pavelu96 Odesláno 10. leden 2022 Odesláno 10. leden 2022 Dnes jsem nakrmil hladového Bobíka - skoro 60l za 2k - Citovat
radim.1008 Odesláno 10. leden 2022 Odesláno 10. leden 2022 To jsi ho na pumpu už dostrkal ne? Citovat
Medvěd Odesláno 10. leden 2022 Odesláno 10. leden 2022 V sobotu jsem do Galajdy nalil nádrž do plnejch za 39,90 / l (MOL EXTRA DIESEL) Citovat
PaKr Odesláno 10. leden 2022 Odesláno 10. leden 2022 @Lihous čekáš snad tak tuhou zimu? Já jsem dneska chtěl nabrat ( tradičně ) na samoobslužné Benzině v Kopřivnici - nafta 33,20, N95 (asi) 34,50 - jenom obyč, Vervu tam nemají. Ale zrovna doplňovali paliva, takže měli zavřeno a nemohl jsem čekat. Tak pojedu zítra a jsem zvědav, jestli se nějak změní ceny Citovat
Milan+ Odesláno 10. leden 2022 Odesláno 10. leden 2022 před 3 hodinami, Lihous napsal: Dnes dopoledne nase oblibena v PL na totemu 6,24zl na stojanu 6,19zl 10zl z 61l sleva .... "Lepsi" Nafta do -32°C Kolik má zlotka na CZK? Citovat
pavelu96 Odesláno 11. leden 2022 Odesláno 11. leden 2022 @radim.1008 ani ne, zbýval ještě dojezd 50km. Od posledního tankování jsem najel 1011 km. A po naplnění nádrže ukazoval dojezd 1200km radim.1008 ohodnotil 1 Citovat
Lihous Odesláno 11. leden 2022 Odesláno 11. leden 2022 @PaKr Noo necekam ale dlouhodobe beru "lepsi" naftu a kazdou zimu je avizovana na -32°C a v jejich testech skutecne bod tuhnuti byl > -32°C Pokud se nepletu u nas je norma cca -22°C a -32°C je jen pro policii zachranku hasice a vojsko ale opravte me pokud se pletu. @Milan+ Zlota nevim presne kolik bude banka pocitat ale vcera to bylo pro blokaci 10.01.2022 Částka - 2 053,17 CZK Původní částka - 368,81 PLN Kurz 5,57 Popis CIRCLE K KUDOWA ZD KUDOWA ZDROJ POL Ale zezdi se tam tak ze to bylo pri ceste ted uz ale mene - pred tou masazi Covidem to bylo klidne 4x tydne ted jednou do 14dnu .... Tak ze asi 33,62Kc/l Citovat
Péťa Odesláno 11. leden 2022 Odesláno 11. leden 2022 @Lihous je mi jasné, že budeš argumentovat kvalitou, ale na ONO mají Diesel+ levnější a máš ho cestou: ozzy56 ohodnotil 1 Citovat
Pacho69 Odesláno 11. leden 2022 Odesláno 11. leden 2022 tak -22 letošní zimu nebylo ani na Záhoří, takže zatím v klidu Já v sobotu EO Borohrádek, nafta bez biosložky (dlouhodobě pro mne lepší než jakákoliv aditiva) za 34,50 Citovat
Lihous Odesláno 11. leden 2022 Odesláno 11. leden 2022 @Péťa Znam 3 auticka co dejezdila jen diky ONO foto filtru bych asi taky dohledal v case. Samozrejme uz i v Pl nam auto nejelo a docela podivne kourilo A kamos co nam dela vstriky taky uz "breci" ze to neni jak byvalo a stoji tam nafta za pendrek. A nevim proc ale na Pl naftu mam na nadrz cca +100-150-200km vice dle vzdalenosti cesty vuci Cz nafte o klidnejsim tizsim chodu nemluve. Citovat
ozzy56 Odesláno 11. leden 2022 Odesláno 11. leden 2022 tak já neznám nikoho, kdo by měl s palivem od ONO problémy Milan+ ohodnotil 1 Citovat
Milan+ Odesláno 11. leden 2022 Odesláno 11. leden 2022 (upraveno) Před hodinou, ozzy56 napsal: tak já neznám nikoho, kdo by měl s palivem od ONO problémy Taky o nikom nevím, vše jen z doslechu, že někdo povídal. A když to začínalo v Plzni na výpadu do němec , tak tam byly fronty a tenkrát ani Ň, jen konkurence pustí mezi lidi něco a už to jede. Ale sám preferuji Euro oil,bez biosložek. Upraveno 11. leden 2022 uživatelem Milan+ Hafity, jirka307 a ozzy56 ohodnotil 3 Citovat
Vena garážmistr Odesláno 11. leden 2022 Odesláno 11. leden 2022 Tak dneska jsem nakrmil 807 a NM za 32,84 Kč/L Citovat
ozzy56 Odesláno 11. leden 2022 Odesláno 11. leden 2022 (upraveno) já vlastně s pumpou ONO mám problém a to, že žádná není v ostravě, nejbližší je v mošnově, což mi ale nevadí, bo tím směrem jezdím k rodině..., co se ale celkem divím, tak tam nejsou kolony, přesto že mají nejlevnější paliva, asi na tom nebudeme jako Češi až tak špatně jak se říká Upraveno 11. leden 2022 uživatelem ozzy56 Citovat
jirka307 Odesláno 11. leden 2022 Odesláno 11. leden 2022 Ahoj se služebním transitem najeto 370000 km z toho určitě najeto 300000km na naftu od ONO a nikdy žádný problém ani v zimě Péťa a Hafity ohodnotil 2 Citovat
Hafity Odesláno 11. leden 2022 Odesláno 11. leden 2022 před 34 minutami, ozzy56 napsal: asi na tom nebudeme jako Češi až tak špatně Nenápadně vystrkujeme rypáčky z obilí.... ozzy56 a jirka307 ohodnotil 2 Citovat
Lihous Odesláno 11. leden 2022 Odesláno 11. leden 2022 Ale ja vam to neberu - kdyz mam moznost s radosti natankuju jinde. V corone prvni vlne nam po cca 50tis km odeslo vse kolem vstriku - to jsem musel tankovat u nas - tak ze s diky ee Je s podivem jak u nas je problem s emisema treba v D nikoliv - a proc asi? Zeptejte se dovozcu co udelaji emise na dovezenem aute s palivem tamni zeme a jak to projde nasledne s nasim palivem a jak to prozmenu neprojde ale to jsme zase Ale prosim ptejte se tech co vam reknou realitu. Rad budu informovat jak moc ci malo to stoji okolo nas kdyz pojedu ozzy56 ohodnotil 1 Citovat
ozzy56 Odesláno 11. leden 2022 Odesláno 11. leden 2022 a kdo je to ten, co mi řekne realitu ?? já tankoval jednu dobu (celý rok) na střídačku v ČR, D a A--naftový pežo 205, asi sem kopyto, co to nepozná, ale auto jelo stejně ať jsem tankoval kdekoliv, tak nevím, s autem jsem najel 100 tisíc a to mělo v době koupě nezjistitelný počet kilometrů a na motor jsem celou dobu nesáhnul, mno, jak říkám, nerozumím tomu až tak moc Milan+ ohodnotil 1 Citovat
Lihous Odesláno 11. leden 2022 Odesláno 11. leden 2022 Tak to netuism ja to vidim slysim a mozna tomu i verim Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.