Jump to content

Co jste dnes udelali...

Recommended Posts

Dnes mě žena donutila instalovat fólie na okna v koupelně a na WC... :aut

I když máme z koupelny výhled do zdi sousedního baráku a do zahrady -

20210221_123353.thumb.jpg.58b1f076b04f0e57945691b475ca2764.jpg

Tak jsem musel nalepit fólie (protože všichni na zahradě a půl kilometru vzdálených domech koukají na mojí ženu do koupelny) :roll

20210221_123412.thumb.jpg.32222c471d71476628e7d0abc7652dfa.jpg

20210221_132123.thumb.jpg.7d9831d59e404e9bb923eb4a52ccabde.jpg

Při instalaci mi hodinky spustily druh "jiného cvičení" 1h 30min. spáleno 480 kalorií a tepová frekvence 211 tepů (maximální nasrání :bacha).

No docela to ujde... 😂

• Replies 14.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dnes jsem velmi smutný.... Byli jsme nuceni nechat uspat naší milovanou feňouru.... Táhlo jí na 13 a už měla trošku zdravotní omezení.... Ale včera k večeru to nabralo rychlost.... Mozková příhoda....

Dnes jsem si udělal radost, splnil sen a asi nasral pár lidí. Dovezl jsem si pozdní vánoční a brzký narozeninový dárek zakoupený v zimě. Péči potřebuje, ale není to nic hrozného. Pár věcí doplnit neb

Moje drahá polovička se včera nudila a vyrobila mi pracovní roušku , tak kdyby někdo chtěl inspiraci ...

Posted Images

před 3 hodinami, pavelu96 napsal:

Při instalaci mi hodinky spustily druh "jiného cvičení" 1h 30min. spáleno 480 kalorií a tepová frekvence 211 tepů (maximální nasrání :bacha).

Že ty jsi to dělal s nesundanýma okenníma křídlama.... :roker

@minimaxa

Ty by jsi to mohl vědět, jelikož děláš v elektro,dnes jsem tu likvidoval nějaké svazky kabelů z aut, vykupuje to někdo,tedy kabely ,nebo je to jen na sběrný dvůr?

Teď jdu ještě překopat dceři dolů dveře na novou lednici zprava do leva a malou lednici dát do sklepa,mám toho dnes už dost.

před 11 hodinami, Medvěd napsal:

Oproti včerejšku se počasí trochu zhoršilo, nicméně i tak vyrazíme odpoledne do Stínadel pátrat po Rychlých šípech

Citovat

Takže 25 úkolů splněno, dělali jsme na tom od 14 do 18 hodin. Po Stínadlech se pohybovalo spousta skupinek rodičů s potěrem (možná jich bylo až moc), ale celkově tuto hru mohu jen dopobručit. Pokud tedy jste Foglarem posedlí, tak máte cca do 8.3. čas

Edited by Medvěd