Jump to content

Kolik je vás tu co nezná předsedu Peugeot clubu?

Pepito
 Share

Recommended Posts

Přestože Tě předsedo osobně neznám, myslím,že jsi mužem na svém místě :) , a to hlavně z důvodu, že podle mých dosavadních zkušeností umíš lidi stmelovat a né rozdělovat. Za to Ti patří můj dík. Děkuji. :papa

Při čtení tohoto příspěvku z jiného vlákna mi došlo,že vlastně je asi dost lidiček co nejezdí na srazy a tudíž osobně neznají našeho předsedu PC :myslim  :mrk  :nevim  :papa

Guest StibTo

Spíš by otázka měla znít "Kolik z Vás již osobně potkalo současného předsedu klubu ?" :)  Jelikož ne každý jezdí na srazy a ani Schreek nemůže být pořád všude :)

Tak já vím jen o třech předsedech, z toho 2 jsem poznal za doby jejich "vlády" , Medvěda jsem poznal už jen jako normálního člena klubu. Jinak mě by taky zajímalo spíše kolik členů předsedy zná osobně než kolik nezná :D

Co to znamena "znam"?

Osobne mohu rict, ze "znam" jen malou cast lidi, s kterou se nejak setkavam. Co se tyce Scheeka, Pe.Tra, StibTa nebo MilanaF1 - na ulici je poznam a i pozdravim, urcite je ale neznam. Nekoho "znat" pro mne znamena vedet o nem vic nez jen to, jak se prezentuje treba na foru.

Tedy k otazce - predsedu klubu neznam, ale vim, kdo to je a jsem presvedceny, ze v soucasne situaci v klubu neni nikdo lepsi.

Edited by Medvěd

Jaké bylo vlastně pořadí předsedů? :myslim

Můj první sraz byl Šebetov 2007 a i když si nejsem jistý,tak v té době byl předseda Pe.Tr :myslim

Vím že byl předseda Medvěd,Pe.Tr a nyní Schreek :myslim  :papa

Zkusím vyhovět Medvědovi a slovo "Znám" nahradím "Podal jsem si ruku"  :D

S Medvědem - právě opouštěl předsednický trůn

S Pe.trem - minimálně na minisrazu v Čepirohách u Mostu (Schreek tam byl taky)

Se Schreekem - Retro Park Sejfy.