MJSytic Odesláno 23. září 2016 Odesláno 23. září 2016 Kolikrát jste byli v kině a na večeři v restauraci si taky evidujete? Kdybych si měl náklady na všechny Peugeoty takhle zapisovat, tak se teď už nechávám radikalizovat v Sýrii Citovat
Ferry Odesláno 23. září 2016 Odesláno 23. září 2016 neni treba delat sahodlouhe tabulky, u benzinky u stojanu v telefonu v aplikaci zapisu stav km nez se mi natankuje nadrz, u kasy, nez probehne platba kartou na pokladne dopisu litry a castku a je zaevidovano. Stejne pak u opravy, napisu si kilometry, kdy jsem servis delal, castku, kolik to stalo a hotovo Citovat
P607Olda Odesláno 23. září 2016 Odesláno 23. září 2016 (upraveno) Nejlevněji jezdil ve firmě 406 kombi 2,0 HDi, koupeno asi za 123000 a na tachometru asi 120000, prodáno za 10000 a na tachometru snad 450 000. Jezdilo prakticky bez závad, takže jenom nafta, pravidelný servis a pneu. Draze jezdí nová auta - jinou 406 kombi jsme koupili novou v roce 2003 za tehdy asi 700000 a i když najela 550000 s minimálními opravami, pod korunu za km se v parametru amortizace (kupní/prodejní cena) nedostala. Dceřina 206 jezdila levně - koupeno za 54 t, prodáno za 25 t, ujeto 130000 km, opravy byly, ale nebyly drahé - dostala se pod 3 Kč na km po započítání úplně všeho. Ukazuje se, že levně jezdí auta stará asi 100 t. km a když máš dobrý servis. Nová auta tak levně nejezdí - tam se platí za tu "jistotu" že tě někde nenechá. Upraveno 23. září 2016 uživatelem P607Olda Citovat
Vvitty Odesláno 23. září 2016 Odesláno 23. září 2016 před 27 minutami, MJSytic napsal: Kolikrát jste byli v kině a na večeři v restauraci si taky evidujete? Jo. Ne proto ze bych musel resit jestli jdeme na veceri nebo do kina ale neni od veci vedet jake jsou mandatorni vydaje a jake jsou vydaje ktere lze v pripade problemu osekat. Citovat
oddie Odesláno 23. září 2016 Odesláno 23. září 2016 406 se vešla do 3Kč/km komplet, amortizace, servis i palivo. Najel jsem s ní celkem 50tis km za 2,5 roku. Nynější majitel už ji má 5 let, najeto s ní asi hodně přes 100, celkem to asi už bude mít nájezd přes půlmega. 806 v současné době vychází pod 5Kč/km komplet, možná jen 4,50, tak přesně to nevím. Po 5 letech a 80tis km. Nejlíp vyšla kdysi 205D, jezdila fakticky jen za palivo - po 4 letech a 70tis km totálka, něco zaplatila pojišťovna, něco se rozprodalo, a celkem dohromady to dalo o pár tisíc víc než byla pořizovačka a kompletní servis... ale to se moc nestává, to byla dost výjimka. Citovat
Stejsn Odesláno 23. září 2016 Autor Odesláno 23. září 2016 Před hodinou, MJSytic napsal: Kolikrát jste byli v kině a na večeři v restauraci si taky evidujete? Samozřejmě, ale to píšu na jiná fóra Citovat
poldiss Odesláno 23. září 2016 Odesláno 23. září 2016 Taky si to u 306 zapisuju, jen se na to moc nedívám Téměř veškeré výdaje od června 2012, kdy jsem auto koupil, jsou 306 251 Kč. Najeto mám skoro na kilometr přesně 90 000 km, tzn 3,4 Kč/km. Příjemná částka, když si vezmu, že tam jsou započítány kraviny jako nový interiér a hromada dalších blbostí, co jsem si za ty roky navymýšlel Citovat
MilanF1 Odesláno 23. září 2016 Odesláno 23. září 2016 Já jsem tohle taky počítal, ale nemám to přesně. Byl jsem okolo 3 Kč/km, ale zkusím tabulku najít a aktualizovat. Samozřejmě myslím 306tku. U 106 GTI budu aktuálně na nějakých 7 Kč/km. Citovat
vix Odesláno 23. září 2016 Odesláno 23. září 2016 Legendární 205 D vyšla srandovně Pořizovačka 70 tis. v 2002, zaplacena během 3 měsíců studia v Něměcku. Jezdila na Seta-diesel, takže 0,85 Kč/km (16,20 Kč/l) Okolo 70 tis. km se začala překlápět amortizace/opravy, opravy na ní vycházely na cca 0,5 kč/km, nafta už byla přes korunu. V roce 2007 byly náklady na naftu už skoro 2 Kč/km, v roce 2011 zase jen 1,80 Kč/km. Život ukončila v roce 2011, s najetými (se mnou) 199 968 km a prázdnou nádrží. Předposlední rok jezdila i částečně jako" soukromé auto pro služební účely", čímž něco přinesla na 306. Bylo to zábavné auto. 306 má teď po cca 90 tkm náklady 3,07 Kč/km. Zase mě ale vozí do práce Citovat
