vendelinek Odesláno 19. březen 2022 Odesláno 19. březen 2022 Taky přeju všechno nejlepší hodně štěstí zdraví Citovat
Péťa Odesláno 24. březen 2022 Odesláno 24. březen 2022 Přeji členovi se snad nejdelšími příspěvky na fóru, ať mu zdraví slouží, ať se mu v nové dílně daří a nikdy ho nepřejde jeho životní optimismus. @Vena garážmistr díky, že jsi s námi Citovat
Klemoň Odesláno 24. březen 2022 Odesláno 24. březen 2022 (upraveno) I já se přidávám k přání svému dvornímu automechanikovi , pneumechanikovi a věřím, že i kamarádovi @Vena garážmistr Upraveno 24. březen 2022 uživatelem Klemoň Citovat
vendelinek Odesláno 24. březen 2022 Odesláno 24. březen 2022 Taky přeju všechno nejlepší hodně štěstí zdraví Citovat
radim.1008 Odesláno 24. březen 2022 Odesláno 24. březen 2022 Vše nejlepší k narozeninám @Vena garážmistr hlavně zdraví a ať se kšefty v dílně hýbou. Citovat
Pepito Odesláno 24. březen 2022 Odesláno 24. březen 2022 Také přeji @Vena garážmistr vše nejlepší hlavně hóóódně zdravíčka a štěstíčka Citovat
Vena garážmistr Odesláno 24. březen 2022 Odesláno 24. březen 2022 Pánové já Vám všem moc děkuju za přání. A jak se říká na jednom mém oblíbeném YT kanále " Jsem rád že Vás mám." A nebudu daleko od pravdy když napíšu že velký podíl na tom že s dílnou pokračuju máte i Vy protože když jsem byl v ouzkejch tak spousta z Vás mi vyjadřovala podporu někteří z Vás mě podporovali i po telefonu takže opravdu JSEM RÁD ŽE VÁS MÁM. ( Nikoho jsem nejmenoval záměrně protože každý jeden z Vás to ví moc dobře jak jste mi pomáhaly) pavelu96, Pepito, radim.1008 a 1 další ohodnotil 4 Citovat
FrantaCV Odesláno 9. duben 2022 Odesláno 9. duben 2022 Pepito, tak k těm dnešním "pětadvacetinám" vše nejlepší a do budoucna alespoň ještě 2x tolik. Užij si to. Pepito a Péťa ohodnotil 2 Citovat
radim.1008 Odesláno 9. duben 2022 Odesláno 9. duben 2022 @Pepito přejeme všechno nejlepší k narozeninám, hlavně zdraví. Pepito ohodnotil 1 Citovat
pavelu96 Odesláno 9. duben 2022 Odesláno 9. duben 2022 @Pepito Všechno nejlepší, hodně štěstí a hlavně zdraví Pepito ohodnotil 1 Citovat
Pepito Odesláno 9. duben 2022 Odesláno 9. duben 2022 Óoo děkuji moc za přání Radime a Zůzo. Potěšilo mě to. Citovat
Pepito Odesláno 9. duben 2022 Odesláno 9. duben 2022 @pavelu96 děkuji za přání. pavelu96 ohodnotil 1 Citovat
PaKr Odesláno 9. duben 2022 Odesláno 9. duben 2022 @Pepito taky přeji všechno nejlepší Kdybych to věděl, tak bych Ti popřál včera osobně Pepito ohodnotil 1 Citovat
Goldinka Odesláno 9. duben 2022 Odesláno 9. duben 2022 @Pepito Všechno nejlepší k narozkám! Hlavně HODNĚ zdraví a taky štěstí (bo bez štěstí to prý špatně funguje ) Pepito ohodnotil 1 Citovat
Pepito Odesláno 9. duben 2022 Odesláno 9. duben 2022 @PaKr, děkuji za přání. Ty jsi byl u nás v práci? Nebo dokonce u nás pracuješ? Citovat
Pepito Odesláno 9. duben 2022 Odesláno 9. duben 2022 @Goldinka děkuji moc za přání. Goldinka ohodnotil 1 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.