Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Dnes ráno jsem zacuknul vlečňák a vyrazil do světa(Hornbachu) přivezl jsem 20  zahradních dlaždic 50x50x5cm. Na desku pod schody u mobilheimu a na desku u gumárny kam časem umístím dvě židličky a nějaký stolek aby měli zákazníci kde složit tělo při čekání a taky abych je neměl pořád za zadkem. Když jsem dlaždice složil tak jsem zajel pro 4-8 drť pod  ty dlaždice to jsem stihnul do oběda. Po obědě jsem svrtal nášlapný desky s konstrukcí a tatík pak tu konstrukci natřel těsně před večeří jsme s tatíkem schody osadili nášlapy. Zítra budu tvořit desku u gumárny a ve středu budeme tvořit u mobilheimu. 

Hotové schody:

 WP_20200427_17_04_01_Pro.thumb.jpg.ede20260252f1556f82bca069362620d.jpg  WP_20200427_17_04_19_Pro.thumb.jpg.6772ff6e2e83f31195d2eced9eefb56e.jpg

 

akorát se teda nějak netěším na tu manipulaci s tím každá deska má přes 25 kg a na konstrukci jsem spotřeboval asi 20 m vinglu 30x30x3 mm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem si udělal radost, splnil sen a asi nasral pár lidí. Dovezl jsem si pozdní vánoční a brzký narozeninový dárek zakoupený v zimě. ;) Péči potřebuje, ale není to nic hrozného. Pár věcí doplnit nebo opravit. Více info brzy ve vlákně. ;)

IMG_20200427_165216.jpg

IMG_20200427_174516.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska jsem převzal od kurýrů už bambilion krabic....jeden nejmenovaný německy obchodní řetězec mi poslal objednávku každé zboží zabalený a poslaný v jiný den....tak dorazilo všechno ve stejný den a ještě část poštou a druhá část ppl...nechápu....do toho přijel nábytek....a bazen....a písek pod bazen bude až v pondělí....stejně tak do pískoviště co jsem včera montoval a pak ještě pod ním rovnal plácek :D takže mě mrzí, že jsem si nestihl u vény udělat to tažný....mohl být písek už dovezenej....takhle čekám na multikáru až bude mít čas....

jinak kolečko od @Scratch slouží....už zafungovalo dokonce jako ohniště... 😁

a dál přemýšlím co s tím patrem...asi to celý vyrubu a udělám to komplet celý znova....jen se nemohu ujasnit, jestli se dříve dělá podlaha a pak příčky, nebo nejdříve příčky a pak podlaha...nějaká nápověda publika by nebyla....??? 🤔

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Klemoň no já se dočetl, že jsou možné obě varianty :D tak se právě ptám, protože už v tom mám guláš...no ale stejně bude asi třeba mít nějakou hrubou podlahu hotovou, přeci nebudu kotvit příčky do trámů.... 🤔

asi potřebuju už změnit činnosti.....protože pořád jen něco montuju, rozebírám, opravuju :D asi půjdu přezout auto 😄 květen a já stále jezdím na zimákách...

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes pohoda - v poklidu dvakrat natrena podlaha v garazi na jedne strane ....  Je az neuveritelne co se do te garaze nanosilo za cca 10roku nepotrebneho bordelu :(

Odpoledne jsem odvezl neco malo odpadu do sberneho dvoru - mimo jine i posledni TV klasickeho typu - sice to byla 70cm uhlopricka ale manipulace  vaha mela proste navrch ona .....  😂

Na zahrade pripravil plot na polozeni "neceho" aby nam nerostla trava primo do plotu nevim co tam dame bud nejaky plast a nebo cihly - pri te prilezitosti uz susime mlade krasne koprivy :)

A ted ladim text s vedoucim pro kluci aby se vedelo co nas ceka po vic jak mesici v praci ....
U polotmaveho od nas ....




 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky jsem odvezl starou ale funkční Sony 72cm uhlopříčku do sběr. dvora--myslel jsem, že maníkům v buňce udělám radost--pane, lidi tady vozí už i ploché LCD televize, kdo by se s tou vaší tahal, říká 😯, no měl pravdu, telka váží 51kg, a to v době koupě byla to nejlepší, co šlo koupit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ráno jsem vlítnul na tu desku u gumárny a před obědem jsem to měl hotové. No chybí mi tam dořezat 3 dlaždice ale dneska tady byl na to že pracovní den všude okolo klid tak se mě nechtělo dělat bordel velkým rozbrusem. Zítra snad budeme tvořit tu desku u mobilheimu teda jestli to počasí dovolí páč straší že bude pršet a jestli se bude tatíkovi chtít dnes byl nějakej přešlej tak uvidím jak se vyspí. Jinak teda lidi fakt nezávidím těm co maj haranty doma v paneláku a nemají možnost je zahodit aspoň třeba na dva tejdny někam k bábě s dědkem. My tady máme toho skřeta od 16.3 jsme na něj většinou tři od Čt do Ne čtyři. A já přemejšlím že půjdu někam do roboty abych z toho  uniknul. Ráno sotva otevře oči tak zároveň otevře "hubu" a nezavře jí dokud nejde spát nebo ho děda neposadí k TV příp. k tabletu to jsou dvě činnosti kdy vydrží bejt zticha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, radim.1008 napsal:

první letošní seč trávníku

To necháváš nějak přerůst :P Já sekal zatím 2x, ale to první bylo už hodně pozdě... (a to jsem začal kropit teprve v neděli, do té doby jsem neměl nainstalované čerpadlo, bo mrzlo a bohužel mrzne stále)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...