie 1 ohodnotil 2 Citovat
ozzy56 Odesláno 4. březen 2022 Odesláno 4. březen 2022 včera cesta Jeseník a zpět a na silnicích je to vidět, řekl bych, budu po městě jezdit MHD, když to mám zadarmo Charlie 1 ohodnotil 1 Citovat
Charlie 1 Odesláno 4. březen 2022 Odesláno 4. březen 2022 před 15 hodinami, Milan+ napsal:A to jdu ještě doma do nového. Asi budu muset vše přehodnotit Tak jestli víš už termín tak to můžeš přehodnotit my nic prehodnocovat zatím nemusíme když nevíme kdy bude…. Citovat
Fishman Odesláno 4. březen 2022 Odesláno 4. březen 2022 před 12 hodinami, Dave_k napsal: taky mě dost krká, že pumpaři jen na zmínku o zdražení ropy na burze reagují rychlostí blesku. V opačným gardu se vymlouvají ohledně zlevnění, že mají nakoupeno ještě za draho. A to se netýká bohužel jen paliva, ale všeho. Jo, hlavně někteří hospodští, jak uslyší jen zmínku o zdražování piva, tak druhý den už zvednou ceny. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.