Jump to content

mikysedliste

User
 • Content Count

  182
 • Joined

Everything posted by mikysedliste

 1. Taky o něm uvažuji, můžeš sem dát prosím odkaz na rádio? Díky
 2. Nevím jestli už rádio máš zapojený ale pokud ne tak na rychlo se dá vyzkoušet tak že:pokud ti na konektor (A 16 pin) na pin 9 jde spínané + tak ho odpoj, piny data can sou na obou rádiích stejná takže s tima se nehýbe,na pin 12 jde trvalé +,pin 16 kostra,z konektoru Lcd pin 1 na konektor rádia (A 16 pin) zapojit do pinu 9 a pin 7 do pin 15 a pin 2 se zapojuje do konektoru kam se dává aux (B 12pin) na pin 6. Pak optické kabely a rádio musí naběhnout.
 3. Ahoj chtěl bych do pažouta 407 na rádio rt3 pořídit yatour místo cd měniče, mimo poslechu hudby přes kartu bych ho využíval i pro poslech online rádia z mobilu zapojený přes kabel aux do yatour, ale není mi známo jak tohle funguje pokud v yatour nebude karta a jen do něj připojím mobil přes ten kabel. Rádio ten mobil uvidí jako např cd1 nebo jak? Nyní mobil připojuji přímo do aux na rádio, ale hlasitost je dost mizerná, oproti cd a tuneru.
 4. Zkus ho na zkoušku zaslepit kouskem plechu (ne odpojit), pokud cukání přestane je po egru.
 5. Blíží se mrazy tak si všichni dolejte olej v servu nad risku ať tu pak zas nebrečíme (včetně mě) že nám pění servo.
 6. Tak už mám po výměně spojky no docela porod obzvlášt sundat nápravnici,přikládám pár fotek
 7. Já takhle jezdil cca 1200 km pak sem měl možnost buď koupit za docela velký peníze novej a nebo ho nechat zaslepenej a softwarově vypnout, upřednostnil sem druhou možnost a alespoň motor dýchá čerstvej vzduch.
 8. Já dal záslepku mezi nerez trubku a egr
 9. Koukni do sekce 407 je tam toho o egru plno,jestli chceš vyzkoušet že to cukání dělá egr tak ho zaslep ale nech zapojenej a normálně jezdi. Kontrolka motoru se nerozvítí a ani auto nespadne do nouzáku.
 10. Ahoj přestala mi fungovat na SW zásuvka na tažným (na přívěsu nesvítí nic) má to někde nějakou centrální pojistku na přívěs?
 11. Ahoj budu dělat spojku na 2.0 hdi 100kw, koukal sem že všude píšou že je třeba speciální nářadí, o co se konkrétně jedná?
 12. Ahoj bylo by možno spojkovou sadu včetně dvouhmoty na ford mondeo mk4 2.0tdci 103 kw rok 2010 vin kod WFOGXXGBBGAL32681 Díky za info.
 13. Je potřeba jen páčka tempomatu, na netu jich najdeš plno, pak odmontovat plasty kolem volantu nacvaknout páčku dát zpět plasty (práce na 10 min) a pak aktivovat na diagnostice.
 14. Tohle se v 90% případů opravdu řeší jen v zimě a většinou stačí jen odvzdušnit a pak hlídat hladinu nad ryskou.
 15. ODVZDUŠNIT Minulou zimu se mi to taky stalo a letos sem si před zimou říkal že musím zkontrolovat olej v servu,no neudělal sem to a při prvních mrazech si servo cuclo vzduch a bylo. Takže nejlépe přidzvednout předek auta dolejvat servo a točit volantem do krajních poloh a v nich pár vteřin držet,hlavně vydržet a nevzdávat to já volantem točil možná 50x než to bylo jakž takž ok, a úplně odvzdušnit se mi to povedlo až za 2 dny (zcela bez pěny) vždycky když sem od někud přijel tak sem dolil olej,hlavně mít hladinu oleje cca 2 cm na riskou. A i ted v tich velkejch mrazech jde servo jak víno,prostě jakmile začne mrznout a v nádobce je olej jen k risce nebo i min je na problém zaděláno. Ale vše už se tu dávno řešilo.
 16. Taky mi to takhle blblo, a po oddělení předního panelu rádia sem měl ve štekru co spojuje přední panel s rádiem na desce 2 studený spoje, po prohřátí pinů pajkou mám již přes rok klid.
 17. Nu taky mi to pěkně štve ale co s tím, vyměnit pedál?
 18. Ahoj když sešlápnu plynový pedál s citem tak než začne reagovat motor je v pedálu vůle tak cca 1,5 cm možná víc,má to tak být?
 19. Mohu potvrdit mám rok 05 407 sw takže první verzi bsi a parkovací senzory sem si aktivoval diagnostikou, a nebylo by lepší si diagbox koupit? Na ali cca 50 USD a nemusí se pak člověk furt něhoho prosit a platit za diagnostiku.
 20. Ahoj dnes se mi rozsvitila kontrolka motoru a palubák hlásí chyba emisního systemu,dle diagnostiky Trvalá závada:Signál diferencilniho tlaku ve výfukovém potrubí Koherence při zastaveném motoru,kod chyby P0470 Mělo by prý stačit vyměnit jen nějaký čidlo ale kde ho najdu,na výfuku? Už jste někdo tuhle závadu měl?
 21. Bindy:zkus vypojit ventily na ovládání klapek, klapky ti sice při regeneraci nepřepnou ale regenerace proběhne normálně jen bude trvat dýl. A když to nebude škubat tak bude chyba v klapkách.
 22. Tak před chvílí sem byl na emisích a mašina po připojení auta psala vozidlo nepodporuje OBD (několik marnych pokusů) když sem se ptal technika čím to může být jen krčil rameny s tím že neví, přitom diagnostika diagbox atd se připojí normálně, tím nechci říct že emise nemám, pán byl hodný připojil noťas chvilku s ním něco laboroval a emise mám. Tímto sem se ale přesvědčil že emise jdou stále udělat i bez nastartovaneho a připojeného auta když se chce. Ps:straki " mám od tebe egr off a Chip, nemůže to být tím?
 23. To je nějaký divný jak mu mohla vyzkočit hláška egr off? Jedině mě napadá že v řídící jednotce byla chyba egr ventilu a tím pádem měření emisí nepokračovalo.
×
×
 • Create New...