Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Ještě, že na to u nás kálí :D Jsem mu tam minulej rok dovalil 2 sady z opel kadet, sadu z feldy, z 307, ZX, 2 sady z 309 a jedny z malucha :D Navíc ano, když nejsou blbí, vemou to, lepší než aby tu zase někdo zakládal skládku (což bych teda neudělal). Nicméně v každým JZD nebo prostě na statku se po tom vrhnou jako po uzeným. A abych udržel téma-dnes jsem komplet domaloval dětský pokoj :)  Teď už jen navrtat lišty na navou plovoučku a mám klid, než koupíme ten barák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vrátil jsem se z Luhačovic, hala Vincentky a kolonáda je po rekonstrukci :super, vdolečky na náměstí pečou furt a jsou furt super, přehrada opravená-naplněná, cesta zpátky ,,zkratkou'' na jesenicko, ve Šternberku na ecce homo jsem dal rallye s passatem a nahoře byl první 😯--nejede zas tak špatně ta moje kára  😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsme dodělali no zprovoznili VRZ na sanitce. Elektrikář to měl asi za hoďku a půl hotové pak poskládat zpátky. A funguje to jen se musí dořešit umístění ŘJ houkačky tu jsem mu zatím hodil do kaslíku a lépe utěsnit spojení kabeláže na střeše mezi autem a majákem. Ale dneska to fakt nešlo protože jsme to museli dělat venku neb sanitka neprojde vraty do dílny na výšku a dopoledne bylo jen slabo nad nulou a byli jsme rádi že se nám povedlo poskládat tu rozházenou palubku aby nic neprasklo. 

WP_20191129_13_37_03_Pro.thumb.jpg.458273f0dfe0b02446c4bbcd12641636.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, StibTo napsal:

@Pe.Tr Novou pneu jsem koupil v Kelly :)

Tak si jim tam tu starou mohl rovnou nechat ;)  Já vozím pneu na pobočku AK do Zdib, co to u nás ve sběrném dvoře zpoplatnili. Jak psal Petr, nadšení nejsou, ale vzít je musí :aut 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja si sel dneska k lekari, ze jako se necham osetrit a pak skaknu pro nejaky sampano, olivy, pistacie a jedle orechy a oslavim s rodinkou v klidu dnesni narozeniny a misto toho aktualne lezim po operaci na Bulovce. 🛌🛌🛌💉💉💉🤒🤒🤒

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Scratch napsal:

Tak ja si sel dneska k lekari, ze jako se necham osetrit a pak skaknu pro nejaky sampano, olivy, pistacie a jedle orechy a oslavim s rodinkou v klidu dnesni narozeniny a misto toho aktualne lezim po operaci na Bulovce. 🛌🛌🛌💉💉💉🤒🤒🤒

Copak tak? Hlavně ať jsi v cajku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no dnes zatim nic
ale v nedeli me manzelka poprosila at kouknu na mycku nadobi ze den ode dne z ne tece vic vody
podezdreni na prodrenou vypousteci hadici sem mycku polozil na zada a jak se zjistovat zavadu

kdyz sem po prvnim prohlednuti nic nezjistil nezbylo nez mycku vypodlozit spalikama a zapnout ji
najednou krasny ohnostroj kdy voda tekouci primo na rozbehovy kondenzator motoru udelalo pekne efekty

opet mycka na zada a zjistovani kudy to tece - byla to trubka pro horni myci rameno - zadne poskozeni jak gumove hadice tak na tele trubky nebylo
ciste nahodou sem zjistil ze mi to prasklo primo v zavitu co vede dovnitr a je to sesroubovane matici
jako skuseny "opravar" sem zacal zjistovat ceny nahradnich dilu - jake bylo moje zjisteni ze trubka existuje stoji 600 kc a je v anglii - doruceni cca po vanocich
o matici ktera byla strzena a slouzi jako pruchodka pro horni rameno za cenu hodne podobnou ale doruceni do tydne (doruceni air mail - za 400 kc)
malem me brali mrakoty a bylo manzelce a tchyni vysvetleno jak funguje drez a houbicka (jak se myje nadobi rucne 🙂  )

oprava probehla nasledovne - ulomeny zavit seriznut - originalni O krouzek jako tesneni sem vyhodil celou sestavu sem nahodil na silikon a sesrouboval - kondenzator vysusil - a zda se ze oprava byla uspesna - uz probehly 3 myti a ani kapka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera sel na posledni chvilku jako kazdy rok koupit Raselinu a pri te prilezitosti prihodil neco "ptackum" do kosilu - zaujalo me baleni "susenych moucnych cervu"
Toto baleni me zaujalo jeste u pokladny i pani u pokladny koukala celkem prekvapive .... a verim ze si toho prave ti ptacci nebudou vsimat ....  :D

No a dnes budeme cestovat opet MB tentokrat muzeum a pak dal Dc a mozna az do sousedniho nemecka ale netusim jak daleko asi jen "Pirna" - doufam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...