Milan+ Odesláno 26. únor 2022 Odesláno 26. únor 2022 před 19 hodinami, radim.1008 napsal: Žamberk Benzina dnes dopoledne. Autor: Zůza To je správné foto,CX 3 na ní radim.1008 ohodnotil 1 Citovat
davidse Odesláno 26. únor 2022 Odesláno 26. únor 2022 (upraveno) Čerpačka MOL Ostrava, EVO 100 Plus tankování asi před dvěma týdny 40 kč za litr, tankoval jsem 54 litrů Upraveno 26. únor 2022 uživatelem davidse Citovat
pavelu96 Odesláno 26. únor 2022 Odesláno 26. únor 2022 V 23. 2. 2022 at 18:56, pavelu96 napsal: Dnes Bogatynia Orlen Diesel 5,58,- zľ/l (30,-Kč) 55,5 litrů za 1666,- do Bobíka Dnes jsem vzal do Polska i 5008. Orlen Diesel 5,93,- zl/l (32,10,- Kč) za 1585,- Kč 49.3l U každého stojanu 3 - 4 auta většinou Češi s kanystry Ani jsem ve studu nešaškoval s Vifem a co nejrychleji zmizel... Péťa ohodnotil 1 Citovat
vendelinek Odesláno 26. únor 2022 Odesláno 26. únor 2022 Před chvilkou Benzina nádrž do plna Efecta 95-- 39,90kč Naposled jsem tankoval za 36.60 to pěkně narůstá no Citovat
sitler Odesláno 26. únor 2022 Odesláno 26. únor 2022 Tank ono dolní dvoriste, 34,9/l , Mol v Kaplici, 39,9/l ... Asi nemusím říkat, že jsem bral na onu a cestou z Rakouska tam naberu zase Citovat
rhinos Odesláno 26. únor 2022 Odesláno 26. únor 2022 dnes jsem jel z Plzně do Mostu a Chomutova. Na Benzině/Orlenu a MOL 39.5 všude jinde ještě relativně normální ceny okolo 37. Mám osobní zkušenost ,že včera během dne Benzina několikrát přeceňovala a měnila ceny během dnes zhruba o 2.5-2.9 Já jsem bral dnes na Eurooilu za 36.9 Citovat
JVT Odesláno 26. únor 2022 Odesláno 26. únor 2022 jen pro odlehčení vendelinek a zbynek..s ohodnotil 2 Citovat
Pacho69 Odesláno 28. únor 2022 Odesláno 28. únor 2022 no jestli tankoval jachtu... Hafity ohodnotil 1 Citovat
Charlie 607 Odesláno 1. březen 2022 Odesláno 1. březen 2022 Včera ráno nafta na EuroOil Zdice 39,20 odpoledne měli za 38,90 Citovat
rhinos Odesláno 1. březen 2022 Odesláno 1. březen 2022 a mě naštěstí otevřeli pumpu na Globusu Plzeň a tam nafta za 35.1 zbynek..s ohodnotil 1 Citovat
zbynek..s Odesláno 1. březen 2022 Odesláno 1. březen 2022 Koukám, že Globus aktualizuje ceny PHM, bo v OV - Čerpací stanice a mycí linka - Globus Ostrava Diesel 36,9 a jak píše @rhinos Plzeň opravdu Čerpací stanice a mycí linka - Globus Plzeň–Chotíkov 35,1 viz. jejich stránky z Globusu Citovat
Péťa Odesláno 2. březen 2022 Odesláno 2. březen 2022 Dnes PL Kudowa Zdroj, oblíbená pumpa @Lihous N95 za 5,99 Zl a obyč. nafta 6,10 Zl - takže cena se nám začíná opět srovnávat s TANK-ONO Fronty žádné (ani u hranic na Orlenu a Shellce), stojany a pistole všechny v provozu zbynek..s, Charlie 1 a Lihous ohodnotil 3 Citovat
radim.1008 Odesláno 2. březen 2022 Odesláno 2. březen 2022 Žamberk Benzina dnes odpoledne. Včera byla Efecta 95 za 39,90,-. Dneska si přečetli, že benzín už stojí mnohde přes 40, tak nemohli být pozadu. Ještě, že to Polsko mám relativně kousek. Citovat
Vena garážmistr Odesláno 2. březen 2022 Odesláno 2. březen 2022 V Nehvizdech na EO nafta 40,20 benzín 39,70 LPG 17,90 Adblue 22,90 Citovat
VojtouNerCZ Odesláno 2. březen 2022 Odesláno 2. březen 2022 V Kolíně všechno okolo 40 korun, takže nádrž benzínu pěkně za 2500. Se ty cesty do práce vyplatí, kor když mám na obou autech nádrž na týden. Citovat
Fruktis Odesláno 3. březen 2022 Odesláno 3. březen 2022 Rakovník nafta pěkných 36,80 na benzine o 50 metrů vedle 41,90 Citovat
Péťa Odesláno 3. březen 2022 Odesláno 3. březen 2022 před 22 hodinami, Péťa napsal: Dnes PL Kudowa Zdroj, oblíbená pumpa @Lihous N95 za 5,99 Zl a obyč. nafta 6,10 Zl - takže cena se nám začíná opět srovnávat s TANK-ONO Fronty žádné (ani u hranic na Orlenu a Shellce), stojany a pistole všechny v provozu Dnes ráno Benzin 6,20 a nafta 6,50 Zl Na Shellce hned za hranicema neměli žádný benzin. U Orlenu měli všechno a cedule "Zákaz tankování do kanystru" a "Maximální limit do osobního auta 50 litrů" Citovat
MJSytic Odesláno 3. březen 2022 Odesláno 3. březen 2022 Já už jsem se na to nemohl dívat, tak jsem začal jezdit služebním 508 přenechám min. na pár měsíců pavoukům, jak to tak vidím Fruktis ohodnotil 1 Citovat
rhinos Odesláno 3. březen 2022 Odesláno 3. březen 2022 tak už i Globus Plzeň zdražil na 36.5 Ale na druhou stranu jak je to teď přestavěné na total bezkontaktní tak jsou tam dvě mladé holky co vysvětlují jak se tankuje tak je na co aspoň koukat I když kdyby bylo tepleji asi by to bylo ještě lepší Citovat
Lihous Odesláno 3. březen 2022 Odesláno 3. březen 2022 No tak to tankovani do kanystru bylo uz v patek minuleho tydne oblast Kralik .... Zitra a nebo v sobotu jedeme zase "na sever" tak uvidime co bude za prekvapeni - ale zda se ze fakt uz bylo dobre Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.