Přejít na obsah

o.kaplavka@gmail.com

Uživatel
 • Počet příspěvků

  25
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli o.kaplavka@gmail.com

 • ID člena 67595
 • Hodnost
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Datum narození 30. duben

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 307

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Svitavy
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. o.kaplavka@gmail.com

  Depollution system faulty

  Dobrý den, prosím vás mohli by jste mi někdo říct co znamená depollution system faulty? 307 2.0hdi 100kw. Děkuji.
 2. o.kaplavka@gmail.com

  Tlak a teplota FAP filtru

  Zdravím můžu se zeptat jestli je normální že při přidání plynu se zvedá tlak fapu až na 170mBaru? Viz fotka v příloze. Děkuji za odpovědi.
 3. o.kaplavka@gmail.com

  Zadní blinkr bez proudu

  Zdravím mám úplně stejný problém v levém zadním světle . Vypálila se kostra, napojil jsem novou a všechno jde kromě blinkru. Dostal ses s tím někam dál přišel jsi na něco? Nebo mohl by nám tu poradit nějaký odborník co se v elektrice a v jejich zavadach u Peugeotu 307 vyzná? Děkuji.
 4. o.kaplavka@gmail.com

  egr ventil 2,0hdi 100kw rhr

  No jo ale jak zablendovat? A to stejně nejdřív musím nejak vyčistit aby to fungovalo tak jak má a nehlásilo to chybu ne?
 5. o.kaplavka@gmail.com

  egr ventil 2,0hdi 100kw rhr

  Zdravím, mohu poprosit o radu, auto začalo cukat za jizdy a sviti chyba egr ventilu. Staci ho vyndat a nejak vyčistit nebo je to na vymenu za nový? Děkuji za odpovědi.
 6. o.kaplavka@gmail.com

  Chyba turba P2563 Peugeot 307 2.0 hdi 100kw RHR

  Dobrý den, tak jsem odpojil konektor od EGR ventilu a je po cukani, nicméně ta chyba turba je tam na diagnostice porad. Můžete někdo prosím poradit co dál. Můžu jezdit prozatím s odpojeným konektorem od EGR? Nevadí to nějak motoru?
 7. o.kaplavka@gmail.com

  Chyba turba P2563 Peugeot 307 2.0 hdi 100kw RHR

  Jojo děkuji. A jak a kudy se tam prosím vás dostáváte k tomu turbu dozadu? Je tam nic moc přístup teda se mi zdá...
 8. o.kaplavka@gmail.com

  Chyba turba P2563 Peugeot 307 2.0 hdi 100kw RHR

  Aha... A tak ten ventil s tím nesouvisí teda vůbec? A jak ty podtlaky zkontrolovat (změřit)?
 9. o.kaplavka@gmail.com

  Chyba turba P2563 Peugeot 307 2.0 hdi 100kw RHR

  Doplněno, zapomněl jsem, omlouvám se..
 10. Dobrý den, prosím vás mohli by jste mi poradit, turbo za jízdy nějak víc syčí, občas to pocukává a na diagnostice je chyba P2563 - Turbo valve position copy signal - value higher then setting. Může to způsobovat tento špatný ventil - měnič tlaku turbodmychadla Pierburg cis. dílu 7.00612.00? Nebo to ovládá něco jiného? Děkuji moc za odpovědi.
 11. Tak jsem hledal nějakou uvolněnou hadičku a žádnou jsem nenašel.. tak už nevím teda čím by to mohlo být nějaký ten ventil špatný? Ale který to je ventil a kde ho presne najdu to nevím... A ještě se ozývá takový lupání nebo takový nejaky zvuky divný jako kdyby bouchalo něco gumového do plastu z levé části motorů zezadu.. ale nedělá to pořád, jen nějak při přidání plynu.. může to s tím souviset?
 12. Takže musim zkusit prohledat odpojenou hadičku někde? A zhruba kde by to mohlo být nevíte? A může to způsobovat to poskakování auta za jízdy ta odpojena hadicka? Děkuji za odpověď.
 13. Tak teď se mi objevila na diagnostice jeste k tomu chyba P2563 - turbo valve position copy signal - value higher then setting. Nemůže to auto tak pocukavat nakonec ted kvůli tomuhle? A co je to prosím za nejaky ventil a kde jo najdu? Děkuji moc za rady.
 14. Právě nevím už co zkusit, vypadá to na ty o-krouzky na hadici na přívodu do filtru, ale už jsem zkoušel různé a asi nemůžu sehnat ty správné a navíc už ani nevím jaké tam mají být protože jsem to nějak domotal a nejaky asi ty původní co tam byly i ztratil..
 15. Nevíte prosím někdo z jakého motoru je tento filtr? A jestli bych ho mohl použít? Děkuji.
×