Stejsn Odesláno 21. březen 2017 Odesláno 21. březen 2017 Mazec http://www.auto.cz/sebastien-loeb-vyhral-rallye-s-historikem-peugeot-306-maxi-druha-byla-fiesta-wrc-104594 Citovat
MJSytic Odesláno 21. březen 2017 Odesláno 21. březen 2017 No nevím, Daniel má na to jiný názor Citovat
MJSytic Odesláno 21. březen 2017 Odesláno 21. březen 2017 Jestli jel fakt s manželkou, tak respekt "Co jste dělali o víkendu?" "Ale, vzal jsem ženu na výlet" OK406 ohodnotil 1 Citovat
Béďa Odesláno 21. březen 2017 Odesláno 21. březen 2017 njn, 306 je nadčasový auto navíc v Maxině a v rukou Sebastiana, opravdu velký respekt.. Citovat
OK406 Odesláno 22. březen 2017 Odesláno 22. březen 2017 A pakže patří starý auta na vrakoviště. Citovat
MJSytic Odesláno 28. říjen 2018 Odesláno 28. říjen 2018 Ten chlap není normální A to odborníci říkali, že vzhledem k počasí a jeho nulovému nájezdu s C3 na mokru, nemá šanci na nějaký dobrý výsledek Milan+, Jarin011, Schreek a 4 další ohodnotil 7 Citovat
MJSytic Odesláno 28. říjen 2018 Odesláno 28. říjen 2018 No právě. Mladí se tam rvou o každý bod, protože to je letos vyrovnaný. A pak se jim tam přijedou povozit dva takový strejdové a vyfouknou jim jen tak mezi řečí 25 bodů za první flek a tuším 3 body za PS? radim.1008, OK406, Pepito a 2 další ohodnotil 5 Citovat
Béďa Odesláno 10. listopad 2018 Odesláno 10. listopad 2018 Už oficiálně, Loeb pojede Dakar s vozem 3008DKR! OK406, pavelu96, Verýsek a 3 další ohodnotil 6 Citovat
David 106s16 Odesláno 10. listopad 2018 Odesláno 10. listopad 2018 (upraveno) Loeb/Elena, to je prostě dvojka, absolutně bez konkurence. A taky jsou takoví normální, narozdíl od jiných co to WRC jezdí. Za poslední dobu nejlepší fotka, co jsem viděl: Upraveno 10. listopad 2018 uživatelem David 106s16 Rikic339 ohodnotil 1 Citovat
Verýsek Odesláno 11. listopad 2018 Odesláno 11. listopad 2018 Tak to jsem na Loeba na Dakaru zvědavá, doufám, že zaboduje. Je to hustý, že se rozhodl jet. Budu držet palce. MilanF1 a OK406 ohodnotil 2 Citovat
Béďa Odesláno 11. listopad 2018 Odesláno 11. listopad 2018 Uvidíme jak se mu bude dařit bez továrního zázemí Peugeot sport ale líbí se mi že ho to neodradilo a zkusí dokončit co začal “dream team”. Verýsek ohodnotil 1 Citovat
MJSytic Odesláno 20. listopad 2018 Odesláno 20. listopad 2018 Kdo ještě neviděl, tak doporučuju https://www.redbull.com/int-en/tv/film/AP-1PN487BNS1W11/sebastien-loeb-off-roads Rikic339 a Béďa ohodnotil 2 Citovat
RichVa Odesláno 7. červenec 2022 Odesláno 7. červenec 2022 Oživím staré téma. Již zítra (od 8.7. ) na Rally Bohemia snad uvidíme Loebův stroj v akci - pod vedením Jana Dohnala s Ivo Vybíralem https://www.ewrc.cz/clanek/37091-/ Pepito, radim.1008, poldiss a 1 další ohodnotil 4 Citovat
MJSytic Odesláno 7. červenec 2022 Odesláno 7. červenec 2022 Snad to tentokrát vyjde. Vloni v Pačejově jsme se ho nedočkali - byli jsem tam až v neděli. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.