radim.1008 Odesláno 23. březen Odesláno 23. březen Všechno nejlepší k narozeninám @regius hlavně zdraví, ať tě poslouchají nohy a někdy brzo naviděnou. Péťa, Pepito, Klemoň a 3 další ohodnotil 6 Citovat
Pepito Odesláno 23. březen Odesláno 23. březen Všechno nejlepší Stando, hlavně hóóódně zdravíčka a štěstíčka regius ohodnotil 1 Citovat
Medvěd Odesláno 24. březen Odesláno 24. březen Veselý vyskytliny přeju, Véno Ať se daří a ChouLák nezlobí Péťa, Milan+, radim.1008 a 1 další ohodnotil 4 Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 24. březen Odesláno 24. březen @Vena garážmistr přeji všechno nejlepší k narozeninám, ať se všechno daří. pavelu96 a Milan+ ohodnotil 2 Citovat
Milda 25 Odesláno 24. březen Odesláno 24. březen Přeji všechno nejlepší k narozeninám @Vena garážmistrhodně zdraví a krása Milan+ ohodnotil 1 Citovat
Péťa Odesláno 9. duben Odesláno 9. duben @Pepito K narozeninám přeji zdraví, štěstí, ať Tě neopouští životní síla a elán, výlety ať jsou jen ty podařené, zážitky intenzivní a těším se na setkání Milan+, pavelu96 a Pepito ohodnotil 3 Citovat
Pe.Tr Odesláno 9. duben Odesláno 9. duben @Pepito vše nej a ať tě nic a nikdo nezlobí ,uživej života dle sebe ! Milan+ a Pepito ohodnotil 2 Citovat
Pepito Odesláno 9. duben Odesláno 9. duben Děkuji vám všem moc za přání a doufám že se uvidíme na srazu. Jak vidíte z mých příspěvků, tak život se snažím užívat na plno. Péťa, jarokare, Pe.Tr a 1 další ohodnotil 4 Citovat
regius Odesláno 9. duben Odesláno 9. duben @Pepito všechno nejlepší k narozeninám. Pepito a Milan+ ohodnotil 2 Citovat
Milda 25 Odesláno 9. duben Odesláno 9. duben @Pepitopřeji všechno nejlepší hodně zdraví a štěstí Pepito a Milan+ ohodnotil 2 Citovat
radim.1008 Odesláno 9. duben Odesláno 9. duben @Pepito všechno nejlepší, hlavně zdraví a spoustu elánu. Uvidíme se na sraze. Pepito a Milan+ ohodnotil 2 Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 9. duben Odesláno 9. duben @Pepito přeji vše nejlepší k narozeninám, ať se ti vše daří! Milan+, Pepito a ozzy56 ohodnotil 3 Citovat
Pepito Odesláno 10. duben Odesláno 10. duben Ještě jednou vám všem moc děkuji za včerejší přání k narozeninám. Citovat
PaKr Odesláno 11. duben Odesláno 11. duben @Pepito tak já přeji opožděně taky všechno nejlepší, hlavně co nejvíc zdravíčka a ať si toho života užíváš Pepito ohodnotil 1 Citovat
Péťa Odesláno 11. duben Odesláno 11. duben @MotoMoto Přeji hodně zdraví, ať bydlík slouží k Tvé spokojenosti a poznáš s ním mnoho úžasných míst. radim.1008, Pepito, MotoMoto a 2 další ohodnotil 5 Citovat
Pepito Odesláno 11. duben Odesláno 11. duben @MotoMoto Michale, také přeji vše nejlepší, hlavně hóóódně zdravíčka. MotoMoto ohodnotil 1 Citovat
MotoMoto Odesláno 12. duben Odesláno 12. duben Díky všem za milá přání. Pepito a pavelu96 ohodnotil 2 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.