Přejít na obsah

Zimní nebo letní čas?  

43 hlasů

1. 1. Zdar, kdyby se oficiálně přešlo na jeden čas, tedy jenom na zimní nebo jenom na letní, který by vám vyhovoval víc a případně proč? Mě osobně zimní,

• Zimní čas
      13
    • Letní čas
      30

• Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Zdar, kdyby se oficiálně přešlo na jeden čas, tedy jenom na zimní nebo jenom na letní, který by vám vyhovoval víc a proč?

Mě třeba zimní.

Upraveno uživatelem morepower

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Kvůli fotbalu jsem dal letní. Jestli bude zimní, tak toho moc venku nenatrénujeme :roll Osobně jsem spokojený s tím, jak to je a změna času se mnou vůbec nic nedělá.
Navíc nepotřebuju, aby mi v létě ve 03:30 začali řvát ptáci za oknem, protože už bude světlo. Ale chápu, že důchodcům to bude jedno...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

němci a rakušáci chtěj letní

mě se zas líbí, že v poledne je slunce nejvýš při zimním a když makám, tak od brzkýho rána, takže vstávat ve čtyři mi třeba vyhovuje :aut

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dal jsem zimní, tudíž "normální" v kterém jsem se narodil i když většinu svého života žiji ve střídavém čase, který byl v ČR zaveden, když mi bylo 16 let :papa

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Když už tak letní..., chtěla bych se aspoň chvíli vracet z práce za světla... :) ale jinak mě střídání nijak nevadí... nic to se mnou nedělá a jestli to bude tak nebo tak je mi jedno... :) stejně to ve výsledku nezměním.... :) a kocour žere podle svejch hodin.. V létě v 6 a v zimě v 5.. Nebo naopak...? Ani nevím... - dycky mňoukne... 😂 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku