Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 21.1.2025 v kategorii Příspěvky
-
Dneska vařim já
MotoMoto a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele BubakGS za téma
3 points -
Dneska vařim já
Péťa a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele sitler za téma
BRamborovy kneDLIKY3 points -
Fotím, Fotíš, Fotíme
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
I kdybys napsal západ, budu ti to věřit... Je to moc hezký.., málo kdy východ zažiju, páč spím, ale vzhledem k tomu, že to fak vypadá stejně, tak co.. o tolik sem evidentně zas jako úplně nepřišla..2 points -
Systém kontroly výfukových plynů
Petra23 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
ahoj, dovolím si tvrdit, že první závada nebyla způsobena tím, že se zničeho nic ucpal naftový filtr--tohle se normálně neděje , nakonec mi dává zapravdu skutečnost, že se závada opakovala, i když filtr vyčistili/vyměnili..., doporučuju diagnostiku v autorizovaném servisu, tohle tipování od boku je k ničemu, leda budeš měnit díly a platit... závada může být i v předřeném drátku za pár korun2 points -
Dneska vařim já
dýzl a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
2 points -
2 points
-
Mne appka po 76 dnoch nacitala az 1 jazdu a uz zase nic uz nemam na nu nervy, zacinam uvazovat, ze ju uplne vyhodim z mobilu1 point
-
@dýzl ..tak da se, tam taky uplne v pohode. Ale U stromu jsou lepsi...1 point
-
Cha, cha . Ja už roky mám elektromotor v kolese bicykla.1 point
-
Tak zrovna v Táboře když je "potřeba" něco polknout , tak za lidovku- jídelna Dusík ceny pod 200 / https://www.menicka.cz/6658-jidelna-dusik.html / Je to ale opravdu jen jídelna, není to restaurace 2 cenové!! chodí tak lidé jak v montérkách tak i "ouřadové"... Ale jídla dobrá a porce dostačující.1 point
-
Systém kontroly výfukových plynů
Petra23 zvýšil/snížil popularitu uživatele Charlie 607 za téma
No začal bych tou sekundární baterií aby byla plně funkční a až pak řešil dál.1 point -
Zapoměl jsem doplnit,kdyby někdo někdy potřeboval,tak byl rozpadlí starter.1 point
-
Řekl bych, žes buď natankovala blbou naftu nebo si čerpadlo nasálo humus ze dna nádrže. Každopádně souhlas s připojením na diagnostiku - předpokládám kompletní vyčištění palivových cest a modlil bych se, aby byly vstřiky v pohodě1 point
-
přispěju tady i já, i když nevařím, bo sem ženatý, tečka , přes víkend jsme poprvé zkusili uvařit slezský bigos, který je prý ostravskou specialitou, sem se dočetl (no chujovina nějakého pisálka), bo tu žiju od narození a nikdy to doma ani nikde jinde nevařili, ani v hospodě na jídelním lístku sem to v životě neviděl..., ale dáváme si to když jsme v Polsku, takže to jídlo znám , bohužel jsem výsledek nevyfotil, i když jinak focením otravuju okolí, nějak mě to vyjímečně nenapadlo, asi už ten němec..., doporučuju hlavně pro chlapy, bo je tam hodně masa, okořenit podle chuti, čerstvý chléb a pak aspoň jedno orosené https://fresh.iprima.cz/slezsky-bigos1 point
-
Peugeot RCZ přední nárazník
valenta.ivan zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Bude to podobný jako na ostatních pažoutech té doby. Zezadu loga bude matička. Jen tam musíš dostat ruku.1 point -
Odpoj baterku a pak ji cca po 5 minutách zapoj nebo to může být vadná lambda sonda nebo její kabely a děravý výfuk1 point
-
Třeba poblíž dejvického Kulaťáku naprosto v klidu jezdí jednosměrkama v protisměru nebo po chodníku v parku = ty bych fakt jako příklad nebral1 point
-
Včera o dnes večeře v Ostravě, konkrétně v pivnici U Rady https://restauraceurady.cz/ - já i dvě spoluvýjezdnice jsme si včera i dnes na našich večeřích opravdu pochutnali1 point
-
@Radek Hurvajz ..mas kliku, ze nebydlis bliz. Jinak by toho bylo MAALO...1 point
-
Modely autíček
OK406 zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point