ozzy56 Odesláno 23. září 2016 Odesláno 23. září 2016 před 3 hodinami, Charlie 1 napsal: A zeptam se tech co kupují funglovky,kdy začínají první investice po sjetí gum a servisních prohlídek,nebo kromě servisu olej a filtry,kdy se začíná prostě auto sr...t..... není to jen moje zkušenost, ale i od známých a rodiny--pokud najedeš obvyklých cca 12 tisíc ročně, tak prvních pět šest roků platíš jen naftu, filtry,oleje, pak ten kolotoč začne náhr. dílama do brzd a podvozku včetně pneumatik atd.atd. Citovat
ozzy56 Odesláno 23. září 2016 Odesláno 23. září 2016 (upraveno) jinak se připojím k výše uvedenému--moje nejlevnější ježdění bylo s 205 D, navíc jsem měl tehdy naftu a oleje zdarma , takže jsem kupoval sem tam jen filtry , to auto neznalo slovo porucha Upraveno 23. září 2016 uživatelem ozzy56 Citovat
radim.1008 Odesláno 23. září 2016 Odesláno 23. září 2016 Taky jsem kouknul do záznamů. Za devět let najeto 108 250km a součet za servis i s kupní cenou auta je 228 895Kč. Auto stálo 89 900,- a ještě jsou v součtu jedna komplet nová sada kol a jedna ojetá. Nemám v tom drobnosti tipu žárovka a kosmetika a hlavně palivo s pojištěním. Takže jen pořizovačka a servis dělá 2.11,-/km. Moc irelevantní to asi není. Odesláno z mého E2303 pomocí Tapatalk Citovat
MilanF1 Odesláno 23. září 2016 Odesláno 23. září 2016 (upraveno) Tak jsem to aktualizoval. Před dvěma lety to vycházelo (při 100% amortizaci) 3,20 Kč/km. Teď jsem to spočítal na 2,70 Kč/km. Samozřejmě to je včetně paliva. Za poslední tři roky (85 000 km) se do servisu dalo jen cca 13 000 Kč. Plus 10 000 Kč jsou fixní náklady (dálnička, POV, STK). Jsou to pěkná čísla, ale během dvou následujících let (60 000 km) se počítá s výdaji: Rozvody, tlumiče, chladič, silenty ramen, uložení motoru, přední brzdy a ono něco ještě naskočí. Upraveno 23. září 2016 uživatelem MilanF1 Citovat
Charlie 1 Odesláno 23. září 2016 Odesláno 23. září 2016 ja 406 ted v prosinci ji budu mít 7 let a 100000Km najeto komplet náklady vychazejí na 3,66Kč/km což si myslím že je fajn... Citovat
Ajdamek Odesláno 25. září 2016 Odesláno 25. září 2016 U 407 jsem to kdysi zhruba pocital a vychazelo to na cca 6kc/km z toho 4 kc palivo za najezd 140tkm U santa fe to zatim vychazi 3,3kc za km, najeto 44tkm, ale kupoval jsem dve sady gum, delal rozvody a brzdy, takze by to casem melo klesnout, zalezi jak dlouho vydrzi spojka, ta prvni se delal pry v 90tkm a ja tam mam 170tkm. Citovat
KoudaK Odesláno 26. září 2016 Odesláno 26. září 2016 V 23.9.2016 at 13:10, Stejsn napsal: Mám to takhle i u mých dalších dvou aut, ale to jsou historická vozidla pro radost. Tam už to je 9,50 u jednoho auta (najel jsem s ním jen 10 tisíc) a u druhého 8,40 (najeto 8 tisíc). Ale kdybych k tomu ještě připočítal, že oběma platím garáž, pak by to bylo fakt hodně. Co mas za kousky? Teda pokud to neni tajný. ;-) Citovat
Stejsn Odesláno 26. září 2016 Autor Odesláno 26. září 2016 Ritmo 5dvéř a Ritmo Cabrio. No a 1203 sanitku, ale tu nikam nepíšu. Citovat
Haryk Odesláno 26. září 2016 Odesláno 26. září 2016 Taky jsem zapisoval vše, teď už jen servis, tj. výměnu olej, filtry aj. abych věděl kdy měnit. Ještě kdysi dávno jsem psal za co se utratily preníze, vydržel jsem to asi půl roku a pak jsem zjistil, že ani tolik neberu tak jsem skončil Citovat
vendelinek Odesláno 26. září 2016 Odesláno 26. září 2016 Nedávno jsem na to taky koukal,mám ESK a tam si všechno eviduju, přesně uz si to nepamatuju ale bylo to nějak 3,2146 ......,bylo tam 9 čísel Odesláno z Samsung J 5 (2016) Citovat
Dodo1976 Odesláno 27. září 2016 Odesláno 27. září 2016 Připojuju se k pochvalování P205 D. Sice jsem nebyl majitelem, ale to auto nemělo chybu. A lítalo jak vítr = za pár kaček mnoho muziky Jinak aktuálně jsem s dvouletým P5008 na 2,34 kč/km. Používám aplikaci PHM & Náklady od maze mobileapps verzi 3.4.0 Dělám to tak jak výše popisuje Ferry. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.