Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno (upraveno)

Děkuju Hurvajzovi za vyzvednutí a uložení sady liťáků. Drandil pro ně z Hustopečí až do Znojma když jsem si užíval s rodinou výletů po Krkonoších - prodejce měl hodně dobrou cenovku a tak by mi je asi až do příští neděle nedržel (ostatně i já prodávám většinou tomu, kdo je rychlejší). Teď jsou kola u Radka a já si je v pohodě můžu vyzvednout až se budu vracet po dušičkách ze Slovače, což mi paradoxně ušetří cca 300 km výlet, kdybych se pro ně hnal z Prahy do Znojma na otočku.


Zastavil ses???
Klobásový ráj Pavlice

Upraveno uživatelem Medvěd
Návštěvník
Odesláno

Bože! To je foceno někde v ráji? Tam bych asi běhal od jednoho konce k druhému a nevěděl bych co by. To je nádhera! Kde to je? Málem jsem začal olizovat displej 🤣

Odesláno (upraveno)

Méďo, z Brumovic, ne z Hustopečí, a jinak nemáš zač, pro kamarády nemam problem udělat cokoliv co je v mých možnostech. V Klobásovým ráji jsem se nestavil, byl jsem ve Znojmě až v 15:30 tak jsem hned mazal domů. Mam to uložený jako Tip na výlet :)

 

@HanysR Ano je to skutečně v ráji, kousek od Znojma je totiž Klobásový ráj - https://www.vyletystatou.cz/vylet/66-klobasovy-raj-pavlice

Medvěd mě na něj upozorňoval a ted mě zase dráždí i tady :D

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odesláno

Dotatečně ale přeci - Tímto bych chtěl poděkovat veřejně ( soukromě jsem už samozřejmě děkoval na místě) @Scratch za to , že pomohl s potvrzením správného výběru podlahové krytiny a díky své drzosti ještě vymámil z prodejce významnou slevu !!! :super

Ale protože ho znám a vím že neunese tolik chvály , tak musím konstatovat , že mi VŮBEC nepomohl s pokládkou a nábytek se mnou vystěhovala a zpět zase nastěhovala ta moje 🦴 !  Čest její památce   😇

PS: Objednán nový člun , náhradou za ten o dovolené na Labi utopený :mad:

Odesláno (upraveno)

Velký dík HafiTy-mu. Nejen, že někde v zásobárně ND našel potřebný držák brzdového třmenu, ale i s tím držákem mě odvezl do servisu a pak ještě domů. A to všechno za "DĚKUJU" 

Hafíku, pokud budeš potřebovat něco např. kolem elektriky nebo i jinou pomoc - piš, volej nebo jinak kontaktuj, tuhle službu máš u mě.😃 

Upraveno uživatelem FrantaCV
Odesláno

No ještě moc nejásej.... Myslím, že ti budou chtít nacentrovat ten držák co "jde až z Francie".... A jestli ti vrátí ten tvůj starý prasklý.... Takže v podstatě není zač....

  • O 3 týdny později...
Odesláno

Velké díky patří @ChouLu za pomoc při zjištění a následné pomocí při opravě mého coupe. Už to konečně nepadá do nouzaku 👍

Luky příště radši koukneme nejdřív po povrchu než rozebereme půlku motoru :D

 

  • O 2 týdny později...
Odesláno

ja taky dekuji Choulakovi za pomoc s coupe, u me to aspon Milane funguje :D 

A taky diky Kolbicovi za opravu packy blinkru, uz to neni takove mekke :D

  • O 4 týdny později...
Odesláno

Zapomněl jsem poděkovat @jarmyl a @OK406 za (jak jinak) ochotu omrknout autí.... Že jsem zase byl "těsně druhej" už je moje chyba :nevim No obyčejně než se k něčemu rozhoupu.... :roker

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...