Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 30.3.2024 v kategorii Příspěvky
-
ukažte svoji 406
OK406 a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Csaba74 za téma
5 points -
Co jste dnes udelali...
Dave_k a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Klemoň za téma
No jo, ale co ti pomůže , že jsi slušný řidič ( jsem? ) když tě pak vydusí ty "hovada" ??? Zrovna dnes se blížím od D7 ku Kladnu s 20ti tunou, takže trošku větší a hlavně širší vozidlo a v dálce vidím pomalu jedoucí dvojici spoutanou lanem. Z té "výšky" je to vidět. Naproti auta , tak uberu na 70 km/h a "zvolna" je dojíždím. Dám levý blinkr, že se tedy na "něco" chystám. Vídím v protisměru díru, dávám plný kotel, brutálně zrychluji na cca 80 km/h . Ještě kouknu do levého zpětného, jestli mne nechce vzít někdo za mnou a nechce. Plynule vybočím ze svého pruhu a zpoza mne se vynoří magor s Tranzitem a začne mne také předjíždět. Co myslíte, jak je ta silnice na Kladno široká ? Na náklaďák , osobák a ještě dodávku ??? Opřu se do tlakovky , jako jestli to myslí vážně a má nasráno v makovici a co myslíte ??? Normálně se vedle mne nacpal, donutil mne se nalepit na tu předjížděnou soupravu, protože jinak by se rozmáznul o ty stromy co rostou u silnice. Asi tak 1 až 2 vteřiny mi bliklo hlavou, že budu dělat, že ho nevidím, ale co - pak si budu celý život vyčítat, že sebral ten strom ??? Akorát pak na následující křižovat musím zuřivě svírat volant, abych nevyskočil z auta a nedošel si na něj . . .5 points -
Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406
dýzl a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Nick406 za téma
3 points -
Pavelu96 5008 GT Line
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
2 points -
Co jste dnes udelali...
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
2 points -
2 points
-
2 points
-
Peugeot 308 1.6hdi 88kw 2017/18
Pepazdepa007 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Velickin za téma
Kdyby hledal a chtěl 2.0 HDI, tak ještě najde.. Je to nezničitelný motor, pokud se k němu chová jak se patří.. Já měl poslední 1.6 HDI ještě v 307 (80 kw), a jezdil super. Najel jsem s ním 330 tkm, ale pak už trochu hrkal. S předchozí 308 2.0 HDI (2011) jsem najel 450 tkm, a šel pořád čistě, potichu, nebral olej ani nekouřil. Staral jsem se...2 points -
Příspěvky
HonzaZ a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Bohumil za téma
Zdravím všechny. Tak už mě Peugeoti "vypékat" nebudou. Jean (307) už byl za ty roky tak zkorodovaný, že se nevyplatilo ho opravovat. Tak jsem ho předal k ekolikvidaci. Mazlík (3008) už měla 15 let a začaly se projevovat různé neduhy, tak jsem jí dal protiúčtem. Ještě mě po nich zůstaly kompletní kola na letních pneu, a další věci, je to rozepsáno v patřičných sekcích. Asi ke konci prosince jsem začal hledat co pořídit jiného, nic s elektrikou jsem nechtěl ani žadné dotykové displeje, prostě normální auto s normálním motorem, žádný astmatický a udýchaný ludry. Vyhrála to nakonec Mazda CX30. Poctivý dvoulitr, 137kW a je vyřešeno. Tak snad bude dobře sloužit. Mějte se pežoťácky a přeju hodně pohodovýc km s kolama po silnici a s anténou nahoře.2 points -
Jako tak si to shrneme : Prostě dnes se pohybovat po silnici je za trest ! A je úplně jedno jestli jako , , , nebo . Prostě vždycky máš 60 - 80 % šanci, že narazíš na !!! Ale i tak mi to nezkazí radost z řízení "vozidla" , mne to prostě baví . . .1 point
-
Co jste dnes udelali...
pavelu96 zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Uklidil jsem hráběmi zahradu, dovezl na místo po keři hlínu, uklidil ve 306ce a přezul. Umytí a fotka do vlákna až zítra.1 point -
K smíchu i k pláči
Vena garážmistr zvýšil/snížil popularitu uživatele Klemoň za téma
@davidse Jo tak to video od tebe je přesný. Souhlasím se vším co tam zaznělo. "Pár" sporťáku už jsem řídil a to od nejslabších poníků typu Mazda Miata/MX5 až po nasteroidované svalouše typu Charger V8 , 560HP. A i mě se stalo, když jsem poprvé přesedlal z "ufňukané" V6 obsahu 3,7 na V8 obsahu 5,2 a tedy i trošku větší krouťák i výkon, že po "dupnutí" na plyn a to už v rychlosti přes 50km/h se mi splašila prdel pod zadkem a musel jsem korigovat plynem a volantem abych zůstal na své polovině, respektive na silnici. A to mne ještě čeká obsah 7,2 ale to už nebude tak horké. Na letošek zatím zaplaceno 450HP / 530Nm z 5ti litru a 430HP / 570Nm z 6ti litru. Tak snad si to užiju bez tančení na křižovatce . . .1 point -
Tradice máte evidentně na háku1 point
-
Co jste dnes udelali...
