Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Precitaj si nieco o JMJ dpf filtroch a pochopis preco mas take vysoke hodnoty, ked chces normalne funkcne dpf kup bossal alebo origo ale to uz je o dost drachsie ako jmj

Odesláno

Vážení v měsící květnu 2017 ( datum nechci úmyslně uvádět)  jsem byla na pravidelné STK Hradec Králové, FAP OF   a EGR OF od Strakiho.  V okamžiku kdy technikovi  po napojení řídící jednotky  vyskočila hláška EGR OF technik celou situaci uazvřel, že auto nemá FAP a hotovo...

Odesláno

je to jenom počítač ... nejen, že se dá přeprogramovat, ale taky se dá zjistit, jak je naprogramovanej ... ale přijde mi to poněkud překomplikovaný, myslím si, že by ta mašina na emisích musela mít hodně dobrý informace od výrobce i od tunerů a nemalou vlastní inteligenci, protože co kus, to originál, a pokud vím (pokud tuneři nemlží, aby se udělali zajímavějšíma :-)), tak to není otázka jenom na nějakým pevně daným místě v paměti překlopit jeden bit, kterej řekne "vypni fap", a kterej by se dal jednoduše zkontrolovat

na druhou stranu nepodceňoval bych snahu automobilek natlačit nám ty svoje krámy ať to stojí co to stojí, takže nevylučuju, že softwarovou detekci FAP OFF mají vyvinutou a už to některým stanicím tlačí ... chtělo by to nějaké spolehlivější info :-/

přinejmenším nemůže si někdo zajet do Hradce to otestovat a ideálně nafotit? :-)

Odesláno (upraveno)
Před hodinou, mikysedliste napsal:

.......  Jedině mě napadá že v řídící jednotce byla chyba egr ventilu a tím pádem měření emisí nepokračovalo. 

Taky si myslím.

Upraveno uživatelem Sawoy
Odesláno
před 21 hodinami, Sawoy napsal:

Taky si myslím.

Poté co technikovi DIA napsala: Ventil pro regulaci tlaku přerušen závada 1138, se koukl pod kapotu k egr ventilu, uviděl volné hadičky v nich šroubky a řekl, že pokud to je tak,  že prostě FAP nemůže fungovat a  to je jistý.

Odesláno
V 4. 5. 2017 at 16:19, Lihous napsal:

Je zajimave ze na diag myslim ze to byl bosch to psalo nam na P406 taky stejnou zavadu a na og peugeot nic .....?
Kolega na P407 stejne vymena rele a vysledek stejny nasledovala "hadka" s dolozenim uctu o provedene oprave = a auto slo dale na emise ....
Myslim ze cesi jsou zase o nekolik kroku dale nez je pozadovano .....
Ale to je jen mimo tema jako poznamka :)
Pekny den.

:xvul:):):) Závada P1351 spíš než vadné relé může signalizovat vadné žhavící svíčky. Mám stejnou závadu, relé cvaká, ale dvě svíčky jsou přerušené, takže jdu na na jejich výměnu.

Odesláno (upraveno)

Ahoj vsem, pridavam aktualni informace z emisi. Readiness absolutne bez chyb a kourivost take ok. FAP OFF + EGR OFF a CHIP od Strakiho.

Upraveno uživatelem Swop
Odesláno
V ‎11‎. ‎5‎. ‎2017 at 8:07, von_georg napsal:

Vážení v měsící květnu 2017 ( datum nechci úmyslně uvádět)  jsem byla na pravidelné STK Hradec Králové, FAP OF   a EGR OF od Strakiho.  V okamžiku kdy technikovi  po napojení řídící jednotky  vyskočila hláška EGR OF technik celou situaci uazvřel, že auto nemá FAP a hotovo...

A kontaktovala jsi Strakiho? Co na to on řekl?

Protože aniž bych se stavěl na tu nebo na tu stranu tak se mi to jeví dost divné protože pokud se nemýlím tak se tady s takovým problémem nikdo nesvěřil že by po Strakiho zásahu neprocházel na ME.

Odesláno (upraveno)

Ano komunikovali jsme spolu.

Bohuzel tam nastal "problem" ten ze pan byl chytry a videl u elmag ventilu zaslepene hadicky.

Stacilo by do hadicek dat kulicky a nasadit na ventil zpet.Jinak EGRoff zjistit nelze.Resp lze ale ne u EK.

Jinak mi prijde ze clen von_georg je ponekud "jiny" clen a neni to podle vseho ani zena.Nevim a ani neresim.

Vse mel "a" vysvetleno.

 

 

EDIT: Dnes ofiko emise na RHR se vstrikovanim Delpni a FAPoff + EGRoff

Upraveno uživatelem straki007
Odesláno

Tak před chvílí sem byl na emisích a mašina po připojení auta psala vozidlo nepodporuje OBD (několik marnych pokusů) když sem se ptal technika čím to může být jen krčil rameny s tím že neví, přitom diagnostika diagbox atd se připojí normálně, tím nechci říct že emise nemám, pán byl hodný připojil noťas chvilku s ním něco laboroval a emise mám. Tímto sem se ale přesvědčil že emise jdou stále udělat i bez nastartovaneho a připojeného auta když se chce. Ps:straki " mám od tebe egr off a Chip, nemůže to být tím? 

Odesláno

Tak mně se stalo  na Stk  V PLzni to samé  nemohli se připojit a  bylo auto které  mělo vše origo, ukazovalo to nesmysly jako teplota  motoru 250 st, otáčky 50 a podobně , tak tam nastavil něco růčo a už se měřilo

A technik řekl že to není nic nenormálního  .Tak si myslím chyba  toho jejich přístoje

  • O 2 týdny později...
  • O 4 měsíce později...
  • O 3 měsíce později...
  • O 1 měsíc později...
Odesláno

Tak mám po STK.

4lehké závody:

2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivych spoju mechanismu řízení jsou poškozené(2roky/15tis km měněny):bojim

5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol(ramena)je zkorodovana.

6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné.

6.1.1.3.1 Povrchova koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla.

EK:viz foto.

 

1520270738975645596065.jpg

Odesláno

Ahoj byl jsem pred tydnem. Fap mam auto rok 2002 .Napojil to na dia pak fotil vinko pak to natocil jednou slapnul na plyn nalepil znamku a za deset minut jsem frcel.

Odesláno

Ja bohužel FAP nemám. Kdyby se to auto stále nesralo s prkotinama tak ho nechám vrátit ale obávám se že na moje ježdění by i tak vydržel 6.000km a byl o5 plný.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...