Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. ozzy56

    ozzy56

    Uživatel


    • Body

      6

    • Počet příspěvků

      35 913


  2. BubakGS

    BubakGS

    Člen klubu


    • Body

      5

    • Počet příspěvků

      2 063


  3. Medvěd

    Medvěd

    Člen klubu


    • Body

      4

    • Počet příspěvků

      24 071


  4. oddie

    oddie

    Uživatel


    • Body

      3

    • Počet příspěvků

      24 638


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 21.1.2025 v kategorii Příspěvky

  1. BubakGS

    Dneska vařim já

    ..abych jen neuziral.... ...dneska kotel cervene zelnacky s uzenym.... a le grand final... toz si neposlintejte telefony...
    3 points
  2. sitler

    Dneska vařim já

    BRamborovy kneDLIKY
    3 points
  3. Weri 605

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    I kdybys napsal západ, budu ti to věřit... Je to moc hezký.., málo kdy východ zažiju, páč spím, ale vzhledem k tomu, že to fak vypadá stejně, tak co.. o tolik sem evidentně zas jako úplně nepřišla..
    2 points
  4. ozzy56

    Systém kontroly výfukových plynů

    ahoj, dovolím si tvrdit, že první závada nebyla způsobena tím, že se zničeho nic ucpal naftový filtr--tohle se normálně neděje , nakonec mi dává zapravdu skutečnost, že se závada opakovala, i když filtr vyčistili/vyměnili..., doporučuju diagnostiku v autorizovaném servisu, tohle tipování od boku je k ničemu, leda budeš měnit díly a platit... závada může být i v předřeném drátku za pár korun
    2 points
  5. Radek Hurvajz

    Dneska vařim já

    Hurvajzovo Chilli con carne, a skutečně jen moje, protože to tu nikdo jiný nejí. Sám si uvařil, sám si sežere.
    2 points
  6. ozzy56

    Vtipy

    2 points
  7. stankobn

    MYPEUGEOT APP

    Mne appka po 76 dnoch nacitala az 1 jazdu a uz zase nic uz nemam na nu nervy, zacinam uvazovat, ze ju uplne vyhodim z mobilu
    1 point
  8. BubakGS

    Dobré restaurace, kde se najíst (tipy)

    @dýzl ..tak da se, tam taky uplne v pohode. Ale U stromu jsou lepsi...
    1 point
  9. Akoc

    Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D

    Cha, cha . Ja už roky mám elektromotor v kolese bicykla.
    1 point
  10. dýzl

    Dobré restaurace, kde se najíst (tipy)

    Tak zrovna v Táboře když je "potřeba" něco polknout , tak za lidovku- jídelna Dusík ceny pod 200 / https://www.menicka.cz/6658-jidelna-dusik.html / Je to ale opravdu jen jídelna, není to restaurace 2 cenové!! chodí tak lidé jak v montérkách tak i "ouřadové"... Ale jídla dobrá a porce dostačující.
    1 point
  11. Charlie 607

    Systém kontroly výfukových plynů

    No začal bych tou sekundární baterií aby byla plně funkční a až pak řešil dál.
    1 point
  12. Petr V.

    Chyba U1218 81

    Zapoměl jsem doplnit,kdyby někdo někdy potřeboval,tak byl rozpadlí starter.
    1 point
  13. Medvěd

    Systém kontroly výfukových plynů

    Řekl bych, žes buď natankovala blbou naftu nebo si čerpadlo nasálo humus ze dna nádrže. Každopádně souhlas s připojením na diagnostiku - předpokládám kompletní vyčištění palivových cest a modlil bych se, aby byly vstřiky v pohodě
    1 point
  14. ozzy56

    Dneska vařim já

    přispěju tady i já, i když nevařím, bo sem ženatý, tečka , přes víkend jsme poprvé zkusili uvařit slezský bigos, který je prý ostravskou specialitou, sem se dočetl (no chujovina nějakého pisálka), bo tu žiju od narození a nikdy to doma ani nikde jinde nevařili, ani v hospodě na jídelním lístku sem to v životě neviděl..., ale dáváme si to když jsme v Polsku, takže to jídlo znám , bohužel jsem výsledek nevyfotil, i když jinak focením otravuju okolí, nějak mě to vyjímečně nenapadlo, asi už ten němec..., doporučuju hlavně pro chlapy, bo je tam hodně masa, okořenit podle chuti, čerstvý chléb a pak aspoň jedno orosené https://fresh.iprima.cz/slezsky-bigos
    1 point
  15. VojtouNerCZ

    Peugeot RCZ přední nárazník

    Bude to podobný jako na ostatních pažoutech té doby. Zezadu loga bude matička. Jen tam musíš dostat ruku.
    1 point
  16. davidse

    Systém kontroly výfukových plynů

    Odpoj baterku a pak ji cca po 5 minutách zapoj nebo to může být vadná lambda sonda nebo její kabely a děravý výfuk
    1 point
  17. Třeba poblíž dejvického Kulaťáku naprosto v klidu jezdí jednosměrkama v protisměru nebo po chodníku v parku = ty bych fakt jako příklad nebral
    1 point
  18. Medvěd

    Dobré restaurace, kde se najíst (tipy)

    Včera o dnes večeře v Ostravě, konkrétně v pivnici U Rady https://restauraceurady.cz/ - já i dvě spoluvýjezdnice jsme si včera i dnes na našich večeřích opravdu pochutnali
    1 point
  19. 1 point
  20. BubakGS

    Dneska vařim já

    @Radek Hurvajz ..mas kliku, ze nebydlis bliz. Jinak by toho bylo MAALO...
    1 point
  21. radim.1008

    Modely autíček

    Dnes dojela Tatra 813 AD-125. Děkuji @Klemoňovi za její obstarání. Nejsem předplatitel kolekce. Teď už jen pár oznámených modelů a budu spokojen. Jen kam je dávat. S kolegyní Vejdou. Ifu jsem nevytahoval.
    1 point
  22. ozzy56

    Vtipy

    1 point
  23. Medvěd

    Vtipy

    1 point
  24. Péťa

    Vtipy

    1 point
  25. Péťa

    Vtipy

    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...