Fruktis zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
@Medvěd tohle bude asi jedna z věcí kde se nesejdeme. Ano asi dokážu pochopit že z toho nemáš úplně nejlepší pocit když ti syn vypráví zážitky z cesty. Ano chápu že Váš vztah je řekněme nadstandartní a není to klasický " boj " rodič vs. puberťák. Ale moudrý učitel v AŠ mě naučil a já se toho celý život držím. Nezkoumej do hloubky jak kdo jede proč jede rychle proč jede pomalu proč předjíždí jak předjíždí od to jsou policajti aby to zkoumali pokud nastane karambol zase jsou tu od toho policajti případně správní orgán nebo soudce který bude vynášet trest. Ty si o tom mysli svoje třeba se takový zážitek poděl s kamarády na pivě ale víc neřeš. Tak trochu něco o tom jak by na světě bylo krásně kdyby se každej staral o sebe. Jo a to poutání se v buse. Věř tomu že ten jak ty se směješ páe přes pupek už zachránil spoustu životů a to právě v okamžiku kdy šla mašina na bok nebo do kotrmelce ale zachránilo to i spousty i jen blbých zhmožděnin třeba při prudkém brždění. Vím že většina dálkových vozů má i hlídání jestli jsou pasanti zapnutý nebo ne ale málokterý šofér to vyžaduje. Párkrát jsem jel jak dvojka na dálkové lince a zodpovědně řeknu že jedinej kdo měl problém se poutat byli český pasanti cizinci jak si dřepli tak se zakurtovali a nic neřešili zrovna tak jako že jedinej kdo coural za jízda po voze byli zase češi. V tom busu totiž ty pásy mají prioritně podržet pasažéra na sedačce nebo v nějakém blízkém okolí sedačky protože spousta těžkých zranění při boku nebo boudě není způsobena samotnou silou nehody ale tím že se nepřipoutaní začnou po voze neřízeně pohybovat a tím likvidují nejen sebe ale i ostatní cestující.1 point -
@Dave_kurčitě by měli daleko větší šanci. Přes pár lety jsem se dost najezdil busem do Německa a poutání se bylo základem. Argument " kdo se v busu poutá" nechápu. Pohodlí s tím vůbec netrpí.1 point
-
1 point
-
Peugeot 308 1.6hdi 88kw 2017/18
Pepazdepa007 zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
taky si myslím, že poslední dobrý naftový motor od Peugeotu je 1.6 HDi, ale jen osmiventilový , 2.0 HDi se nedostane koupit, takže nic...1 point -
Peugeot 308 1.6hdi 88kw 2017/18
Pepazdepa007 zvýšil/snížil popularitu uživatele P607Olda za téma
1,6 HDi není špatné. Zkušenost z několika aut. Problémy si ani moc nevzpomínám. Na jednom byl vadný altík... 1,5 HDi = drahé problémy1 point -
Peugeot 308 1.6hdi 88kw 2017/18
Pepazdepa007 zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
Ahoj, vítám Tě na Peugeot clubu. Trochu se tu porozhlédni, projdi si témata fóra a přečti si prosím pravidla https://www.peugeot-club.com/guidelines/ Základ je použít hledání, když nenajdeš, tak zvolit správnou sekci, výstižný název, informace o vozidle a popsat problém. Předejdeš tím zbytečným chybám, nedorozuměním a ušetříš práci týmu moderátorů. Děkuji za pochopení1 point -
Peugeot 308 1.6hdi 88kw 2017/18
Pepazdepa007 zvýšil/snížil popularitu uživatele Velickin za téma
Mám zkušenost, že nejlepší je 2.0 HDI..1 point -
Tak nakonec mi servis v rámci záruky řemen vyměnil. Snaží se to uhrát aby auto bylo po záruce a platil zákazník. V rámci záruky je to pro ně nevýhodné. Ono v servisním plánu je výměna 6let/100000km, takže v 5ti letech se jim to dělat nechce.1 point
-
To je dost smutný, že autorizak je jen teda měnič dílů, nikoliv servis a diagnostik závady.1 point
-
Jaký motor do 308 SW?
P607Olda zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Není důležité jaký motor, ale s jakou servisní historií. Doporučuji plnou, kvůli kulanci Peugeotu na nádrž AdBlue. Nejlíp pojede určitě 2.0HDi. Ale nejlepší je si to vyzkoušet a potom se rozhodnout jestli 2.0 nebo 1.6HDi (1.5HDi).1 point