Jump to content

mikysedliste

User
 • Content Count

  181
 • Joined

About mikysedliste

 • ID člena
  51268
 • Rank
  Pozorovatel
 • Birthday 12/14/1979

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 407
 • Rok výroby
  2005

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Nepomuk PJ
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

1,183 profile views
 1. Nevím jestli už rádio máš zapojený ale pokud ne tak na rychlo se dá vyzkoušet tak že:pokud ti na konektor (A 16 pin) na pin 9 jde spínané + tak ho odpoj, piny data can sou na obou rádiích stejná takže s tima se nehýbe,na pin 12 jde trvalé +,pin 16 kostra,z konektoru Lcd pin 1 na konektor rádia (A 16 pin) zapojit do pinu 9 a pin 7 do pin 15 a pin 2 se zapojuje do konektoru kam se dává aux (B 12pin) na pin 6. Pak optické kabely a rádio musí naběhnout.
 2. Ahoj chtěl bych do pažouta 407 na rádio rt3 pořídit yatour místo cd měniče, mimo poslechu hudby přes kartu bych ho využíval i pro poslech online rádia z mobilu zapojený přes kabel aux do yatour, ale není mi známo jak tohle funguje pokud v yatour nebude karta a jen do něj připojím mobil přes ten kabel. Rádio ten mobil uvidí jako např cd1 nebo jak? Nyní mobil připojuji přímo do aux na rádio, ale hlasitost je dost mizerná, oproti cd a tuneru.
 3. Zkus ho na zkoušku zaslepit kouskem plechu (ne odpojit), pokud cukání přestane je po egru.
 4. Blíží se mrazy tak si všichni dolejte olej v servu nad risku ať tu pak zas nebrečíme (včetně mě) že nám pění servo.
 5. Tak už mám po výměně spojky no docela porod obzvlášt sundat nápravnici,přikládám pár fotek
 6. Já takhle jezdil cca 1200 km pak sem měl možnost buď koupit za docela velký peníze novej a nebo ho nechat zaslepenej a softwarově vypnout, upřednostnil sem druhou možnost a alespoň motor dýchá čerstvej vzduch.
 7. Já dal záslepku mezi nerez trubku a egr
 8. Koukni do sekce 407 je tam toho o egru plno,jestli chceš vyzkoušet že to cukání dělá egr tak ho zaslep ale nech zapojenej a normálně jezdi. Kontrolka motoru se nerozvítí a ani auto nespadne do nouzáku.
 9. Ahoj přestala mi fungovat na SW zásuvka na tažným (na přívěsu nesvítí nic) má to někde nějakou centrální pojistku na přívěs?
 10. Ahoj budu dělat spojku na 2.0 hdi 100kw, koukal sem že všude píšou že je třeba speciální nářadí, o co se konkrétně jedná?
 11. Ahoj bylo by možno spojkovou sadu včetně dvouhmoty na ford mondeo mk4 2.0tdci 103 kw rok 2010 vin kod WFOGXXGBBGAL32681 Díky za info.
 12. Je potřeba jen páčka tempomatu, na netu jich najdeš plno, pak odmontovat plasty kolem volantu nacvaknout páčku dát zpět plasty (práce na 10 min) a pak aktivovat na diagnostice.
 13. Tohle se v 90% případů opravdu řeší jen v zimě a většinou stačí jen odvzdušnit a pak hlídat hladinu nad ryskou.
 14. ODVZDUŠNIT Minulou zimu se mi to taky stalo a letos sem si před zimou říkal že musím zkontrolovat olej v servu,no neudělal sem to a při prvních mrazech si servo cuclo vzduch a bylo. Takže nejlépe přidzvednout předek auta dolejvat servo a točit volantem do krajních poloh a v nich pár vteřin držet,hlavně vydržet a nevzdávat to já volantem točil možná 50x než to bylo jakž takž ok, a úplně odvzdušnit se mi to povedlo až za 2 dny (zcela bez pěny) vždycky když sem od někud přijel tak sem dolil olej,hlavně mít hladinu oleje cca 2 cm na riskou. A i ted v tich velkejch mrazech jde servo jak víno,prostě jakmile začne mrznout a v nádobce je olej jen k risce nebo i min je na problém zaděláno. Ale vše už se tu dávno řešilo.
 15. Taky mi to takhle blblo, a po oddělení předního panelu rádia sem měl ve štekru co spojuje přední panel s rádiem na desce 2 studený spoje, po prohřátí pinů pajkou mám již přes rok klid.
×
×
 • Create New...